Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

msga
15. bře 2014

@gepe i podle té druhé fotky? mate mě to co je na fotce v kroužku...přijde mi to jako pytlík, ale to se mi zdá zas až moc dole, takže opravdu nevím :(

msga
15. bře 2014

Holčičku bychom tááák moc chtěli, ale jednou asi v 17. tt nám řekli, že to vypadá na chlapečka a teď ve 21. týdnu zas prý na holčičku, ale že by to chtělo ještě jednou potvrdit...

https://www.youtube.com/watch?v=Ibu5-FJyLOc

tady je to video od 1:50 jsou zábery na pohlaví 🙂

Děkuji moc za názory, jste zlaté!! <3

gepe
15. bře 2014

@msga vlevo ritka, vpravo zenske gen 🙂 holcicky maji tzv kavove zrno a na tech obrazcich vypada jak u nasi mlady 🙂 Nam cca do 22tt ze kluk, pak zmena ze holka jak buk 😉
Drzim pesti at je to opravdu prcka! 😅

karlamala
15. bře 2014

taky se pridam co myslite ??? je to UT ve 13tt ...

ninjisu
17. bře 2014

@msga myslím že chlapeček, to jsou kulky 🙂

xmarg04
17. bře 2014

@karlamala Taky bych rekla kluka, i podle smeru pohlavi...😉

msga
20. bře 2014

@ninjisu taky jsem nad tím přemýšlela, ale že b měl kulky přec celý zadeček? takhle malé miminko?

lucik024
20. bře 2014

Holky příští týden jdu na poradnu a budu 15 týdnu + 2 dny,myslíte ,že už mi doktor řekne pohlaví? Mame dvě holky a teď čekáme dvojčata tak se už nemůžů dočkat co to bude.....

aranidlo
20. bře 2014

Přidávám také svůj další příspěvek, prosím jukněte 🙂 Já tam vidím jak pindíka tak pipinku, to asi ale nevyjde 🙂

slunicko707
25. bře 2014

Krásný den,
poradíte...
je to chlapeček nebo holčička ?

slunicko707
25. bře 2014
holubing
31. bře 2014

MUZETE PROSIM PORADIT I ME?? NA VIDEU JE POHLAVI SPISE AZ NA KONCI CCA 7MINUTA- tady je-

https://www.youtube.com/watch?v=nqu7C6x7OVs
slunicko707
2. dub 2014

@holubing
Krásný podvečer,
já tam vidím holčičku 😉
Co Vám říkají lékaři ?

holubing
2. dub 2014

@slunicko707 muj gyn. Rekl kluka🙂 ale ja porad doufam v holcicku.🙂 pristi tyden mame ult. V brne tak snad to roseknou.

slunicko707
2. dub 2014

@holubing
Jistotu budete mít až po porodu 😉
Nám říkají pokaždé něco jiného.
Zrovna v pondělí jsem byla v poradně a při ultrazvuku se ptala, zda se něco změnilo a odpověď byla, že je to stejné 😉 tudíž já na to a co to je !? 😀
Pan doktor povídá, tak se podíváme /tím jsem pochopila, že se vůbec nedíval a nevěděl, když jsem se ptala 😀 a pamatovat si mě nepamatuje 🙂/
Tak se díval a naše Zlatíčko už to ukázat nechce. 😉

xmarg04
2. dub 2014

@holubing Ja taky myslim kluk, 7:12 a 8:10 je to podle pekne videt...😉

medik12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
msga
8. dub 2014

@xmarg04 mně to tak jasný nepřijde 🙂 sama jsem zvědavá 🙂

oggynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mispulka87
29. dub 2014

ženy dokážete mi poradit co to bude? 🙂 ultrazvuk je delany ve 14t

domorodka
4. kvě 2014

Nu, vidím také holčičku a to, co se jeví jako pinďa mi připadá takové nějaké zatočené, že mi to přijde spíš jako pupečník... 😉 Jinak co se týče osy zadečku a kávového zrna - tak to je v jedné ose - je to vidět, že zadeček je mírně na stranu a s ním i osa kávového zrna 😉
dle mne holčička 😉
A co si přejete ? Nebo vnímáš pocitově, energicky koho ? Já to ve 20tt na genetickém utz už konečně měla potrvzené...
A tohle je genet utz nebo ten obyčejnější ? Ono je to také dobře vidět jakoby zepředu, jestli tam jsou pysky 😉
Jinak malá se také na utz vždy hodně hýbe a nespolupracuje, ale tohle bylo už jasné 🙂

domorodka
4. kvě 2014

Jinak u syna jsem zřetelně viděla varlátka i pinďu ze všech úhlů... nebylo to nejasné, ale naprosto jasné... 😉

domorodka
4. kvě 2014

@nik123 jsem odpověděla tu výše a pak koukám, že je to už starší dotaz... co tedy čekáte mohu-li se zeptat ? Teď už to jistě víte ? 🙂 🙂 vypadá to záhadně 😀 také bych byla hodně zvědavá a nedočkavá 😀

domorodka
4. kvě 2014

@mispulka87 haha, my máme hodně podobnou fotku z podobného týdne a je to nakonec holčička... a já fůrt viděla v této době že je to vystouplé a myslela si, že teda pindík... hmm... ve 14 tt to fakt není vůbec jasné... ono to je tak různě nateklé a nepřiměřeně veliké... vydrž, genetický utz to jistí 😀

marmazel
4. kvě 2014

tak holky já se v těch foto z utz nevyznám ☹ vůbec nevím kde co hledat.

mispulka87
6. kvě 2014

Děkuji za vaše názory ja osobně jsem asi pro holčičku ale zbytek rodiny by chtěl kluka 🙂 Ja si teda tak nějak myslím i že to bude holčička 🙂 tak uvidíme, naše první rošťanda nám hodně dlouho tajila co je tak snad to teď budem vědět o trochu dřív 🙂 abych pravdu řekla @marmazel tak jsem z některých utz taky zmatená a nevím co kde hledat 😀

adelayxs
14. kvě 2014

Kluk, máme velmi podobnou fotku už a řekli nám 100 % kluk

adelayxs
14. kvě 2014

@slunicko707 já bych řekla holcicka

slunicko707
14. kvě 2014

@adelayxs
Děkuji za názor ♥
Cením si každého názoru.
Pocity jsem měla od samého začátku na chlapečka, ale je možné, že se mé pocity pletou.
Fotečka mi z počátku nedala spát, protože tam vidím něco navíc čouhat 🙂
A lékařů názor, pokaždé jiný.
Pak na dalších kontrolách se už malé Zlatíčko naštvalo a nic neukáže 😉

adelayxs
14. kvě 2014

@slunicko707. U dcery mám úplně ten samy obrázek už of 12 ty nám říkali holka ale pořád jsem viděla kluka a naště.stí se narodila vážně ta holčička vše jsme měli růžové teď čekáme kluka toho jsem na už ve 20 ty nepřehledná ani já ani přítel : D je to rozdíl

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru