Lehké špinění po sexu v 19tt, co může znamenat?

konnysek
21. dub 2013

Ahoj,jsem v 19tt a sex máme s přítelem často,jen včera byl trochu víc vášnivější a po něm jsem zjistila špinění..jen slaboučké,ted ráno nešpiním už vůbec..
Zajímá mě,je to normální a nebo to signalizuje že si máme dávat větší pozor?Jaké máte zkušenosti?Děkuji

speedygon
21. dub 2013

Určitě si dávejte větší pozor, může to být jen nějaká prasklá cévka nebo máš citlivý čípek. Každopádně to nahlaš v poradně a uvidíš, co na to dr.

pavla713
21. dub 2013

Ahoj,konnysku v tehotenstvi mas hodne prekrvenou delozni sliznici a po sexu nebo i pri silnejsim vzruseni muze dojit k malemu prosaknuti krve.Neni to nic nenormalniho,nemusis se ani bat ze je neco v neporadku.Je to uplne normalni a pokud nespinis vice nebo nemas bolesti,je to ok...Jinak sex a ani ten vasnivejsi detatku neublizi,je chraneno pred narazy nejen dwloznim cipkem ale i plodovym vakem a v 19 tydnu je zatim miminko dost vysoko v deloze,takze zadny stres a tehotenstvi a sexu si uzivej...

mb85
25. dub 2013

taky po sexu krvácím ne pokaždé ,ale občas jo, já to mám z čípku ,ale vždy to hlásím a 😉 doktor vždy kontroluje
@konnysek

nikkakol
17. črc 2013

ahoj jsem v 19tt, a dnes se mi stalo, že po pohlavním styku jsem začla dost krvácet, tak sem šla na gyndu a jsem na neschopence, doktorka mi nic ani neřekla proč, ani sem se nezeptala. Tak mě zajímá, jestli je to nějaky rizikový nebo proč sem začla tolik krvácet. Má někdo zkušenosti?

kiara28
22. črc 2013

Vyzkousejte pouzivani lubrikacniho gelu i kdyz nemas problemy se zvlhcenim. Ted v tehu to je vsechno mnohem krehci,citlivejsi,prokrvenejsi. Ja jsem v 18tt a taky s tim mam obcas problem.

carolineg1
25. črc 2013

ja mam horší že přítel je na gel alergický... 😒

antihorde
2. srp 2013

Ahoj mela jsem to take doktor mi ted kvuli tomu zakazel pohlavni styk az do porodu abych nepotratila ale je mozne ze jen hodne prirazite skuste trosku zmirnit a byt opatrnejsi jen zlehka pokud to nepomuze tak budete muset prestat a rekni to radeji doktorovi musela jsem pak i kvuli tomu lezet 2 dny v nemocnici radeji vydrzim bez nez abych prisla o mimi da se to delat preci i jinak

ivetkavysocina
20. říj 2015

Ahoj, trochu aktualizuji téma. jsem v 19.týdnu a dnes po sexu jsem červeně špinila, nevím jak moc, protože sex byl ve sprše a pak jsem se hned omyla 😒 až když jsem šla na wc tak jsem otřela špinění dočervena. Bývá to normální nebo radši zajít zítra k doktorovi, nechci nějak plašit. 😒

meganunu
6. lis 2015

Já teda nekonzultovala s doktorem, ale v těhu musím být opravdu hodně vzrušená a stejně je to krapet bolavé a vždycky potom špiním. Ale ne dlouho, půl dne max.

evaeve
7. pro 2015

Ahoj, já jsem v začátku 16. týdne a včera jsem si poprvé s partnerem od otěhotnění dopřála 2x orgasmus, ovšem ne pohl. stykem, ale vnější. Stejně dnes od rána hnědě špiním a to docela dost. Jsem si jistá, že je to z toho, neboť i v minulosti (bez těhu) se mi tohle po delších mil. aktivitách už stalo....v tomhle těhu jsem špinila lehoučce už dvakrát a nic to nebylo, u dr. vše v pořádku...Ale dneska to je po tom verejšku opravdu moc, myslím, že prokrvení sliznice a stahy dělohy mají nějaký vliv.....má gynekoložka mi řekla, že pokud to není vyloženě více červené krve nebo dýl tekoucí krev, nemám to vůbec řešit, žádné špinění, ani to tm. hnědé, nemám se znepokojovat a ani jezdit k lékaři....že potraty mimo první trimestr už musí mít opravdu velice vážnou příčinu a pokud se tak nedejbože stane, v 2. trim to nelze zachránit. Takže nestresuju kvůli špinění tak jako dřív, ale dobrý pocit to teda není a nikde se nemohu dočíst, proč se to stává i po orgasmu mimo pohl styk 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru