Kolik jste přibraly do 20. týdne těhotenství?

metallico_mondo
17. dub 2013

Ahojky, docela by mě to zajímalo jak se to cca pohybuje tak kolik pak vy ? Já zatím 4,5 kg navíc 🙂.

kacenka1987
17. dub 2013

Ahojky, je to velic individuální 🙂 já u obou těhu do 4 kg 🙂 u prvního pak celkem 12 kg a pohodička, všechno dole a já zase hubená, doufám, že o bude i nyní 😀

lucylama
17. dub 2013

Ahoj,já jsem přibrala ve 20 tt nějakých 5 kg..za celý těhu 11 kg,v porodnici jsem nechala 6 kg a zbytek jsem shodila během 3 týdnů.Mám teď váhu jako před těhu-50 kg.🙂

anina32
17. dub 2013

To je u každého různé, záleží i kolik člověk vážil před otěhotněním. Já jsem třeba ve 20týdnu měla o 2 kila méně než před otěhotněním, rodit jsem šla s minus třemi kily, 3 týdny po porodu jsem vážila o 15 míň než před otěhotněním. Pro vysvětlením dodám že i té době byla má váha trojciferná a teď po 8 měsících je zase všechno zpátky😉

ange_de_la_morte
17. dub 2013

já teď newím přesne jak to přibírání šlo, ale za prwní 3 měsíce jsem měla wíc jak 5kg, celkem jsem přibrala 29kg , z toho 7-8kg jsme nechala w porodnici a teď 3 měsíce po porodu mám ještě 11kg oproti wáe před otěhotněním, zhubnout bych chtěla ještě 6kg, těch 5 nawíc mi newadí, byla jsem dost hubená před těhotenstwím

pavcza
17. dub 2013

nevim přesně aktuálně, ale v 18tt jsem měla na váze +0,5 kg přitom břicho mám obrovský od začátku, doma váhu nemám a k dr. jdu až příští pátek, ale cítím, že max mohl přibýt 1 kg. Ale já byla před těhu už na nadváze, ale myslim, že to ještě doženu v té zbývající půlce, u prvního jsem měla +12 kg a to jsem zvracela až do porodu

tulikiss
18. dub 2013

Ja jsem zacala pribirat az po tom 20tt, ale to bylo tim ze jsme do 25tt porad zvracela ☹ nakonec jsem mela +12kg.... No a ted jsme zatim -2kg, protoze zvracim jeste vic nez u prvniho.

napolitano
18. dub 2013

Ahoj, u všech dětí cca -4kg 🙂

veliisek
18. dub 2013

Ahojky já skoro nic hodně jsem zvracela,takže váha nešla nahoru,ale jak mě nevolnosti přešly tak mám ted nahoře 20kg 😖 nevím jak to budu zhazovat snad to pujde cvičením dolů. 🙂

andelka
18. dub 2013

První těhu nic (začala jsem přibírat až po 20tt), druhé těhu 1kg. Blbě mi bylo jen malinko, nezvracela jsem nikdy. Celkový přírůstek byl v prvním těhu 7,5kg, v druhém 11kg..všechno během 3týdnů až 3měsíců dole. Po roce už jsem byla vždycky v minusu.

rasha
18. dub 2013

Já měla v prvním těhu do 20.týdne cca 3 kg (celkově 10kg) a teď do toho dvacátého sotva jedno 😕

helcenka
18. dub 2013

U prvního jsem nepřibrala nic, u druhého jsem měla naopak dole 2 kila.

mrsblack
18. dub 2013

Při prvním těhu jsem přibrala asi 2 kila, teď při druhém jsem zhubla 8 kilo a začala přibírat až po 20.týdnu.

lucifereeek
18. dub 2013

do 20tt nic, nejvíc jsem přibrala od 32tt do 41tt a to rovných 5kg 🙂 celkem 8,5 kg

maximka33
18. dub 2013

asi 6 kg, u prvního 4 a nakonec to bylo celkem 12. teď to bude rozhodně více 🙂

veronikanel
18. dub 2013

Já asi 3kg,celkově 9,5kg

maarika
18. dub 2013

Já,když jsem otěhotněla,tak jsem byla dost hubená.Vážila jsem 50kg a měřím 165 cm.No a za celé těhotensví jsem dost přibrala cca 20kg.A v 2 trimestru jsem měla navrch asi tak 10kg...

katja77
18. dub 2013

Já tak 15kg

terryfox
18. dub 2013

zatím mám nahoře 2,5kg, končím 18tt, tak nějak doufám, že bych se za celé těhu mohla vejít do 10 kil navrch 😉 při prvním jsem nabrala 11kg a většinu v druhé půlce...

smisek2011
18. dub 2013

Tak jak to ctu tak jsem asi na tom nejhur,ja koncim 16tt a mam 6,5kg nahore :-/ ale dost zadrzuju vodu,tak to bude tim :-/

dasty79
4. kvě 2013

Nahoře mám 5kg 🙂 tak jsem zvědavá kolik tentokrát naberu.Při prvním těhu to bylo celkem 11kg 🙂

pejtho
4. kvě 2013

Mínus 8kg. Během prvních 3 měsíců jsem shodila 10kg a pak jsem pomalu nabírala. Rodila jsem s mínus 2kg. Od toho třetího měsíce jsem přibrala pak 8kg, ale i tak jsem rodila s mínusem a v porodnici jsem nechala 10kg, takže jsem po porodu byla mínus 4kg než před otěhotněním 🙂
U druhé dcerky jsem zezačátku hubla jen trochu. Ještě jsem kojila starší dcerku, takže jsem se v sobě snažila v sobě všechno udržet a pravidelně jíst. No a ve 20tt jsem měla nahoře 2kg. Celkem za celé druhé těhotenství 7kg. 6kg jsem nechala v porodnici.

martickaa
5. kvě 2013

Jsem 21tt a zatim mam 3.5kg nahore 🙂

veruska007
5. kvě 2013

U prvních dvou jsem začala přibíraž až po 20.tt, teď jsem 27.tt a pořád jsem ještě v mínusu 😉

domushka
5. kvě 2013

Jsem ve 21 tt a zatím sem přibrala necelý 3 kg, možná bych i přibrala více kdybych neměla špatné období s bývalým přítelem a nervově přestávala jíst ☹ 🙂

leny22
6. kvě 2013

Já mám v 18 tt 6 kg nahoře. Kamarádka je v 20tt má nahoře 1 kg, protože stále zvrací. Je to velmi individuální, ale rozhodně bych z váhy neměla deprese 🙂

sabisek
6. kvě 2013

Ja celkove pribrala 8kg, cca pul na pul 4kg pred 20 tydnem a dalsi 4 po nem. Jedla jsem hodne, ale zdrave (i kdyz obcasnou susenku ci coko ci doprala).

nikollita
6. kvě 2013

Ve 20. týdnu jsem měla nahoře asi 2 kg, ale nejvíc jsem nabrala za poslední dva měsíce (otoky), nabrala jsem celkem 22 kg. Shodila jsem to do týdne po porodu 🙂

jahodarka
6. kvě 2013

co těhotenství to unikát.. 🙂 v prvním těhu ve 20.tt už +10 kg, celkově 15 kg, teď v 27.tt +1kg..

soleilll
6. kvě 2013

Ve 20. tt jsem měla +4 kg, celkově +10 kg a v porodnici jsem nechala 8 kg. Takže docela slušná bilance, na to, že mi nebylo vůbec špatně a jedla jsem co jsem chtěla. Nicméně moje počáteční váha byla taková, s jakou většina z vás těhotenství končí. 😀 Takže jsem si ani nemohla dovolit moc přibrat.

ebsian
6. kvě 2013

2-3kg. Potom vše zhubla v 28t a na závěr jsem musela jen 3 měsíce ležet a hned +10kilo před porodem 😀 V 9. měsíci skákalo co týden kilo až kilo a půl, hrůza. Ale taky odhad malé v 30t jen 1225g a na konci rovnou 3160g 😀 Za 10 týdnů přibrala jen ona 2kilča. 🙂 Jo a v porodce zůstalo směšných jen 5 kilo fuuj, ještě teď mi trošičku zbývá sundat do předtěhu váhy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru