Krváceni ve 14tt - může to dopadnout dobře?

jitulka87
18. únor 2019

Ahoj
Prosim o vase zkusenosti. Sestra je ve 14tt a vecer ji pichlo v brise a okamzite zacla krvacet. Lezi v nemocnici, davaji ji leky a injekce na zastaveni krvaceni. Bricho ji neboli. Mate nekdo zkusenost? Vim, ze nejste lekari apod...jen asi potrebuju uklidnit, ze i tak muze mit vse dobry konec a krvaceni nutne neznamena potrat. Diky

jana2381
18. únor 2019

Jj. Muze a u me melo. Nekolikrat silne krvaceni od 12-13 tt. Hematom a nizko placenta. Mela jsem klidovy rezim a tehu dopadlo dobre. Hodne stesti.

lennisek1
18. únor 2019

Taky jsem krvácela v 7 tt. Byl to hematom a vstřebal se. Dneska už tady máme holčičku 2,5 roku. Držím palečky, aby vše dobře dopadlo😉

monculais
18. únor 2019

Já zašpinila asi ve 12tt, to jsem byla 4 dny v nemocnici na pozorování. Ve 14tt krvácení jako když se rozjíždí ms. Do nemocnice jsem nechtěla, měla jsem jet za 3 dny na 1. screening. Tam bylo vše v naprostém pořádku. Krvacela jsem z hematomu asi 8x8mm. Krvácení bylo asi ty 3 dny a pak už to bylo dobrý. Dnes mam téměř 13m dceru. Opravdu to vždy nemusí být konec. Sestře přeji hodně štěstí.

jitulka87
autor
18. únor 2019

Děkuju všem. Už má jeden raný potrat za sebou, doma 16m holčičku..ale máme v rodině více bolesti. Mně umřelo mimi po předčasném porodu a teď jsem v 19tt. Takže máme pořád všichni strach ☹

marketa1218
18. únor 2019

@jitulka87 strachu naprosto rozumím, já jsem v 11 tt a na miminko jsme dlouho čekali. Také se všeho hrozně bojím .. moc držím palečky vám oběma, všechno bude určitě v pořádku..

jitulka87
autor
18. únor 2019

@marketa1218 diky. Vam taky. Strach je kazdodenni, snad uz mame vse zle vybrano. A nas malicky nas z nebe pohlida vsechny

saminomimino
18. únor 2019

U mě to začlo ve 12tt divný tlak v břiše do chvíle krve jak kdyz otevřeš kohoutek,rychle nemocnice,počítala jsem s potratem, miminko žilo a odkud krvácím nenašli ale prý to v tomto období je časté jak se zavrtává placenta často rupbe céva,to byl nakonec můj případ,zastavili krvácení a pak se mi udělal hematom,po propuštění z nemocnice do týdne zpět,rozjrvacel se hematom,střídavě se krvácela a spinilo asi 7tydnu než se hematom vyprázdnil,brala jsem Ascorutin a magnezko plus homeopatika a ta ta mi výborně pomohla k urychlení vyprázdnění hematomu,určitě jsou šance že sestra nepotrati ,jistě půjde o cévu narušenou placentou ,držím palce

slunicko1551
24. únor 2019

Tchyne krvacela opravdu hodne silne a dopadlo to dobre 🙂 jen musela mit klidovy rezim a par dni si polezela v nemocnici

jitulka87
autor
24. únor 2019

Nastesti jsou oba v poradku a zitra je pusti domu. Bude muset ale co nejvice lezet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru