Kolik jste přibraly v posledních 3 měsících těhotenství?

mariask11
14. bře 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat kolik jsme probrali v posledních 3 měsících těhotenství? Ja jsem v půlce 6. měsíce a mám nahoře 8kg, tak abych se nejak připravila na to co mě ještě čeká 😀

madormi
14. bře 2014

@mariask11 za cele tehu 26kg 😀 nejvic prvni a posledni trimestr

monasek84
14. bře 2014

1.tr 1kg, 2.tr 7 kg, 3.tr 7,5kg 🙂 ale myslim, ze to je individualni 😉

lucifereeek
14. bře 2014

do 22tt nic, od 23-32tt 3kg a od 32-41tt 5kg, takže celkem 8kg

whiskey007
14. bře 2014

no já zezačátku moc nepřibírala, až poslední 2 měsíce to naskákalo, ale porodila jsme a mám váhu jako před porodem :D. Po nástupu do porodnice 92kg, po příchodu domu 77kg 🙂)), měla jsem celé těhu děsnou pachuť v puse takže mi ani jíst nechutnalo :(

zarucha
14. bře 2014

Já jsem teď na konci 31tt a nahoře mám necelých osm kilo. Tak uvidíme, jak to půjde dál. Cukrovku nemám, nejím sladké, žádné křupky, žádný fast food, žádné smažené. Dcerka přibývá dobře, už má podle posledního utz 1900g, takže se jí daří 🙂 Držím se, opravdu nejím za dva, jsem od přírody spíš baculatá, velký prsa a boky, tak nechci jít rodit s metrákem na krku 🙂 snad už to doválčím, ráda bych celkově tak 12 maximálně.

mukynka
14. bře 2014

Jé, tak kolik jsem přibrala v jakým trimestru, to už opravdu nevím. Ale u prvního těhotenství jsem měla nahoře deset kilo, z toho mi po porodu zůstalo pět kilo. U druhého těhu jsem přibrala osm kilo a vše zůstalo v porodnici. Tedy samozřejmě kromě tříkilového Davídka. Toho jsem si vzala domů 😀

betikap
15. bře 2014

začala sem přibírat asi až po 18tt a zítra začínám 39tt a mám 7kg nahoře... 😀 😀

selverin
15. bře 2014

u tebe to žádná hrůza nebude 🙂 já přibrala za celé těhu 27 kilo, nejvíc na začátku a na konci.... to šlo co týden to kilo nahoru... na konci šestinedělí jsem sama od sebe shodila 20 kil 🙂 já ale měla chutě, které jsem nedokázala krotit, takže jsem si za to mohla sama, plus to, že jsem přestala brát po 12ti letech HA a přestala jsem po 10ti letech kouřit... divím se, že jsem vlastně nepraskla 😀 ale jestli ty máš teď +8 kilo, tak tě tipuju max. na 12-14 kilo a to necháš skoro celé v porodnici 🙂

mokriz
15. bře 2014

Já ve 35tt mam nahoře 8kg, ale opravdu je to u každého jinak. 😉 Pořád ještě čekám kdy to začne 😀

mysicka_lb
15. bře 2014

Ahojky, já jsem začala přibírat až někdy po polovině těhotenství (ani přesně nevím) a teď mám 8 kg nahoře. Jím teda celou dobu výrazně více, než jsem byla zvyklá před těhotenstvím, ale věřím, že tělo si samo řekne, co potřebuje.....

mmm82
16. bře 2014

Ahojky.. 1. trimestr 3 kg, 2. trimestr 6 kg, 3. trimestr 6 kg.. celkem tedy 15...termín mám za 3 týdny, ale teď už moc nepřibírám..tak snad už to moc nebude..🙂 hezké těhu přeji..

elastiq
16. bře 2014

Každá nastávající maminka je jiná a rozhodně si nedělejte hlavu, že nejste tabulkové a přiberete více než stanovených 13 kg 😉 Pokud nejíte nezdravě a páte přes deváté, vyhněte se hlavně na večer ovoci, tam je nejvíce cukrů 😒

kukuss
24. dub 2014

Ahojky, tak já to mám celkem chaoticky :D 1.trimestr -4 kg, 2.tr. +4kg a zatím ve třetím + 1kg, ale je mi jasné, že mě to teprve čeká, ve 29tt do porodu počítám, že to pujde nahoru 🙂 Ale jsem klidnější, že nejsem po mamince ta se mnou přibrala 16kg a s bráchou 28kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru