Kdy jste ucítily první pohyby? Jsem v 17. týdnu

deniska.a6
27. únor 2009

ahojky holčiny dotázek jsem v 17tt od včerejška mě tak zvláštně zabublá v břichu ale nevim k čemu to přikládat jestli to jsou už pohyby nebo mám jenom halucinace a otravuje žaludek 😖

deniska.a6
autor
27. únor 2009

no tak to jsme na tom stejné papík je taky petr a jméno si nevydupal prostě to je jasný jak mě už před 6 lety zdělil 😀 a za 6 let se s tím smíříš a hlavně já mu ani petře neříkám třeba bobe to nejvíc 😀 hovnousku,šulíne tak ze srandy prostě a jak už jsem zvyklá já mu jménem ani neumim říct to je mazec když někde jsme a já na něj potřebuju zavolat to ne to je děs radši jdu k němu 😅 albíčko no já s tím neumím ještě právě jak se tam třeba strká inspirace když nejsou fotky ted máme úplně novej foták tak se musim naučit jak to maká přes pc a na to jsem antitalent verunku má moje sousedka a jmenuje se tam moje sestřenka a mej mámky nej kámoška má dceru verču moje máma jí taky chtěla místo kateřiny to je moje starší ségra ale sestřenka se narodila o půl roku dřív holt no

kaciska
27. únor 2009

hihi tak to jsme podobné a kolik je ti let?a taky u nás fungujou všelijaké přezdívky ale kolikrát to co ho napadne to stojí za to,jinak já jsme kačena 😀 .

susik77
27. únor 2009

ano, planovane 🙂 povedlo se po 2 mesicich 🙂 mne je uz 32, tak uz nechci moc cekat. a rd mam jen na dva roky, tak jsem to chtela spojit 🙂

deniska.a6
autor
27. únor 2009

laska.nezna.hranic:přesně přesně já jsem toho draka ucítila včera ve 2:20 a to jsem šla chrnět už v jednu a ne a ne usnout no pak jsem to po tej druhej cejtila no a tak jsem z toho byla paf a další hodku vzhůru ale to už se nic nedělo ale ted jak tady sedim tak občas tam profrčí nějaká bublina 😀

kaciska
27. únor 2009

susik tak to jo... 🙂 já jsem na 3 roky doma

kaciska
27. únor 2009

susik-jinak super že tam brzy vid,my jsme si verču udělali na první pokus takže si tohomoc vážím,fakt 😔

deniska.a6
autor
27. únor 2009

mě je 22 jako ti říká kačena nebo jsi katka?ted trošku mám v tom zmatek kačena je děs ale já ségře říkám kapeřina 😀 po dvou měsících tak to gratuluju já teda skoro po roce a půl si to ty spermopalky konečně vydobily 😀 😀 😀

susik77
27. únor 2009

jj, jsem rada, protoze predtim jsme meli probl. otehotnet. ono to asi jde lip po prvnim porodu 🙂
mne pripadalo uz moc dlouho byt doma 6 let na rd, puvodne jsem chtela byt 4 roky dohromady. ale kdyz vidim co styoji jesle asoukrome skolky, tak radsi uz budu s 2 mimcem 3 roky a dam do normalni skolky.

kaciska
27. únor 2009

deni-nene řiká my myško,myšino,mámo 😀 ,jednou jsme byla samička maku maku 😀 😀 řikám je to blázínek...a plno dalších nesmyslů,mě je čerstvývh 21 😀

kaciska
27. únor 2009

susik-tak to jo,mě příjde že ty 3 jsou akorát,no se školkou to bude mazec u nás je to blbý že je furt plno a dáva bůchví jaký sponzorský dary 😒 no uvidíme,ale druhé až déle 😅

deniska.a6
autor
27. únor 2009

jů tak ty jsi ještě mladší a kolik je tomu tvýmu můj měl ted 30 takže jsem mladice oproti němu 😀 v šedesáti ale zas bude vypadat líp chlapi tak nestárnou 😠 to já jelikož nejsem sexy lady 90-60-90 mám oslovení maxíček nebo špekounek takže víš jak 😀 😀 😀

kaciska
27. únor 2009

mýmu bude 25 🙂 tak s tím špekounkem to jsme na tom stejně 😀

sylvka
27. únor 2009

u mě celkem pozdě,prví pohyby myslim okolo 21tt a pohyby každý den od 31tt,ale prý je to normal. 😨 😵

deniska.a6
autor
27. únor 2009

kaciska:ted jsem rychle mrkla na tvoje album moooc hezký postavově jsme na to možná stejně ty asi ale na tom budeš líp 😝 koukám že ten tvůj měl dost bmw ten můj je na to taky úchylnej já miluju audiny to zas je vždycky akce když píšou v auto tipu že bmw je prostě zase v tomhle testu nej a nej no to za mnou jde třeba na záchod a začne mě to číst 😀 jakýmu týmu ve fočusu fandií to už se určitě neschodnem 😀

deniska.a6
autor
27. únor 2009

koukám že každá ženská to má jinak ale od toho 17 je to možný asi ten 20tt už to je jistější to jsem hlavně chtěla vědět jestli nemám jen halucinace 😀

kaciska
27. únor 2009

děkujeme 😵 ,jo tak to je to samé,u nás je aktuální autocar a bmwclub jsme oba hodně na auta dřív jsme jezdilina mimon a na všelijaké srazy ale tedka na to není čas no a tak nák už nás to přešlo 😅

deniska.a6
autor
27. únor 2009

no jo chlapi ale prostě němci jsou němci na ty auta no i když kámoška má už ode mě x let slíbený lamborghini až někdy vyhraju hrozný miliony 😀 😀 😀 ted máme felicii a bohatě stačí my nejsme moc cestovatelé ale do zoo bych teda jela tam jsem nebyla ani nepamatuju naposledy možná tak v šestej třídě

aponchie
28. únor 2009

denisko ano 14tt pac jsem zaprve ve druhem tehotenstvi a to poznam spis nez u prvniho pac uz vim na co se zamerit a senzitivni jsem hodne to mas pravdu,btw dite neni zadne rambo pohybuje se od te doby pravidelne co 2hodky 😎

ipuska
28. únor 2009

Ahoj holky, já cítím takové to bublání od 18. týdne a první kopaneček jsem ucítila asi před 5 dny. Cítím je ráno, ale nejvíc když si jdu lehnout, kolem 20 hod. Pravidelně 🙂

sacvi
28. únor 2009

Holky já v 18tt eště nic..furt se na to soustředím abych to neprošvihla 😀 Asi si musím eště počkat.. 😉

garyna
28. únor 2009

Ahoj holky, já první pohyby cítila podle příruček, ve 20tt. Nebo spíš někde na přelomu 19. a 20. Vždycky když jsem byla v klidu (v autobuse cestou do práce, večer kolem desáté jedenácté, když jsem šla spát). Pokud budu někdy ještě těhotná, jsem zvědavá, jestli je ucítím dřív 😉 🙂

katerina85
28. únor 2009

Ahoj holky, ja jsem předevčírem seděla v čekárně a najednou takové bublinky to bylo přesně 17+2, pak druhý den ráno a dnes už se na to asi moc soustředím, tak zatím nic.

mavanka
28. únor 2009

Ahoj, já první pohyby cítila brzo - i vzhledem k tomu, že jsem těhotná poprvé - už v 15 týdnu jsem občas cítila takové bublinky nebo šimrání... nevím k čemu jinému to přirovnat, ale nebylo to zaměnitelné s ničím jiným - pohyby střev jsou jiné... a první skutečné ťuknutí v 19. týdnu... pak šimrání přestalo...

susik77
5. bře 2009

Ahoj, tak mam pocit, ze prvni pohyby jsem citila vcera-na konci 15.tt 🙂 bylo to vecer a taky to byly takove jemnoucke bublinky. je to strasne brzy-v prvni tehu jsem to citila az ve 21.tt

dadunka
8. bře 2009

Ahoj, já v 18+5tt a rovnou kopaneček, když jsem si držela ruce na břiše. Od té doby denně. 🙂

leonik
8. bře 2009

ahoj, já v prvním těhotenství v 17.týdnu, podruhé v 16.týdnu 🙂

inna12
8. bře 2009

jé Dadu, já první výrazný taky v 18plus5 😀

misule82
28. bře 2009

Ahoj holky, dneska jsem přesně 20+0tt a ještě vůbec žádné pohyby necítím. Už z toho začínám být dost nervozní. Placentu mám na přední straně, tak nevím, jestli to může tohle ovlivnit.... ale už bych přece něco měla cítit 😒

andreahrbacova
28. bře 2009

Ahoj misule,já jsem taky první pohyby začala cítit až po 20tt.Měla jsem stejné obavy jako ty,a teď?malý mě kope o sto šest,takže buď v kllidu,hold každý ty pohyby začíná cítit jinak,někdo dřív,někdo později,ale dočkáš se,uvidíš.Krásné těhulkování a zdravého mimíska 🙂 😉

moloko
28. bře 2009

Ahoj holky, tak já jsem první pohyby začala cítit bezpečně někdy mezi 19-20tt.. Před tím takové záchvěvy, jakoby tlukot, ale nebyla jsem si jistá, teď už to jsou pořádné pohyby a kopance 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru