Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

lili1986
autor
18. črc 2013

ak jsem podruhé těhotná a zatím mám jen 1kg nahoře 😀 Jelikož mi po minulem zustalo nahoře 20kg už tolik nedpřibíram jak jsem začala ze 60kg 😀

pisjutynka
24. črc 2013

Ahojky, já jsem dneska 13+3 nahoře mám cca 0,5 kg. Sice nezvracím, ale pomalu nic mi nechutná 😀 Navíc já mám dost velkej základ, tak doufám, že moc nenaberu..

jennyska
30. črc 2013

Ahoj maminky,

máte-li jakékoli zážitky, zkušenosti, vzpomínky na první trimestr a nebo na konkrétní týdny těhotenství, prosím, vložte je do naší knihovničky modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme 🙂

Své příspěvky můžete vkládat zde: https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-...

Přeji Vám krásný den!
Jennyska
Asmira team - Modrý koník

radova23
4. srp 2013

ahojky ja jsem 14 tyden a mám 3 kilča dole 🙂

kacenka1979
4. srp 2013

Ja začala na 57 nejdřív jsem 3 kg schodila ve 4 měsíci na konci jsem měla 59 kg nejvíc jsem nabrala v 6 měsíci cca 3,5 kg teď budu končit skoro 8 a vážím68,5...takže 11,5 kg nahoře...mno jsem malá tak to stačí už to tahám těžce🙂 malej se snaží odhad váhy máme cca 2,5 kg=- 300g takže nestrada...je fakt že bastim zeleninu ovoce mlecny výrobky maso občas nějak mi nesedí :-/ vitamíny jsem brala do cca 6 měsíce prý nejsou třeba když je ovoce a zeleninka🙂 příjemný tehulkovani🙂

cooolooorka
5. srp 2013

Já ani kilo,už očekávám změnu váhy,ale stále nic 🙂

zuzamik
13. srp 2013

Ahojky, tak dneska začínáme 5.měsíc a pořád mám 2kg dolů- shodila jsem je v prvních dvou měsících a nepřibrala jsem od té doby ani deko... Tak čekám, kdy to začne 😀

chumlinka
15. srp 2013

@lili1986 Já jsem v 18tt a od začátku těhotenství mám 7kg dole.Doktor je v pohodě říká že dítě si vezme co potřebuje takže pohoda.

grandin
29. srp 2013

Tak já jsem teď 21 a má svou váhu. Na začátku těhu jsem kolem 5 kg shodila.

snataly86
30. srp 2013

@lili1986

Má původní váha byla 53 kg na 163 cm, jiz ve 12tt jsem mela o 6 kg více. Nyní přibírám půl kg týdně. Pokud jsi před otěhotněním byla štíhlá, tak se tělo samo zásobí. Mimojiné hlavně v bocích a zadku.

iliseek
7. říj 2013

Já jsem 16+5 a přibrala jsem 2 kila 🙂 A to jim jak protržená, samé dortíky, buchtičky 🙂 Začala jsem jíst hodně omáčky, nehlídám se, jím co chci 🙂 A žádné zvracení..

iliseek
7. říj 2013

@snataly86 Nemyslím si, že by to bylo váhou, já vážila 52kg na 168cm a přibrala jsem 2 kila. Zatím se nic jiného než prsa a bříško nezvětšuje 🙂

auduka
11. říj 2013

Taky se pochlubím svým přírůstkem. Jsem 18tt, nejdřív jsem kilo zhubla díky nevolnostem a teď mám +3kg. Podle oblečení bych řekla, že mi kromě nežádoucího bříška a prsou začíná pomalu růst i zadek a stehna☹
Tak jsem zvědavá, jak budu dál pokračovat. Nevolnosti už mám jen večer a jinak mi celkem chutná. Bojím se, abych pak nebyla jak vzducholod, ikdyz si uvědomuji, že zdraví miminka je na prvním místě 🙂

luciankka
11. říj 2013

jsem 15 tt od zacatku tehu mam -1kg :( taky me to stve u prvniho jsem mela uz 7 kilo nahore u neho jsem pribirala strasne na zacatku za cele tehu jsem mela 22 kg nahore

auduka
12. říj 2013

Omlouvám se za překlep, samozřejmě žádoucího bříška🙂

mysicka_lb
16. říj 2013

Ahojky, já jsem teď v 16. tt a mám 2 kg dole oproti váze před těhotenstvím. Tahle váha se mi drží beze změn prakticky celé těhotenství.

casta
16. říj 2013

ahoj, jsem 20tt a nahoře mám tři kila, vůbec jsem nezvracela, ale je ale fakt že hodně chodím pěšky, myslím, že to mi i pomáhá, doporučuji, cítím se pak i lépe, v zimě plánuji občas taky bazén 🙂

monicat23
5. lis 2013

@ckei ja jSem na tom stejne,jSem zacatek 4mesice a nic jsem nepribrala

pucmelinka
5. lis 2013

Jsem 18+4 a mám pořád stejně... Sice mě včera vážili na gyndě (přešla jsem k jinému dr.), dle jejich váhy mám o 2kg více než u předchozí dr. před 4 týdny, ale vzhledem k tomu, že se vážím doma každý týden, tak vím přesně, jak na tom jsem 🙂

1martuse
20. lis 2013

@stellamax Ahoj, sice ne neznáme ale mám asi stejný problém jak vy. Jsem ukončený 12 týden a mám dole 5,5 kg, protože stále zvracím.Už nevím co jíst, vždy když si něco vezmu tak do vou hodin je to venku. Při minulých těhu jsem pila nutridrinky, ale ty teď nemuzu ani vidět. Jelikož mám slušnou nadváhu, tak si říkám, že to ještě není katastrofa. ASle bojím se, abych miminku nějak neublížila. Poraďte mi prosím co jíst!!!!!

evkax
20. lis 2013

Čau maminy 🙂 tak já jsem 26+3tt a přibrala jsem 7,5kg.Jsem jak chodící almara 😀 😀 😀

stellamax
20. lis 2013

@1martuse já jsem jedla všechno z čeho mi nebylo vyloženě špatně iz vůně a prostě jsem to pak vyzvracela. Miminko je ale naprosto v pořádku a já taky. Dcerka měla 3330g a 49cm, takže asi nestrádala. Nevím co vám poradit, bohužel 😒

janehajsman
3. pro 2013

Holky, ja jsem ted v 17tt a mam +3 kila. Hrozne mi narostl zadek, stehna i bricho.... mam z toho trochu depku, protoze uz pred otehotnenim jsem nemela zrovna miry jako modelka. Je pravda, ze pred tehotenstvim jsem cvicila tak 4x tydne a ted uz dlouho nic moc nedelam. Napred mi bylo porad spatne a ted jsem omarodila a jsem 14 dni doma. Uz se tesim az zacnu zase cvicit 🙂

jinajana
4. pro 2013

Tak já do konce 3. měsíce 3 kila dolu, ale teď začínám 4., už je mi pomalu líp a líp, k tomu Vánoce na krku, tak se to asi rozjede 🙂

svetluska17
8. pro 2013

Já jsem dneska v 16 týdnu přesně a nahoře jen 1 kg 🙂

svetluska17
9. pro 2013

@pucmelinka jojo každá váha važí jinak.. je to mazec když se zvažíš a na další zjistíš že máš třeba o 2 kg víc nebo mín 😀

whitelilith
25. pro 2013

Jsem v 16tt. Počáteční váha 83kg, ted 87kg. Špatně mi vubec nebylo, jím všechno ale hlavně jsem přestala kouřit... Ty kila nahoře budou spíše z toho.

danielno
26. pro 2013

Na konci 4 měsíce mam o 6 kilo nahoře 🙂

elies
5. led 2014

Devcata, ja jsem 16tt a mam nahore 6kg☹((( naprosty des! vanoce mi daly pekne zabrat..uplne se bojim jit na kontrolu, co mi rekne dr... 😕

elisset
5. led 2014

dneska bych měla být 13+4 a nahoře 4 kg 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru