Je v 17tt normální, že jsem ještě nepřibrala ani kilo?

kualcik
19. srp 2013

Na začátku těhotenství jsem 5 zhubla. Teď jsem na 59 kilech a pořád nic nahoru......břicho už mi ale roste.

ululul
19. srp 2013

Já jsem v prvním těhu do 25 tt jen hubla, dala jsem dolů 11 kg. Nakonec jsem šla rodit a měla jsem 1 kg navíc. Od druhé půlky těhu to pak už trochu nahorů šlo. Nakonec je to příjemné, mít po porodu míň, než před těhu 🙂

monik1
19. srp 2013

Je to v normálu. Já před těhu vážila 56 kg a v 16.tt (vdávala jsem se) jsem měla 54 kg. A rodila jsem s 69 kg 😎

andelka
19. srp 2013

Je to normální, já u prvního přibrala první kilo až po 20tt (a to byly vánoce), na začátku mi špatně nebylo, takže jsem nezhubla nic. Celkem jsem měla při porodu navíc jen 7,5kg. Pokud roste bříško a miminko, na kila nehleď 😉

nesticka
20. srp 2013

já jsem v I. trimestru 2 kila zhubla a do 26tt jsem je po půl kile pribirala. 😉 Od 26tt teprve pribiram lehce na váze a do 23tt by na mě někdo horko těžko poznal, že jsem těhu, neměla jsme ani bříško..pokud je mimčo v pořádku tak to neřeš 🙂 🙂

elana
20. srp 2013

je to normální...já jsem ve 20.tt a taky jsem ještě nepřibrala, teda přibrala, asi 500g (a to jsem předtím nic ani nezhubla) a vidět to na mě je dost. Přitom v I. těhotenství se synem jsem nabrala dohromady 19kg, touto dobou jsem měla už určitě aspoň 5kg navrch.

martinakl
20. srp 2013

Já jsem v 18t měla jedno kilo navrch. A nakonec jich bylo 19 😀

vashaa
20. srp 2013

Já mám ve 20.týdnu stále -4 kg a břicho roste jak blázen 🙂

prcekverunka
20. srp 2013

Já jsem teď 13+5 a jsem na svojí váze. Včera jsem se na to ptala sestřičky u dr. a ta mi jen řekla: Buďte ráda 😀
No tak jsem ráda, jen nechápu, z čeho mi roste to břicho teda 😅

dana3262
20. srp 2013

Na tom vubec nezáleží, ja pred tehot.mela 59kg a rodila jsem naprosto zdravý dítě s 58kg 🙂 co bylo (a je) pak to uz je teda horší..s tou vahou myslim.. nejde mi to nahoru ☹

ebsian
20. srp 2013

Je to normální, já padla v 30tt na -2kg, ale rodit jsem šla s +10kg. 🙂 Vše se nakupilo na závěr, kdy jsem ležela nonstop a papala samé dobré věci 😵 😵 😝

fishtamin
20. srp 2013

Je to normální a naprosto individuální. Čekám porod každým dnem, mimi roste jak má, vše je ok a já jsem -3kg pod počáteční váhou (do 30tt mě trápily silné nevolnosti a zvracení). Důležitá je pestrost stravy, než kila.. mimi si vezme, co potřebuje 😉 V prvních dvou těhu jsem nabrala pokaždé 20 kilo a to bylo teda ... uuuuuuuuf 😝 😔 a taky si pamatuju, že jsem přibývala "skokově" 🙂 třeba měsíc se váha nehla a pak najednou za týden o 2 kg 🙄 😀 Buď v klidu, jez zdravé, čerstvé potraviny a na hlídání váhy se vyprdni 😉 krásné těhulkování přeju 😎

marrylin
20. srp 2013

Já jsem v 16tt a shodila jsem 5 kg a bříško mi ještě vůbec neroste.

kubistovailona
20. srp 2013

Já dlouho nepřibírala nic moc a pak to najednou naskákalo 😀 a už mám 14kg nahoře ....však ono to přijde a tělo si řekne ....

sheeni123
20. srp 2013

myslím si, že na tom nic divného není 😉 Já přibrala během prvních sedmi měsíců asi sedm kilo a za poslední dva devět 😀 To už jsem si připadala jako hroch..

martineckas
20. srp 2013

Tak to jenom závidím 🙂 Já mám v 17tt navrch 4kg a z toho dvě za poslední 4týdny..

lucavka
20. srp 2013

Já první půlku těhu zhubla pět kilo protože mi bylo špatně. V druhý půlce sem se vrátila na svojí váhu před těhu. Z porodnice o deset kilo lehčí než před těhu. 😉 . Záleží jestli miminko roste jak má a jestli je vše v pořádku. Jinak bych to neřešila

wwpetulkaww
22. srp 2013

Já jsem 26 týden a přibrala jsem pohé 2,2 kg. Doktorka mi řekla, že je vše v pořádku a že můžu být jedině ráda, že nemám pak co na shazování 😀

angelsb
22. srp 2013

Já jsem 27+3 mám jen 3 kg na víc v 17 tt také jen kilo na víc klidu to se nakonci rozjede každá to má jinak😉

consti
22. srp 2013

Já jsem v 26 tt a přibrala jsem jen 2 kg 😉 . Pokud prcek prospívá, tak se tím netrap 😉 . Má doktorka to taky neřeší 😎 .

domino.aligotor
22. srp 2013

Netrapte se tím, že jste nepřibrala já jsem v těhotenství přibrala jen 2kila a to 2týdny před porodem a dcera se narodila normální a v pořádku 49cm, 3453g 🙂

kaczenka01
10. zář 2013

Já jsem ted 16tt+5 a mám 1,5kg ale břiško jako nic moc ☹

lalinka1993
13. zář 2013

Já jsem na začátku těhu zhubla 4 kila... teď jsem 26.tt a od původní váhy mám navíc jen 2 kg takže neboj to doženeš ;)

apoli
13. zář 2013

Ahoj a buď v klidu........já jsem v 18 tt a zhubla jsem na 46,5kilo.Můj doktor říká,že když je v pořádku miminko,tak se maminka nemá čeho bát.To doženeš ani nebudeš vědět jak.Pak to jde nahoru strašně rychle.Při prvním těhotenství jsem měla stejný problém a měsíc před porodem jsem se cítila jako bomba.

tehulka01
3. lis 2014

Ahojte holky, ja jsem v 17 tt a nahore mam 5 kg.... Jde mi to postupne. Co mesic, to kilo. Hlavne to prosim vas nereste! Podstatne je, ze miminku se dari a je vsechno v poradku... PS: Kdo chce, tak ty kila da dolu vzdycky! Mejte se! 😉

katerinahaj
14. bře 2016

Ja jsem v 16 tt a pribrala jsem uz sest kilo 😀.... a to se hlidam se stravou a je mi to k nicemu :D

bibinka2208
14. bře 2016

Ahoj. Já jsem v 18tt a jsem také stále mínus.. Konkrétně - 1.5kg. A vše je ok myslím že to probírali nás holky čeká tak kolem toho 24tt 🙂

monikagurthova
14. bře 2016

Klid ja do 20tt skoro nic a teď? 15 kilo nahoře!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru