Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

zelva
27. dub 2013

Podle mě prostě UTZ zkresluje a není třeba hned denulins děsit, že je to nějaká deformita. 😝 Pokud člověk není lékař, tak pozná prd a může se jenom dohadovat co to je. 🙄

snilkova
27. dub 2013

nám řekli v 11+6 na 90% holčičku..přijde mi to nějak brzo, ale kdyby si doktorka nebyla jistá tak nám to snad neříká 🙂

carpatia
27. dub 2013

Co myslite holky?Asi dost blba fotka,ale lepsi nemam...tipnete si?🙂

kalo
27. dub 2013

@carpatia vždyť je miminko z boku...tady asi nikdo nic nevykoumá, mezi nožičky vidět není........ 😉

carpatia
27. dub 2013

@kalo No, myslela jsem spis podle toho genitalniho vybezku,ale ten tady taky moc videt neni,jak pisu, na prd fotka...ale tak pocitove..🙂jsem holt hrozne zvedava no🙂

evulinkab
27. dub 2013

@carpatia Tady z te fotky opravdu nejde poznat, jestli je to holčička nebo kluk...A pocitove si musis odpovedet sama🙂

jetynka
27. dub 2013

@carpatia Tipovat pohlaví je moc brzo, to se říká až tak okolo 18-22.týdne, ale jestli chceš slyšet můj tip tak já tipuju holku 🙂 ale za správnost ti neručím 😀

denulins
27. dub 2013

ok, tak snad ano 🙂 věci co jsem měla růžové jsem prodala a nkoupila modré, tak s klukem počítám. jen sem se chtěla spíš ujistit.

staceyn
29. dub 2013

Rozhodně bych tipla děvčátko, to co vypadá jako ,,pindík,, je pupečník.. teda podle mě

radush7
29. dub 2013

@nik123 Ahoj, já vidím jasnou dokonalou "buchtu".... 😵

siskin
29. dub 2013

asi před 2 měsíci jsem psala tady v diskuzi, že ve 13tt nám dr. na NT screeningu odhadoval pohlaví. Řekl, že si je téměř jistý, že je to holčička - a měl pravdu 🙂 Začínám věřit tomu, že zkušený dr. s dobrým UTZ přístrojem je schopný poznat pohlaví už takto brzo

siskin
29. dub 2013

@carpatia z této fotky to laik asi nepozná. A dr. odhadoval pohlaví podle sklonu výběžku?

ezenduska
30. dub 2013

Já u durhýho kloučka věděla pohlaví od 12+4 a bez nějakých pochybností. v 13+5 jsem si nechala dělat ultrazvuk a chlapák tam ležel s rukama za hlavou a vystrkoval na nás pindíka na celou obrazovku 🙂 přijde mi divný aby dr ani v 18 týdnu nebyl schopný říct pohlaví

napolitano
30. dub 2013

Ahojky,taky jsem věděla už od 13.týdne,co to bude 😉
@ezenduska On pan dr asi špatně vidí 😀 😀 ,nebo prcek nespolupracuje 😀

luciferka25
3. kvě 2013

Holky co byste si tiply? Holčička nebo chlapeček? Necháváme si překvápko, ale zvědavá samozřejmě jsem ;)

bobek2
8. kvě 2013

Ahoj, chtěla jsem taky holčičku, celou dobu jsem si to myslela, že to tak je a taky jsem koupila i něco růžového do výbavy. Pak mi řekli, že je to chlapeček a nejdříve jsem byla zklamaná, ale teď mu je rok a já jsem nadšená a šťastná, že ho mám. 😀 Teď jsme znovu těhotná a vůbec to už neřeším, je mi úplně jedno, co to bude. 😉

jadupka
10. kvě 2013

Ahoj holky, měla bych na vás dotaz.Byla jsem na 2.screeningu, kde nám doktor udělal i pohled zespod na mimi a říkal, že to je holčička, já se v tom rychle neuměla rozientovat a ani fotku nemám.O tu si řeknu ve středu, jak půjdu na poradnu.Mě jen fascinovalo, že jsem mezi nožkama nad pohlavím viděla bílé kolečko.Nevíte co to mohlo být?

nik123
autor
15. kvě 2013

Tak jen pro info - na původní fotce k tématu - je to kluk! 🙂 Zakladatelka

ddaniela123
22. kvě 2013

holky a co já??? holka, nebo kluk???

ddaniela123
22. kvě 2013

@nik123 PORADÍTE MI?? Holka nebo kluk???

jajajajajaja
24. kvě 2013

ahojte holky,poraďte ,vypadá to na kluka nebo holčičku?? známí měli podobný obrázek a byla z toho slečna. Fotka z videa ze 17tt

sedivka
24. kvě 2013

@jajajajajaja my mame podobny obrazek a je z toho kluk 🙂 Otazka jestli je to to, co to ma byt, nebo pupecni snura 🙂

lebedovka
24. kvě 2013

Holky včera jsem byla na ultrazvuku fotku nemám protože to bylo neplánovaně...měla jsem bolesti břicha tak jsme jeli na pohotovost...naštěstí je mimi oukej a jsem jen přistydlá...ale viděla jsem na ultrazvuku kávové zrno...nevíte zda to jsou spíš kluci nebo holky???
jinak jsem slyšela,že když je mimčo na pravé straně je to holka a když na levé straně tak je to kluk...co jsem zjištovala od kámošek tak to zatím vše takhle vychází....jak jste na tom vy??

lubinkova
24. kvě 2013

@lebedovka kávové zrno je holčička, ale nejdřív tak můžou vypadat obě pohlaví... 🙂 ... a s těma stranama to bude blbost, každý má prostě nahlou dělohu na jednu stranu... třeba já jí měla na pravo- a mám chlapečka 😉

lebedovka
24. kvě 2013

@lubinkova já právě když jsem tady četla ty začátky této diskuze a holky dali fotky tak jsem tam ty kávová zrna taky viděla a mají chlapečky..dneska jsem 15+2 a doktorka řekla že tam výklenek je,ale že to ještě neznamená,že to to bude pindík...tak si holt budu muset ještě pár týdnu počkat 😖 jsem strašně nedočkavá už to chci vědět 😵

lubinkova
24. kvě 2013

@lebedovka nám taky nejdřív řekli, že tam ten výrostek je, ale že to tak mají na začátku obě pohlaví, takže nejde říct, co to bude🙂 ... a nakonec to byl chlapeček, no.. 🙂 .. ale neboj, ono to uteče ;)

lebedovka
24. kvě 2013

@lubinkova tak děkuju moc my si s manžou chlapečka moc přejeme 😔 ale i když to bude holčička radost stejně bude veliká je to naše první tak se těšíme i tak jen mi to trochu nedalo... 😝 to zrno bylo tak jasnééé tak uvidíme... 😀

kvedlinka
4. čer 2013

Ahoj holky, dá se z téhle fotky poznat pohlaví?? vpravo je u nožiček taková "boule", tak by mě zajímalo jestli tam někdo něco poznáte 🙂 dííky

antymania666
4. čer 2013

ahoj holky, ja vam sem dam pipiku moji Elizabeth..je to tam hodne jasne videt 🙂

ddaniela123
4. čer 2013

@antymania666 Dobrý den a co tahle fotečka, je to holka???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru