Kolik jste přibraly do konce 4. měsíce těhotenství?

lili1986
29. dub 2012

😀 Já jsem dnes 16+4 a 7kg navíc je to normálni 😀 ? Přibrala jste někdo taky tolik 😀 Se mi to zdá docela dost ,že mám většinu před sebou 😀 Pomohlo vám cvičení?

cizinkaa
26. srp 2016

Holky... zajímalo by mně, jestli chodíte jíst i v noci? Já jsem tohle nikdy nedělala, ale co jsem teď těhotná, tak jím co tři hodiny, protože mám furt hlad... a nejhorší je, že mě neskutečnej hlad budí i ze spaní. :D Naštěstí mám nahoře necelý tři kilča... ale je to otravný. :D

cizinkaa
26. srp 2016

@helina66 termín na valentýna? 🙂 To je milý. 🙂
Já mám termín 7.2. podle velikosti mimča. a navečer mívám podbřišek taky nafouknutý víc... jen zatím uvnitř nic necítím...

helina66
26. srp 2016

@cizinkaa to brzy přijde neboj 😉

cizinkaa
26. srp 2016

@helina66 No ono je to prý jako bublání, takový bublinky... ale já furt doslova "žeru" takže mě břicho bublá permanentně :D

helina66
26. srp 2016

😀 😀 🙂 to se pak nediv 🙂 já vytvořím zvuků o kterých jsem ani nevěděla že schopna udělat 😀 nejhorší je škytavka, je to sice pár škytnutí ale opakuje se to skoro každý den, za každý škyt se omluvím mými špuntovi 😉

helina66
26. srp 2016

@cizinkaa hlad mě taky někdy budí v noci ale jsem líná vstát takže se to snažím vždy zaspat 😉

cizinkaa
26. srp 2016

@helina66 :D :D tak to nás naštěstí netrápí. :D Ty jsi z Plzně?

helina66
26. srp 2016

Jasan náplava z Moravy, bydlím druhý rok v Plzni 😉

vannilla
26. srp 2016

Tak já taky přispěju. Do 12 týdne jsem měla - 1 kg (neustále jsem zvracela) a nyní jsem 16.týden a už mám + 2 kg nahoře (jím častěji malé porce, ale hodně sladké a slané). Takže za měsíc 2 kg, dle Dr. normální.

Dr. mi ještě řekla, že co se přibere do 20.týdne těhotenství, to pak zůstane po porodu nahoře. Po 20.tém týdnu, že už je to mimi a plodová voda a placenta. Do té doby, že je to moc malé na to aby to ovlivnilo váhu. No já teda nevím...od začátku mi povyrostla prsa už skoro o dvě velikosti, břicho asi o 10 cm, za to se mi zhubl zadek a stehna.

Asi je to u každého individuální. Mám kamarádku co břibrala za celé těhotenství 26 kg a kamárádku co přibrala jen 5 kg.

gafferinda
8. zář 2016

@lucifereeek ja jsem na konci 16tydne a nepribrala jsem nic spis naopak jsem tak 1,5kg dole,nekourim,nepiju,nejim uzeniny,tak se neni cemu divit a kdyz snim neceho vic tak mi je zle jak psovi.mam tehot.cukrovku takze zadny sladkosti,jinak se neomezuju,jsem spokojena,videt na me neni nic.jen malej spicek v pase,ale ten vidim asi jenom ja 😁

lucifereeek
8. zář 2016

@gafferinda já jsem začala přibírat až po 23tt 🙂 do té doby nic, a na konci prvního těhu 8kg nahoře, takže super, u druhého to šlo ale rychleji a na konci +10kg 🙂

lucifereeek
8. zář 2016

a jinak taky nekouřím, nepiju, uzeniny teda jím a v té době jsem nejedla ani sladkosti 😉 to až později malá v bříšku začala vyžadovat různé koláčky a buchty k snídani, tak jsem začala něco sladkého jíst a zůstalo mi to doteď 🙂

fiiif
12. zář 2016

ahoj, jsem ve 21 týdnu a když jsem otěhotněla zrovna jsem se snažila zhubnout (měla jsem nadváhu), během těhotenství jsem zatím přibrala 3,5 kg, dlouho jsem se držela na stejné váze a až teď začla přibírat. Je to normání? mám 165cm a teď 73,5 kg.. je to normální?

shui_xian
13. zář 2016

Mně se mezi 16-18tt podařilo přibrat 1 kilo - od té doby nic. 😒 Nemyslím, že bych dělala něco špatně: jím dosyta a pravidelně, porce větší než před těhotenstvím... Nevolnostmi netrpím, takže co sním, ve mě zůstává. Ale prostě nepřibírám. Snad se to teď ve 2. trimestru trochu rozjede...

helina66
15. zář 2016

@fiiif úplne normální to je, jsem na tom podobně s výškou i váhou.. To přijde brzy neboj, buď ráda, že ta váha jde tak pozvolna, aspoň nebudeš jako godzila na konci 🙂 taky jsem dlouho měla míň, pak váha stagnovala nějaké dva měsíce a teď to jde pozvolna nahoru..

fiiif
15. zář 2016

@helina66 děkuju, já jen že doktoři se pozastavují na tom že břicho mi sice roste ale prakticky váha zůstává stejná =) jsem ráda, snad nepřiberu moc, abych pak měla šanci to shodit

magieee
27. zář 2016

Já sem dnes 17+0 a zatím sem přibrala jen 2 Kg a teď to tak nějak stojí,ale včera sem měla kontrolu a malej váží co má,tak žádný problém není. Třeba sem zdědila i trochu něco pozitivníhi co se týče ženských potíží po mámě. Ta když byla se mnou těhotná,tak dokonce shodila 12kg a s mými bratry přibrala nejvíc taky 12.
Je to opravdu individuální.Má švagrová loni přibrala dokonce 36Kg což bych fakt nechtěla. A v nučka od babiččiny sestry prý dokonce i 46Kg , takže když to bude do 20Kg , tak můžem být ještě rády. 🙂

ekelly
29. zář 2016

Zdravím holky, já začínala s 51kg a aktuálně je to zatím 1,5kg nahoru (18tt). teď to půjde nahoru určitě rychleji 😀 a jak tu píšou ostatní, je to individuální. 🙂

anetta2016
9. říj 2016

Cauky ja pribrala okolo 25 kg a po pěti měsících porodu ještě třeba 3 kg dat dolů a sem opět tam kde sem byla. Jinak po porodu vám to bude fuk nějaká kila to půjde samo dolů budete rádi ze spite 5 hod denně hihi

velb
9. říj 2016

hele kilo. Ale kdyz jsem rodila, tak jsem mela nahore 28!!!

misina01
1. lis 2016

Zítra začínám 19.týden, nahoře mám 2 kg 🙂 a cpu se jako prase 😀 chutě, sladké, slané, všechno 🙂 ale před otěhotněním jsem hodně běhala a cvičila 😉 výchozí váha 46 kg 🙂 teď mám 48 🙂

tekbasova
3. lis 2016

Ahoj, já jsem 14+1tt a přívěsky zatím 4kg...😞😞, bojím se jak to bude pokračovat. Před těhotenstvím jsem milovala zeleninu a tmavé pečivo, v těhotenství první trimestr jsem nemohla rajče atd ani vidět... Jedla jsem za to spoustu ovoce😉... teď konečně opět začínám jíst zeleninu. Halelůja😉... Tak snad se to přibírání na váze zbrzdí

kedlubca
3. lis 2016

@tekbasova gratuluji 🙂

puutalo
3. lis 2016

Nejprve jsem 3 kg zhubla a do konce 4. měsíce i 2,5 kg naskočily. Ale teď už mám možná víc, jen nemáme váhu...

lucykal
3. lis 2016

Nezvracela jsem, ale neměla ani zvláštní chutě teda měla ale na zdravé a nepřecpávala jsem se. Ve 33 tt jsem měla 5,5kg nahoře a když se narodila dcera 3,5kg 34 tt

lussinta
8. lis 2016

Tak mě nebylo a neni vůbec nic až na rostoucí bubínek 🤗 Na konci 13tt jsem měla nahoře 2 kilča a teď na začátku 21tt mam nahoře 5.5 kilíček. Přijde mi, že jím pořád stejně, chutě žádný nemám, jen se snažím víc ovoce a zeleniny. Určitě potom po porodu každý tělo funguje jinak a někdo shodí i 15kg a někdo má problém se 2kg 🤗 Tak jsem zvědavá, jak na tom za pár měsíců budu ☺️

magieee
8. lis 2016

@lussinta Sem na tom stejně,ale jak sem psala kdoví co bude v 9 měsíci a po porodu 😀

zuzinka6
8. lis 2016

já 18t a +6 kg, měřim 178cm

tekbasova
8. lis 2016

Holky já 15tt a 5 kg nahoru😞

misina01
9. lis 2016

Já 20.týden, +2kg 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru