Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

marketa11112
1. čer 2015

tusim, ze 2,5 kila.

lyx
4. čer 2015

Začínám 16. týden a přibrala jsem zatím 3 kila. Snažím se chodit alespoň 2x týdně na dlouhé procházky a cítím se pak celkem fit.

kmarfusenka
17. čer 2015

Dnes jsem 12+2 a už jsem přibrala 7 kilo... Břicho nevadí, ale ty stehna a zadek, případam si jako hroch.. Stehna mi šoupou o sebe a každý ráno brečím když hledám co si vezmu do práce na sebe ☹ vím, že to k těhotenství patří, ale nezdá se vám to nějak moc??? Myslím, že jim úplně stejně jako předtím, jen jsem PřPřestala kouřit a začala jsem snídat . Nedokážu si představit, že tímhle tempem budu přpřibírat dál.... Nemůžete mě někdo uklidnit, že to teď už půjde pomalu? 🙂

ducik
17. čer 2015

@kmarfusenka no asi to není moc na uklidnění, aké obvykle se víc pribira v druhém a třetím trimu

jersika
17. čer 2015

Ja jsem v patnactem tydnu a zatim jsem nepribrala nic 🙂

ajina10
17. čer 2015

@kmarfusenka neboj to půjde zase vse pryc 🙂 mozna to udelalo to kouření .. Ja taky přestala kouřit a zjišťuju ze mam víc potřebu jist 🙂

joyride
23. čer 2015

Dnes jsem 17tt+4 a zatím jsem 3 kg dole. Miminko se má dobře, zhubla jsem celkově na postavě (před 2 týdny mi skončily ranní nevolnosti). Není to tedy účelně ale vůbec mi to nevadí 🙂

desencanto
23. čer 2015

13tt a 0kg nahoře, uvidíme jak to bude dál

littlecharm
23. čer 2015

Cca do 18-19 tt jsem byla spíš v mínusu s váhou (asi 6 kg). Teď už naštěstí nehubnu, ale nabírám (zatím teda málo a jsem ráda).

terez12
24. čer 2015

Ahoj, dneska 15+2tt a mám o 3kg míň než před otěhotněním díky nevolnostem.. 😒

14radka09
31. črc 2015

15Týden a přibrala jsem 1 a půl...

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
14radka09
28. srp 2015

Tak komu je zle je jasné, že hubne. Ani jednou jsem nezvracela a pořád 1,5kg nahoře.

kachnicky
28. srp 2015

Ahoj, nedá mi to a také přispěji do diskuze 🙂 Do 6 měsíce jsem přibrala 12kg 😅 A to je opravdu hodně, ale take se musím přiznat že jsem se nehýbala a hlavně ma strava obsahovala hodně cukry, táák že jsem se sekla a ted jim zdravou stravu bez cukrů a bílého pečiva, hlavně jím vydatnou snídani a večeři si dávám opravdu malou véču v 19hod a pak už nic 🙂 A jako to vypada po 6 týdnech? Zadek se zmenčil a pupek narost a váha ukazuje necelých 12kg 🙂

deelayces
31. srp 2015

2 kg 🙂

monulli
1. zář 2015

Já jsem byla ve čtvrtek 27.8. v poradně a v 16+0 jsem přibrala 2,6 kg přesně 😉

bluecate85
1. říj 2015

jsem v 17. tt a mam dole asi 4 kila... mela jsem celodenni nevolnosti, moc jsem nejedla. ted uz tak mesic jim a jeste jsem trochu pohubla. uz pred otehotnenim jsem byla stihla, tak snad se to takhle udrzi🙂 prcek roste v poradku, tak to asi neni zadna traga

anetta2016
31. říj 2015

Já jezdím na kole i když přítel nadšený není a momentálně sem přibrala 4kg ach jo

lady22
10. lis 2015

Jsem ve 14 týdnu a zhubla jsem 2 kg, ale necítím se provinile. Velmi mi to prospělo. Navíc vím, že kila půjdou v posledních měsících opět nahoru. Mám za sebou dva porody - první + 15 kg, druhý +12 kg.

miconatko
12. lis 2015

Do 4 měsíce jsem zhubla 6 kilo, teď jsem 22tt a přibrala jsem jen kilo :(

barumat
13. lis 2015

Ahoj, já vůbec nezvracela, ani mi nebylo ani trošku špatně, ale měla jsem pořád chuť na samý zdravý věci a naopak odpor ke sladkýmu, takže jsem do 12 týdne nepřibrala vůbec nic. Pak se chutě vrátily do normálu, taky už tu zdravou výživu tolik neřeším jako v prvním trimu, takže jsem momentálně v půlce 15.tt a přibrala jsem cca 2 kg. Ale břicho mám děsný, trošku se bojím, jaký bude na konci, když už teď vypadám jako jiný v šestým - sedmým měsíci ☹ Dobrý je, že to, co se mi narvalo do prsou (+2 velikosti), do břicha a do takovýho toho tukovýho pásu kolem břicha a ledvin (kterej mi naskočil OKAMŽITĚ), se mi vycuclo ze stehen a zadku, to potěšilo, to uznávám 😀

14radka09
2. pro 2015

No já ted jedu 33týden a už mám 7kg nahoře a všem mám v břísku. Na ultrazvuku v 31týdnu naše miminko važilo 1500g, tak už počítám, že bude mít 2kg..těšíme se na něj

tverunkat
10. únor 2016

15+3 2 kg navic..

keydance
10. únor 2016

Až v 5. měsíci 2 kg 🙂

kratkaanickaemail
14. únor 2016

Já nepribrala nic ale to je tím že mě bylo dost zle. Zhubla jsem ještě skoro 5kg.

konekokira
19. bře 2016

Jsem teď 14tt a přibrala jsem zatím 1,3 kg, ale moje máma mě straší tím, že se mnou přibrala v celkovým těhu 30 kg 😀

anetta2016
20. bře 2016

15 kg a mám to už na háku. Po porodu mám co delat

kratkaanickaemail
20. bře 2016

anetta2016 tak to ti rozumím. V mém předchozím těhotenství jsem přibrala 10kg za 9týdnů ale pak jsem o miminko přišla. A teď to jde vážně pomalu a jsem ráda. A co na to lékař?

anetta2016
20. bře 2016

@kratkaanickaemail to je mi líto snad teď je vše jak má... Lékař že sem v pořádku dítě také ne zas prý přibrat hodně ale tak každý nějak má na to asi postavu už mám poslední měsíc takže mini kg přibrat ale nemůžu teď přibrat dalších deset 🔟 kg 😂

iwetka16
2. dub 2016

Ted jsem v 18tt a uz mam nahore 13,5kg a to nejsem ani v polovine.Co je neuveritelny,tak jsem pribrala deset kilo od 6 do11tt!!!Prestsla sem po deseti letech kourit a doktorka me v Nemecku fasiruje vitaminama,uzivam 13 tablet denne.A mam vysoky KT.Takze asi tak,jsem z toho nestastna a to jako moc nezeru!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru