Krev ve výtoku v II. trimestru. Je to normální?

veronikapulkertova
1. bře 2008

Ahojky holky, ted jsem objevila na spodnim pradle trochu krve ci krvaveho vytoku. Je to normalni nebo se muze neco dit? Jsem v 21. tydnu. Je lepsi sjet do nemocnice nebo pockat do pondelka na meho gynekologa? Docela me to znepokojilo :(((( Diky za rady

krista
1. bře 2008

Veroniko nechci tě strašit, ale jeď hned do nemocnice, normální to bohužel neni, oni se na tebe podívaji - budeš mít jistotu, že jsi nic nezanedbala 😉 Držím moc palečky, aby bylo všechno v pořádku a dej potom vědět jak jsi dopadla 😉

lisounek
1. bře 2008

veroniko: ja jsem spinila na zacatku a muj dr. mi rekl, ze zadne krvaceni neni normalni a ze pokud tak at se to radeji resi hned. Nekdy to ani nemusi nic znamenat, ale byt tebou tak pro jistotu jdu, at zkontroluji miminko a zjisti pricinu (nekdy ani ta pricina neni, doporuci ti klid na luzku a nic nedelat - mozna ti daji ascorutin proti krvaceni) ale fakt budes mit po UTZ jistotu. Jak myslis, ja bych to do PO nevydrzela....a citis pohyby?? na to se te asi budou stejne ptat. A co nejake jine bolesti - bricha nebo zad?? 😒

veronikapulkertova
autor
1. bře 2008

Zadne bolesti niceho, miminko citim jak kope.

lisounek
1. bře 2008

Tak to je dobre znameni, ale taky bych radeji fakt sla nemusi to byt vubec nic, nekdy praskne treba cevka nebo tak, jak se to tam roztahuje, ale jak pise krista budes mit jistotu. Hodne stesticka a at je to dobre!!!

veronikapulkertova
autor
1. bře 2008

Diky vsem moc, snad to bude vse v poradku.Dam vedet...

lisounek
1. bře 2008

Drz se ! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru