Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

misa.patrik
4. led 2013

17+2tt 5 kilo nahoře 😒

romantika
4. led 2013

Klid, bohuzel to clovek neovlivni. Ja jedla velice stridme a zdrave kvuli lekum a stejnak to slo nahoru porad. Ted v druhym nejak 3 mesice nic tak uz jsem taky mela strach a najednou za tyden 3kila vsechno voda do prs, do zadku do stehen. Jsem jak opuchla. Po prvnim porodu jsem prvni tyden jen vycurala 6 kilo. Kazdy ma metabolismus opravdu jiny, takze pokud se cilene neprejidas tak to dela telo jak potrebuje nejlip pro mimi. Jen se to hold tezko pozoruje mamince v zrcadle, uz taky v koupelne sejckuju a pred tydnem jsem nemela jeste ani kilo a ted jsem opuchla. A to skoro nic nejim protoze porad zaludek na vode.
Hlavne si uvedom ze mas vice krve, vice vody v tele, pomalejsi vylucovani, mimi + placenta, me teda vzdy prsa jedou co mesic to skoro cislo nahoru apod.. Mimis si dela zasoby. 🙂))))

alyssa.anna
8. led 2013

Tak já jsem dnes 15+2tt a nepřibrala jsem zatím nic, spíš jsem 0,5kg zhubla

mendie
18. led 2013

15+6 a necelé kilo nahoře...jsem zvědavá, jak to bude pokračovat 🙂

haniplanetka
18. led 2013

Jsem v devátém měsíci a navíc mám jen za celé těhotenství kilo a půl. Myslím, že je to dáno tím, že už dřív jsem byla bacule a taky jsem prvních pět měsíců hooodně blila. Uvidíme, jak se to bude hýbat po porodu..

kajalka
18. led 2013

@haniplanetka Můj sen! Momentálně mám 2 kg dole, snad se nepohrnou nahoru...

eva518
18. led 2013

Ahoj, já dnes končím 17tt a mám zatím 1,2 kg nahoře. Doufám, že celkově se vlezu do 8-9kg, jsem mrňavá a neunesla bych se 😀

eva518
18. led 2013

@haniplanetka teda to je mazec. Ale mě by tohle asi neprošlo. nejsem sice modelka, ale přibrat jen kilo a půl by se dr.nelíbilo 🙂 Mám "štěstí", že když se víc najím, je mi zle. Takže se musím hlídat i když nechci 😎

katja77
18. led 2013

Já skoro 8,5kg🙂 Ale pak se to přibírání zastavilo a teď už to jde jen po půlkilovkách🙂)))
Pevně doufám, že většinu nechám v porodnici!

quiquo
19. led 2013

Ahoj, jsem v 18tt a mám nahoře 6 kg, což považuji u sebe za úspěch 😀 , protože při prvním těhu jsem v této době měla už +10 a celkově +25. Do roka od porodu jsem měla o 2 kg míň, než před otěhotněním 🙂 Při prvním těhu jsem si myslela, že si za tu šílenou váhu můžu sama, protože jsem opravdu jedla cokoli a kdykoli, jen jakmile jsem dostala chuť. Teď lítám okolo dcery, klidu si moc neužiju, jím, když je čas a to úplně vynechávám sladký a stejně ty kila letí nahoru, ani nevím jak.

lopaticka
24. led 2013

ahoj,já sem přibrala 8kg a sem v 18tt,myslela sem že je to strašně moc ale jak čtu tuhle dizkusi tak si ted nepřipadám až tak hrozně,pul roku před otěhotněním sem shodila 8kilo tak si myslím že si to ted tělo vynahradilo 🙂 ,a ještě sem ted přestala kouřit,ale doufám že ted už to půjde pomaleji nahoru

lucyda
28. led 2013

u prvniho ditete to bylo stoprocentne vice ( na konci jsme mela + 30 kg ) ted jsme na konci 4. mesice a pribrala jsem 4 kg...

petrapavlikova
28. led 2013

já 2 kg a jsem v 18tt ted

lucijenkaa
5. únor 2013

Ahoj,ja jsem 15 tt a ani deko na hore,budte radi,me to maly vsechno spapa 🙂

sambuca
8. únor 2013

ahojky holky, taky přispěju svou zkušeností s nabíráním (hubnutím) 😎
Jsem dnes 18+2tt a mám na víc 0,5 kg, mudr z toho nadšená není, ale holt mi to nějak zatím nejde..

petulisek16
11. únor 2013

ahojky, já jsem 17+3 a mám navíc zatím jen 1kg... s malou jsem měla 5, a celkově jsem nabrala 14kg.

andulka86
12. únor 2013

Podle mně hodně záleží na Vaší výchozí váze. Maminky, které se v papání nešidí ani mimo těhu a mají třeba nějaké to kilčo navíc, možná tak neprodělají z počátku těhu takový váhový skok, protože se nejsou zvyklé omezovat a tak papají stále stejně. Já jsem byla po dceři dost " vykojená" a měla jsem spíše váhový deficit , takže při druhém otěhotnění jsem přibrala svoje chybějící 2,3 kila takřka okamžitě, protože to tělo potřebovalo a na konci 4 měsíce jsem měla podstatě 4 kila nahoře. I tak si, ale myslím, že celkově naberu normálně kolem 12, 13 kilo jako u prvního těhu

soleikamik
13. únor 2013

Ahojky ja jsem zacinala na 53kilech.Do 20t jsem pribrala jen 1 kilo.Ted jsem v 26t a mam nahore celkem 5 kilo 🙂 Brisko mi ted za posledni mesic hodne vyskocilo,takze nemejte strach ,ze to nahoru nepoleze 🙂 Akorad uz ted funim a to mam pred sebou jeste 3,5 mesice 😀

petrapodlipska
13. únor 2013

do Amesice jsem prirala3kg

ovenka1
18. únor 2013

Myslím, že je to individuální. Každá to má jinak. Nic si z toho nedělej, že jsi přibrala, já jsem z toho byla taky vyděšená, že jsem začala přibývat na váze (5 kg ve 4.měsíci), ale každý mi řekl, že to k tomu patří. Hlavně, že jsi zdravá a miminko taky. 😉

slaboska
4. bře 2013

@stellamax ahojky,nevim jestly semka jěště chodiš,ale pišeš,že jsi 4 měsice zvracela.kolikrat tak za den?ja jsem tedka 14tt a pořad zvracim a mam strach,že ubližim miminku ☹ ne,sice každy den,ale někdy se najim a tak za 5 min.to jdu vyzvracet jak je mi zle a tak třeba 3x za den.Dr.řika,že to je ok,ale mě to nepřipada.jako něco už jsem přibrala,ale i tak mam strach ☹

stellamax
5. bře 2013

@slaboska ty první měsíce jsem zvracela všechno co jsem snědla i vypila. Byla jsem i na kapačkách, protože už jsem byla hrozně zesláblá. Pak se to zlepšilo a zvracela jsem tak 2x za den. Miminku se nic nestalo. Dcerka měla 3330 g a je naprosto zdravá a čilá. Tak se neboj 😉

pavlinka_zetko
5. bře 2013

Já jsem 17+2 a mám nahoře asi 4-5 kg. Ve srovnání s prvním těhu super. Ale mám dost silnou motivaci, v prvním jsem přibrala celkem 25 kg a byla jsem fakt jak bagr. Naštěstí to šlo dolu samo skoro všecho, ale rozhodně nehodlám přibrat víc než 15. Doufáááám!

slaboska
5. bře 2013

@stellamax děkuji,moc jsi mě uklidnila 🙂 tak to maš mnohem horši jak ja,to sis vytrpěla.a to jsi zvracela do 9 měsice,ja pořad doufam,že to přejde 😉

werysek85
5. bře 2013

ahoj, jsme na tom podobně já v 15+2, 6 kilo v plusu 😉

stellamax
6. bře 2013

@slaboska většině holek to přejde. A v té době jsem to nebrala vůbec tragicky. Prostě to tak bylo. Teď si říkám jak jsem to mohla přežít 😉

slaboska
6. bře 2013

ja bych to taky tragicky nebrala,ale ja měla strach fakt o miminko,aby mi třeba neumřelo na hlad,když prakticky vše vyhodim,alemoc jsi mě uklidnila.a určitě to nemam v takove miře jako ty.proti tobě jsem zlatej člověk 😀 😀

maivana
12. bře 2013

Jsem ve 20.týdnu a 5 kg navrch...s dvojčaty 🙂
V prvním těhotenství jsem přibrala celkem 25 kg 😀

speedygon
13. bře 2013

Jsem dnes 15+4 a mám +2kg 🙂
Jinak když jsem čekala Leničku, před porodem jsem měla +20kg, tak snad to teď tolik nebude 😀

temnapani
15. bře 2013

za dva dny 20tt 🙂 a 3 kila v přírůstku od počátku těhotenství🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru