Kolik jste přibraly v těhu s dvojčátky?

marca22
24. led 2012

Ahojky zajímalo by mě jak moc je normální přibírat v těhu s dvojčátky,od začátku těhu jsem přibrala celkem 4,5 kg z toho 3,3kg za poslední 3 týdny,jsem ve 21. týdnu,není to nějak moc 1kg za týden?

luciferka29
24. led 2012

ahojky tak já mám 6kg a mám 22 týden 🙂

sariky
24. led 2012

ja nemam doma vahu, takze nevim, aktualni stav (24 tt), ale v 21 tt jsem mela nabranych 7 kg (a take to bylo hodne skokove, ze zacatku de facto nic a pak behem par tydnu pribytek na vaze). ale ja se vahou jako takovou nestresuji - pro me je dulezite, ze prospivaji miminka 🙂

maruja
24. led 2012

ahoj, tak já mám od začátku 5kg nahoře a jako sariky hlavně ať jsou v pořádku děti 😉

zuzau2
24. led 2012

ahoj, já přibrala v těhotenství s dvojčaty 14 kg, rodila jsem v 38 tt🙂

vecernice
24. led 2012

ahoj, ja pribrala 17 kilo, zacala jsem na 63 a skoncila na 80 😉 a ted uz mam asi tri mesice zas svoji puvodni vahu. a pribirala jsem taky skokove, nejvic prave po tom 20tt 😉

crca
24. led 2012

Taky jsem nabrala 18kg a přesně jak tady píší,největší skok mezi 20tt-25tt to bylo 7kg,jsem se až děsila jak to bude pokračovat,ale pak už to zase šlo pomalu 😉 Rodila jsem v ukončeném 38tt

ivarei
24. led 2012

Já do 19.-20. týdne kilo, pak do 36. týdne dalších 35 kilo, rodila jsem ve 36+0.

ladybugie
24. led 2012

ve 33tt jsem měla nahoře 11kg, teď ve 35tt 13kg. Počítám, že budu rodit s 16, možná 17kg. S dcerou v prním těhu jsem přibrala 20kg a do půli roka byla váha menší než před těhu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru