Jsem ve 27tt a zdají se mi hrozné sny

hellenkaa
18. čer 2014

Ahoj holky, jsem momentálně 27. týden a poslední rána se budím naprosto deprimovaná a unavená. Zdají se mi hrozné sny, buď o divně rychlém a bezproblémovém porodu s tím, že se Adámek narodí a je úplně normální, ale mě se vůbec nelíbí a já se přemáhám, abych hrála šťastnou matku... Nebo, že ode mě odejde manžel (manželé jsme týden a půl :D), jen tak, bez vysvětlení a já zůstanu sama....Měly jste taky podobné sny? Celý den pak nad tím přemýšlím a přijde mi, že z toho blbnu, tyhle sny jsou tak živé a intenzivní...

bzubzalka
18. čer 2014

@hellenkaa já jsem měla sny děsivé po porodu půl roku. byly tak děsicvé, že jsme se bála i spát, pak to odeznělo. Bylo mi řečeno, že to může být změnou hormonů...

ji_tuli
18. čer 2014

Mam desive sny od zacatku tehotenstvi, nejsou jen o porodu, napr. dvojcata se srostlou hlavou, jsou to sny o vsem moznem, o manzelovi, ze ho nekdo mlati do bezvedomi, ja nemuzu pomoct a prihlizim, o lidech, co znam, zviratech, vzdy ale neco hnusneho. Ani nepamatuju, kdy jsem mela pekny sen. Ale asi je to normalni, jak vidim. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru