Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

verueu
15. únor 2013

@siskin úplně přesně to samé vysvětlení, akorát už jsem si nepamatovala kterým směrem je jaké pohlaví, ale zní to logicky, když si čtu jak to je 😀 a dostala jsem 70% pravděpodobnost holky, nebyla jsi taky v Brně? jsem jen zvědavá 🙂 já byla v Prenatalu a u Dr. Doubkové.

verueu
15. únor 2013

@nik123 na druhým "velkým" UTZ ve 20tt už by to měla být tutovka, pojedu zase do Brna, tak se moc těším, tentokrát pojede i přítel, který měl minule zrovna chřipku a moc ho mrzelo, že u toho nebyl, tak si to snad teď vynahradí.

babunka1
15. únor 2013

Tak ted jsem naprosto mimo. Já na těch fotkách nevidím vůbec nic...ani miminko natož pohlaví 😀
Ale je fakt, že jsem ultrazvuků miminek zatím moc neviděla, tak nemám zkušenosti.-)

nik123
autor
15. únor 2013

@babunka1 Na těch fotkách jsou totiž pouze pohlavíčka...pipinky a pindíci se zadečky 😉 Takže celé mimi nehledej 😀

nik123
autor
15. únor 2013

@verueu Tak to už vám snad řeknou víc. Se mnou byl přítel taky prvně u toho utz ve 20tt 😉

siskin
15. únor 2013

@verueu byla jsem v Prediku ve Zlíně, dr. mi teda neřekl pravděpodobnost v %, řekl jen, že je vysoce pravděpodobné, že je to holka, ale 100% to nikdy není. Řekla bych, že zkušený doktor v kombinaci s kvalitním UTZ se splete málokdy (viz pověstný dr. Vlašín z Prenatalu). Ale dokud není přímo vidět pindík nebo kávové zrno, tak možnost chyby tady vždycky je.

babunka1
16. únor 2013

@nik123 haha tak to je vtipné...a já tam hledala celá miminka...to bych se nahledala 🙂.
Ale když by mi někdo řekl, že tam je, tak já mu uvěřím, protože v tom nevidím vůbec nic 😀

nik123
autor
16. únor 2013

@babunka1 to by ses tedy asi nahledala 😀 ale třeba na této mimčo vidíš, ne? 😉

babunka1
16. únor 2013

@nik123 jeee, tady je mimčo vidět docela hezky...doufám, že koukám správně 🙂
Řekla bych, že tam je krásně vidět hlavička, tělíčko s páteří i pokrčené nožičky.

monik1
16. únor 2013

3x foto pindíka z 19.tt našeho teď už dvouletého chlapečka

nik123
autor
16. únor 2013

@babunka1 Přesně tak 🙂 A leží na bříšku 🙂 To bylo naposledy, co se vešel do záběru celý, teď už to není možné ani náhodou 😉

nik123
autor
16. únor 2013

@monik1 Krásný pindík 😀 Přesně takového jsem viděla x krát v úterý právě na ultrazvuku 🙂

babunka1
16. únor 2013

@monik1 tak tady to vidím i já, když vím co mám hledat 🙂

vera_vila
16. únor 2013

@nik123 Těžko říct, já tam vidím kluka...

Přikládám foto našeho "pindíka" ve 20tt

monik1
16. únor 2013

@nik123 Já na tvém UZ na 1.straně této diskuze vidím jasného pindíka, podle mě je to na 99% kluk jak buk. To kávové zrno sice vypadá jako kávové zrno, ale je úplně mimo, zřejmě nějaký UZ šum.. 😉

nik123
autor
16. únor 2013

@monik1 To nám asi připravil pan ultrazvuk, abychom si nebyli tak jistí a trochu nám zamotal hlavy 😀 Ale to zrnko tam prostě je, to je neodiskutovatelné 😝

schneiderovi2008
16. únor 2013

Tak už se ví, jaké to pohlaví je? Maminko co to tedy čekáte????

nik123
autor
17. únor 2013

@schneiderovi2008 Je to chlapeček! 😉

petulisek16
27. únor 2013

ahojky, tak moc, moc gratuluju ke chlapíkovi 😉
nás čeká příští týden utz ve 21.tt - tak jsem zvědavá jestli pindík je stále pindík 😉 pokud ne, byla by to oooobrovská sranda - mám doma už vcelku dost hadříků pro Kluka 😉 a hlavně by to bylo asi najednou velké zklamání, protože si kluka všichni moc,moc přejeme....

nik123
autor
27. únor 2013

@petulisek16 Děkuju 🙂 Tak držím moc pěsti, aby to byl taky chlapík 😉 Já jdu příští týden na to 3Dčko, tak doufám, že mu pindík ještě neodpadne, protože jak píšeš, taky mám většinu věciček taky modrou 😝 Holt by byla holčička v modrém 😀 Určitě by mi nevadila ani slečinka...je to u nás první, tak je to fuk 🙂 Ale taky už jsem psychicky připravená spíš na toho pinďourka :-*

lendyn
27. únor 2013

@siskin - máte z Dr. Vlašínem z Prenatalu nějaké špatné zkušenosti? Nebo čím je prosím vás pověsný???

siskin
27. únor 2013

@lendyn nemám s dr. Vlašínem žádné osobní zkušenosti, špatné už vůbec ne 🙂 Právě naopak si ho všechny těhule chválí, že ve většině případů správně určí pohlaví plodu už kolem toho 13tt

lendyn
27. únor 2013

@siskin - no právě jsem tady úplně "zatrnula" - nám to právě řekl taky už v 13týdnu jako jasnou věc, ale když jsem se teď na to ptala své Dr. zda tam teda opravdu vidí chlapečka - moc se na to netvářila, protože měl nožičky u sebe - tak teda nevím, no? Zda panu Dr. tedy úplně věřit? No budu se holt muset ještě při další prohlídce pozeptat 😀 - aby nám potom doma nechyběly růžové věcičky 😀 😀 😀

siskin
27. únor 2013

@lendyn i mistr tesař se někdy utne 🙂 Nám taky jiný a šikovný dr. odhadl - prý s velkou pravděpodobností - pohlaví v tom 13tt, ale dokud to nebude 100% v 20tt, tak rozhodně nic nenakupuju, co pak s těma růžovýma hadříkama 🙂

lendyn
27. únor 2013

@siskin - no já už mám teda upletenou zelenou soupravičku, tak snad to ten druhej "pindík" bude 🙂

petulisek16
28. únor 2013

nám řekla dr v prenatalu ve 13.tt kluka, moje dr v 16tt kluka potvrdila - ale náhoda je blbec 😀

terrytess
28. únor 2013

ahojky holky, můžu se zeptat komu to vyšlo???

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

petruska83
7. bře 2013

Ahojte holky, v pondělí jedu do Brna do Prenatalu na uzw vyšetření ve 12. týdnu...Chtěla jsem se zeptat, jestli jste tam taky některá byla a jestli vám řekli i pohlaví dítěte zdarma? Vím, že za uzw se platí 1450 Kč a nevíte, jestli to proplací vzp? Díky za info....Petra

glock
12. bře 2013

Ahoj holky, co myslíte, je to pindík?? 🙂

evitaa
12. bře 2013

@glock Ne. Ve 14. týdnu ještě nemá pindíka, pouze genitální výběžek. Holky i kluci vypadají stejně, zkušený dr. dokáže určit pohlaví podle sklonu genitálního výběžku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru