Krev na toaletním papíře v 19. tt. Máte zkušenost?

27. čer 2022

Ahojky holky dnes jsem měla doma trošku náročnější uklidový den a když jsem si po všem zašla na WC,tak se mi po utření na papíru objevila světlá krev (jako od škrábnutí),teď jsem si na chvíli lehla a cítím silný tlak v břiše,zažila jste to některá?Ta krev mě dost vylekala.Předem děkuji

te_reza
27. čer 2022

Nezažila a když už bych nejela zrovna k doktorovi, tak bych mu aspoň zavolala.

autor
27. čer 2022

@te_reza tohle je určitě na prvním místě mám ho tam jen v úterý,tak bych si dnes zavolala a domluvila bych se,ale jen mě zajímaly zkušenosti

sanyy22
27. čer 2022

Ja kdybych neměla doktora ten den, tak už jsem v Nemocnici, nebo bych alespoň zavolala tam a zeptala bych se.

denisq
27. čer 2022

A já bych jela na pohotovost když tam tvůj Dr není. Já spibila v 19tt a měla jsem hematom, ale byla to krev tmavá, ne čerstvá. Výhoda byla v tom, že to bylo ráno a můj Dr ordinoval, kdyby ne, jela bych na pohotovost.

journals
27. čer 2022

Už bych byla na pohotovosti. A to fakt nejsem plašan a neřeším každé bebíčko a píchnutí

janina92
27. čer 2022

Určitě bych taky zajela na pohotovost...taky jsem byla na pohotovosti s krvácením (ale to bylo tedy silné krvácení), dg. placenta praevia. Lepší fakt jet klidně 100x zbytečně, než jednou pozdě..at je všechno v pořádku 🙂

autor
27. čer 2022

Teď jsem byla na WC znovu a už nic,jinak jsem si tam volala a říkali,že mám dnes odpočívat a kdyby se mi to krvácení znovu rozjelo,tak mám dorazit.

kamce
27. čer 2022

Ja jsem mela trosku jasne cervene krve po velke. A mimi bylo mrtve 🙁 tim nerikam, ze to musi byt vas pripad, nicmene bych to nepodcenovala a ficela na pohotovost 😎

autor
27. čer 2022

@kamce a taky jste měla bolesti?

kamce
27. čer 2022

S dcerou jsem krvacela cele tehotenstvi a ted je v poradku a ma uz 6 🙂

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kamce
27. čer 2022

Ne nic, jen po velke trosku te krve 🙄 ale u tebe to bude urcite z toho uklizeni, i kdyz by to delat nemelo podle me 🙂

autor
27. čer 2022

@kamce a u toho drobečka co zemřelo jste měla bolesti?Jinak mě to moc mrzí 🙁

kamce
27. čer 2022

Ne, zadne bolesti. Sla jsem na kontrolu 'pro jistotu' 🙄

autor
27. čer 2022

Tak jsem se nakonec pro klid duše stavila na pohotovosti a všechno v pořádku ❤️ Jen tedy více odpočívat🙂

jjasmina
27. čer 2022

Tak to já bych se jela zkontrolovat na pohotovost teda

jjasmina
27. čer 2022

Aju teď čtu ❤️tak super

autor
27. čer 2022

Holky moc děkuji ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru