Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

zuzana7733
12. dub 2016

Ahoj maminky, tak ja jsem 19+6 a pribrala jsem 2 kg, ale do 11tydne me bylo dost spatne....

andreaandy1
12. dub 2016

4.měsíc + 3,5 kg 5.měsíc + 6kg
u prvniho dítěte jsem přibrala 25 kg u druhého 26 kg
po porodu obou dětí do roka moje váha 59 Kg.
Já prostě žeru jak čuně.-D a doktor už mi řekl brzdíííííííí.-D ihihih takže jse msi řekla , že ano budu brzdit....třeba od příštího pondělka.-D

iveee
13. dub 2016

Já začínám tento týden 5. měsíc a zatím -4kg, ale je fakt, že mám z čeho brát 😀 Takže jen ať to jde dolů, ať mám do dalších trimestrů rezervu. I když spíš je to tím, že teď jím konečně pravidelně, jinak by mi bylo blbě.

sarabi86
13. dub 2016

Já začala tento týden taky 5 měsíc a na dnešním vážení o 4,5 kg víc od počáteční váhy. Je to mé první těhotenství. Snažím se jíst pravidelně 5x denně. Sem tam do toho něco mlsnu, na sladké jsem byla hodně i před tím. Nevolnosti jsem neměla téměř vůbec.

konekokira
13. dub 2016

končím 17tt a tři kila nahoře... 🙂

goodzana
15. dub 2016

ZATÍM jsem nepřibrala nic 🙂

anetta2016
15. dub 2016

Držím všem palce já přibrala jak prase a cítím se fajn dva týdny a začneme na měsíční výzvu sexy plavky 2016 hihi

eviicka
15. dub 2016

dvě kila, nevolnosti nebyly, jen chřipka (ale ta se o jedno kilo dolů postarala spolehlivě)

misulezapy
19. dub 2016

ahojte, já jsem v 19 týdnu a mám 70kg začínala jsem na 61 kg, takže by mne také zajímalo zda je to normální ale v poradně mi vždy řeknou, že je to individuální, u každé ženy je to jinak a není tudíž žádný prototyp.. 😉

kotty
19. dub 2016

do čtvrtýho nic, teď na konci pátého měsíce asi +2kg

anettkafox93
9. kvě 2016

Jsem 13+0 a že svých 45kg co jsem měla celý život mám nyní 60kg 😲 :D bříško roste rychle a prsa taky :D jinak vše zůstalo hubené tak nechápu kde jsem tolik nabrala. A jak nejsem na tuto váhu vůbec zvyklá tak nevylezu už sama ani z auta hihi :D

whoknows
23. kvě 2016

Ahoj, jsem teprve 9tt a nepřibrala jsem zatím nic, ale při mém posledním těhotenství jsem v den porodu mela 6kg navíc.

bielanevesta
23. kvě 2016

Mám asi mínus 3 kg. 😅 Začala som na 66, spadla na 62, a potom som 1 kg pribrala

obyvatelka
24. kvě 2016

Jsem 15+3 a zhubla jsem pul kila. Vzdycky jsem byla hodne hubena, nicmene mimco ma spravnou velikost, vsechno, takze podle doktora vsechno v cajku, ono uz si pry vezme vsechno, co potrebuje :D ale podle manzela jsem asi jedina tehotna, co je nasrana, ze nepribira :D

sinopea
8. črc 2016

Ja som zatim len 11+1, zatiaľ som zhubla -6kg (zvracení a nevolnosti od 6+0), je pravda, že bolo z čoho (mala som jemnú nadváhu), akurát som sa dostala do normy podľa BMI

azalka123
21. črc 2016

ja nepřibrala nic 🙂

cizinkaa
22. srp 2016

Budu teď končit 4. měsíc a mám nahoře skoro dvě kila 🙂 to bych tak řekla, že je normální, ne? 🙂

helina66
22. srp 2016

To je asi normální nějaký dvě kila navíc.. Jsem v týdnu 14+2t.a jsem zatím na -1kg 😢 ale měla jsem z čeho brát takže to vůbec neva, už víc jím, tak to doženu.

yerry
22. srp 2016

@lili1986 dnes jem 22+3 tt a jsem +4 kg

cizinkaa
23. srp 2016

@helina66 modrý koník ti hlasí už 16. týden 🙂
měla jsi ranní nevolnosti, že jsi zhubla?

kulihrasekzeleny
23. srp 2016

Ahoj holky pridavam se k vam. V pondeli jsem byla na kontrole 12tt a byla jsem zdesena. Uz jsem pribrala 8kg :O ;(

helina66
23. srp 2016

@cizinkaa jsem na začátku 15.týdne dle ultrazvuku, nevím jak se to počítá tady.. První tři měsíce jsem zhubla asi 3 kila, jedla jsem méně neměla jsem vůbec chuť na nic, málokteré jídlo jsem snesla, snědla jsem pár soust a byla jsem plná, sice jsem zvracela jen jednou ale žaludek nějak protestoval pořád.. Nyní se mi chutě vrátily a jím konečně normálně 🙂 ale pořád jsem to ještě nedohnala, už se těším na pořádný břicho.

cizinkaa
24. srp 2016

@helina66 já jím hrozně často spíš po menších porcích taky... a bříško se mi pomalu začíná zvedat až teď 🙂

azalka123
24. srp 2016

já až ted mám původní váhu 51 kg 🙂 23 tt

helina66
24. srp 2016

@cizinkaa to mě se taky začíná bříško zakulacovat až teď už to jde trochu vidět 😉

verusche
25. srp 2016

Začínám 24 tt, jsem invalidně důchodní v rizikovém těhotenství upoutaná na postel či gauč a váha je pouze +4,5kg.
Takže tak úplně nešťastná z toho nejsem 😎
Jinak mi bříško roste jako blázen, až si všichni myslí, že místo jedné holčičky jsou tam dvě 😀

cizinkaa
25. srp 2016

@helina66 no jsme úplně stejný týden. 🙂 Mně teda přijde, že je permanentně nafouklý... ale jakožto změnu vidím, že se mi začíná zvedat podbřišek... 🙂 Maličko ale už asi začíná. No a váhově mi to teď jede nějak nahoru. :D

marketaaaaa
25. srp 2016

Ahoooj, já jsem 15tt a přibrala jsem taky 7 kg😂 ale na začátku se mi zvětšila stehna a zadek a teď všechno jde do břicha. Každý se mě ptá jestli náhodou nečekám 2😁

kedlubca
25. srp 2016

Ja jsem 19+1tt a mam zatím 4,8kg nahoře. U malé jsem pribrala 16kg a to je 31+8tt,tak jsem zvědavá kolik priberu ted u druhe 😁 snažím se hlídat, ale třeba dnes jsem mela už podruhé v týdnů na večeři krupici 😁

helina66
26. srp 2016

@cizinkaa asi to máme fakt podobný 🙂 já jsem měla teda malinký špek na pobříšku už předtím, ale teď se tam nějak nafukuje víc i nad pupíkem se zaplňuje bříško, zvlášť večer nebo když se poradně najím tak jsem jak balónek 🙂 mám mít termín 14.2. anebo 16.2. dle doktora na genetice.. Vidím změnu každý den, začínám cítit i nové pocity v bříšku.. Užívám si to 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru