Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

sarkar
24. zář 2012

Na konci 4. měsíce jsem stále -2kg (v 1. trim. jsem zhubla 4,5 kg, zatím jsem nabrala 2,5 kg zpátky). Dr. už má asi trochu obavy, dostala jsem pokyn do příští poradny přibrat alespoň kilo, ale vypadá to, že se to povede, už to pomalu leze nahoru. Nejsem anorektička nebo tak něco, moje normální váha byla 67,5 kg a měřím 168 cm.

daasenka85
25. zář 2012

v polovině 4. měsíce mám 3,5 kila dole, ale už jsem kilo přibrala zpátky 😉

megy
25. zář 2012

já tenkrát nepřibrala vlastně nic 🙂

sonia79
25. zář 2012

já v prvním trimestru s odpuštěním žrala furt sladký např. koblihy, koláčky, věci, který jsem si předtím x let zakazovala, pak to nějak přešlo, najela jsem na normální stravu a pak ředkvičky a zubní pastu 🙂 v 9tým měsíci a přibrala jsem celkem 18kg, mám je už dávno dole asi i minus 3kg, ale není to důležitý, já kvůli "nutnosti" rychle zhubnout pak přišla ve 4měs malé o MM, už bych to nikdy neudělala, i kdybych byla jak mašina, ty kila půjdou vždycky nějak dolů a i kdyby ne všechny, jde přeci o naše mimi ne? 😉 tak holky neblbněte a nevažte se nijak histericky.

berynka
27. zář 2012

Tak já do 16. týdne asi kilo a půl navíc.

fretecka
30. zář 2012

tak to jste dobré,já mám nadváhu,do 14.týdne jsem zvracela a skoro nejedla a měla 6kg nahoru a ted další 4,chybí mi pohyb,kterýho jsem měla před těhu spousty a ted nic 😠

koolombina
22. říj 2012

Jsem na tom stejně, nezvracela jsem, jen občas mi bylo špatně z hladu, takže se cpu více než obvykle. V 16+3 už mám 5 kilo nahoře :(

adriaana
28. říj 2012

Já sem 15+6tt a přibrala jsem 1,5 kg, zatím mi nebývalo špatně na zvracení, tak doufám, že to tak zůstane 🙂

radusberus
28. říj 2012

tak já co jsem zjistila že jsem těhu tak se cpu a přstala jsem se hlídat tak jak předtím jsem se hlídala (předtím žádné bílé pečivo, brambůrky, fastfoody, smažné sladké...to jsem nemohla jíst nebo bych hned nabírala) no a ted se cpu s radostí vším naco mám chuť a taky to tak vypadá , jsem v 14tém týdnu a 6kg nahoře :-/..... no prdím nato to zas shodím u prvního syna jsem přibrala za celé těhu 20kg a do dvou let zas na původní váze téměř bez snahy, takže ted si to zas užiju a pak se do sebe zase pustím 🙂

janabal
1. lis 2012

mám 4 kg nahoře jsem 16+5,u prvního těhu jsem celkem nabrala 15 Kg,

nikmik
2. lis 2012

17tt - zatím jsem s váhou -1kg dole, v jídle se nehlídám, dost polehávám, snad do další poradny přiberu a to už mám pěkné břicho 🙂

mysulkamyska
12. lis 2012

Ahojky poradte mi mamicky, cekam po18 letech vytouzene druhe miminko, jenze jsem jak prvnicka PO tech letech se to ho zmenilo jak hrom, a ja jsem docela v rozpacich co je spravne a co ne, jsem v 6tydnu a jsem stale nafoukla, bricho uz Ted mam zvetsene jako bych byla ve 4 mesici, jak se to ho zbavit je to v poradku?

kristi
12. lis 2012

Zatím nic, spis jsem ubrala. Blbe mi neni a nebliju

ewikt
13. lis 2012

@lili1986 musím říct, že dnes jsem vlezla na váhu a jsem na tom úplně stejně 😕 7kg nahoře a to jdu ve čtvrtek na kontrolu, se bojim, že si něco vyslechnu, už tak nejsem nejštíhlejší, mám zadek a stehna 😒 Se nechci vidět na konci těhu!!

rattata12
14. lis 2012

@ewikt nic si z toho nedělej, já jsem na tom úplně stejně jako Ty 🙂 i s těma stehnama 😉 . Je pravda, že jsem sladké nikdy moc nejedla a teď se hlídám, abych každý den nesnědla víc jak 1 kousek 😀. Budou z nás asi slonice, ale to shodíme, neboj 😉 🙂 .

swarovski
14. lis 2012

ja nic, ale od 6. mesiaca sa to nejako rapidne rozbehlo ☹ smerom nahor.
mam pocit, ze mi opuchnu aj usi 😀

lili1986
autor
14. lis 2012

@ewikt 🙂 🙂 Ahoj já už jsem před 7týdny porodila. A nechci tě děsit ale nakonec jsem ztloustla 29kg ☹ děs. Na začátku jsem měla 63kg a na konci 92kg pokud mužu poradit fakt se drž nebo sice jsem nechala v porodce 10kg ale příjdu si jak tulen a nejde to dolu. A mám stooho jen depky při kupováni oblečení.

martinataylor
15. lis 2012

já jsem začátek 18 týdne, a taky zatím jen 0,5 kg jsem přibrala, ze začárku jsem zhubla 3 kg, až do 17 týdne jsem zvracela, i ted ješte zvracím....trápí me i žlučník, v 5 týdnu jsem mela žlučníkovou koliku..

s prvním dítkem jsem přibrala 12 kg

hhelik
16. lis 2012

Ahojda, já jsem dneska 13+6 a přibrala jsem zatím 2kg

fykyska
16. lis 2012

Ahojky, já jsem dneska 15´+2 a mám minus 7 😀 z minus 8

monenta
17. lis 2012

Dobré ráno..podle poslední kontroly v 15+3 jsem přibrala za měsíc 10 dkg, takže nic v podstatě..uvidíme jak to půjde dál, ale musela jsem vysadit sladké, tak to snad taková hrůza nebude 🙂, ale na druhou stranu ujíždím na "prasárnách", tak se necháme překvapit 🙄

barushkaa
23. lis 2012

Já jsem zítra 16+0 a nahoře mám 2 kg 🙂

petanevesta
23. lis 2012

ahojky, já jsem dneska 16+0tt a jsem zatím plus mínus 0,5kila na svý váze, což jsme docela ráda, protože nepatřím k nejhubenějším 🙂 zatím je mi občas ještě špatně, zrovna dneska ráno jsem zvracela.....

zoriazz
25. lis 2012

@mysulkamyska ahojky, jestli jsi těhu podruhé, tak je to naprosto normální, že podruhé roste bříško rychleji 😉 Já jsem dneska 16+0 a nahoře mám cca 2 kila, a to jsem nezvracela, nic, ale narostly mi prsa jako blázen a bříško se pomalinku kulí 🙂 takže i když pořád lehce pro radost sportuji, moc si z toho nedělám, snažím se zdravě jíst, ale nejsem na sebe tak přísná jako předtím 😅 a to mám nějakou nadváhu, ale jsem velký sportovec 🙂)
Každopádně to máme naprosto individuální, kdo kolik přibere - v posl. trimestru jde i o zadrženou vodu atp... jíst zdravě, přiměřeně se pořád hýbat a svědomí mám čisté 😉

laska.nezna.hranic
25. lis 2012

nic, naopak jsem v té době byla za první trimestr 4,5 kg v mínusu, rodit jsem šla se 14 kg navíc, vlastně ihned se vrátila na původní váhu a podruhé jsem přibrala jen 6 kilo za celé těhu.

slunicko333
19. pro 2012

@mm_mm já jsem ve 14tt. mám navrch asi 2,5 kg, neřekla bych že se cpu, jím normálně, ale to bude asi tím, že jsem neměla v začátku vůbec žádné zvracení, naopak jsem musela zavést jídlo v porcích 5x denně, protože jinak při velkých pauzách mezi jídly, jsem pociťovala nevolnost od žaludku, dříve mi stačilo jíst i 3x denně, teď to nešlo a teď mi přijde, že se to zase vrací k tomu, jak jsem byla zvyklá....

baraz
19. pro 2012

Ja mam nahore 2kg,nezvracela jsem vubec a davam si celkem dost prasarny 😉 jsem zvedava na kontrolu po vanocich,to uz tak fajn asi nebude 🙂

jiricek_baru
19. pro 2012

Já měla asi 4kila dole, celkově jsem do konce těhu nabrala 13, hned 10 nechala v porodnici a další 3 během 14dnů doma 😉 Takže žádnej stres, kojením ti jde dolu samo

sendoska
21. pro 2012

17tt a 8 kg nahoře ☹

nevestapetulka
4. led 2013

Jsem také 16+5 a mám 2 kila dole. A alespoň jste mě uklidnili, protože to má hodně z vás podobně jako já. Zhubla jsem prvních 14 dní 3,5 kila, nevolnosti mám doteď, ale naštěstí už nehubnu, naopak začíná mi růst bříško. Říkám si ale, že je to daleko lepší, než když jsem potkala paní s obrovským břichem a ptala jsem se, kdy má termín a ona říkala, že o měsíc dřív než já 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru