Kolik jste přibraly v 18. týdnu těhotenství?

apoquel
5. bře 2014

Ahoj maminky a budoucí maminky, měla bych otázku, která mě trochu trápí, jsem v 18 týdnu těhotenství a přibrala jsem teprve 2 kila navíc , je to normální? Všude čtu, že bych měla mít už tak 5-6kg navrch. Tak mě to nedá spát, k doktorce jdu až za dva týdny abych se poptala. Děkuji za odpovědi.

katschenka
17. říj 2014

Já mám v 18 tt 1 kilo navrch a to nějak jídelníček nedodržuji, chutě na sladké mi to moc nedovolují. Ale je pravda, že už před těhotenstvím jsem měla nadváhu. Já jsem ráda, že jen nadváhu , protože rok zpátky jsem měla obezitu prvního stupně. Podařilo se mi něco shodit tak doufám, že mi po porodu toho moc navíc nezůstane. Od pondělí začínám chodit na gravidjógu tak bude aspon nějaký pohyb :D Hlavně at mimísek prospívá.

anulaaa20
24. říj 2014

Jsem začátek 18tt a nepřibrala jsem ani kilo spíš mám dvě kila dole :D Jsem hubeňour tak nevím kde to mimčo mám protože bříško na mě taky jen tak někdo neuvidí já se cítím zaoblenější i to vidím ale nikdo by to na mě ještě nepoznal.. Nosím stále kalhoty co před otěhotněním i když se už v některých cítím dost těsně.. :D

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nkubountova
14. led 2015

Dnes jsem 17tt+1 a jsem pořád -2kg, sestřička i doktorka říkala, že pokud miminko prospívá není přibývání na váze nutné 🙂

mimikoko
19. led 2015

V 18 tt a jen o 1 kg až jsem se divila 🙂 myslím že se to vyhoupne postupem času

aklin
19. led 2015

v 18 tt. jsem už váhu měla o 6,5 kg navíc. 🙂

ivisek_a_kubicek
19. led 2015

Já jsem sice v 17 tt, ale váhu mám stále 1,5 kg dole.

jaja01k
19. led 2015

V 18tt jsem měla +2 kg.

pulpk
10. únor 2015

Jsem 18+3 a mam 4 kila dole. Pocatek jsem dost prozvracela a ikdyz se ted pravidelne cpu mimo jine ovocem, cokoladou a vsim moznym, kila nejdou nahoru, co bych za to dala pred pul rokem? ☺

sofie1984
25. led 2016

já do ted nepribrala ani kg navíc

adusqa
3. bře 2016

v 19tt mám +5 kg, nemám pocit že by som sa prejedala, jem vela ovocia a zeleniny a kilogramy sa na mna aj tak lepia 😀

rarasheek
7. bře 2016

@beta.m jsme na to stejne.. a to nejsem zadna vychrtila co neji.. mam ted 62, 5 ze 67 :-/

rony77
7. bře 2016

23+1 a má dole 1kg. Nepřejídám se,ale jím jogurty s 10% tuku,občas si dám zmrzku nebo MixlePixle 😀 ,obědy jím normálně jako před těhu,svačiny ovoce nebo zelenina. Chutě žádné nemám. A nikdy jsem nezvracela. Bála jsem se, že to bude horší, už dva měsíce jsem na neschopence, takže když je venku hnusně tak nevylezu. Váhu na kontrolách nikdo nekomentoval, takže bych řekla dobrý 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru