Máte někdo velké bříško ve 4. měsíci a kila žádná?

zurkova
18. únor 2011

Ahoj holky, taky máte někdo stále rostoucí bříško a přitom jste nepřibraly ani půl kila? Nevím jestli je to vpořádku a normální, nebo si dělat radši starosti? Jedná se u mě o druhé těhu a u prvního jsem přibrala 7 kg.

mkr
18. únor 2011

podle fotky tak velký bříško nemáš, pokud ho máš víc a nepřibrala jsi neznamená to, že něco v nepořádku 🙂 určitě máš víc pohybu okolo prcka, tu váhu ještě doženeš 🙂

dlabinecka
18. únor 2011

Bříško je podle mě adekvátní k délce těhu a že jsi nic nepřibrala podle mě nic moc neznamená. Mimi zase tolik ještě neváží a mohla jsi maličko zhubnout. +-kilo je relativní 😉

eustoma
18. únor 2011

@zurkova ja som v 4 mesiaci este chudla, oproti povodnej vahe pre tehu som mala o 2,5 kg menej. pritom brusko som mala o vecsie o 25 cm. od 6 mesiac uz priberam 😉. dr. mi vravel, ze ak papam, tak si starosti robit nemam.

beruska1989
18. únor 2011

ahoj. já ještě v 5. měsíci neměla nahoře ani deko a bříško už jsem měla pěkný. pořád jsem byla na původní váze. a ž od 6.měsíce jsem začala přibírat a dostala jsem se na 10 kg. Natálka měla 3,47🙂

makreluska
18. únor 2011

Já jsem asi před 14 dny nabrala 1 kg.Důležité je,že mimi roste a bud ráda,žes málo nabrala,co by jiné mamči za to daly🙂

hojda
18. únor 2011

TO měla kámoška, za celé těhu přibrala 5 kg ,ale břicho mega🙂

saminomimino
18. únor 2011

nevím tedy ale i já měla větší bříško ve 4 měsíci 😉 ,nepříjde mi že ho máš velký,každopádně někdo nepřibírá a nic se neděje důležité je jestli miminko roste a na uzv je vše v pořádku
U prvního těhu jsem se modlila za každé deko nakonec jsem přibrala 12kg a teď už mám 9 kilo nahoře,je to různé 😵

veruska007
18. únor 2011

Ahoj, taky to tak mam. Jsem uz tehotna potreti, v prvnim tehotenstvi jsem nemela ani velke bricho, pribirat jsem zacala v 5. mesici. Druhe tehotenstvi skoncilo spontannim potratem v 5. mesici a do te doby jsem akorat 2 kg zhubla a brisko jsem mela vetsi. Ted jsem potreti tehotna, brisko mam velky uz od 7.tt, od cca 10.tt nosim tehotenske kalhoty. A mam porad stejnou vahu 😉. Cekam, ze zas zacnu pribirat az v 5. mesici. Jsem boubelka, ale v tehotenstvi moc nepribiram, v prvnim tehu jsem mela 8 kg hore. Zato pri kojeni jsem moc nejedla, cvicila, chodila na 10km svizne kocarky denne a jeste jsem 7 kg nabrala 😠

elisagirl1
10. led 2012

ahoj tehulky no ja jsem tehotna po 4te a pri mem prvnim tehotenstvi jsem nebrala 12 kilo , pri druhem 10 kg a pri tretim jen 2 a pul kila a to jsem zacinala nekdy az ke konci pribirat ted jsem 5 mesicu tehotna a nenabrala ani kilo 🙂

jeudi
11. led 2012

hihi ja mam brisko a docela uz velke aspon si to myslim je to na me uz znat 🙂 cekam treti mimi mam vice plodove vody ,a take si myslim ze je to hodne o psychice ,proste si rikam jsem tehulka ,tak at to kazdy vidi co nejdrive,tak pupik klidne vyvaluju 🙂

evabelk
11. led 2012

Ahojky, já jsem 20.týden, bříško a prsa mám velké, i se mě kolem lidi ptají, kolik jsem už přibrala. Ale já zatím opravdu nepřibrala nic 🙂 jen jsem dobrala tři kila, co jsem shodila do 15.týdne. Takže teď už jde váha nahoru. Uvidím kolik celkem naberu....v prvním těhu asi 8kg, ale jsem holka krev a mlíko 😀 i normálně. Bříško mi začalo taky růst brzo, už od 12.týdne nosím těhu kalhoty.

majinka1981
12. led 2012

Já jsem v 16 týdnu a bříško mám docela velký na to jakej jsem drobek. A přibrala jsem 1,5 kila.

petra273
13. led 2012

já zatím zhubla 2 kg, ale břicho mám docela velký 😀

marecek4
13. led 2012

při každém dalším těhu je bříško víc vidět,protože už není co bývalo a břišní stěna je po předchozím povolená a naučená se natahovat,a přibrat můžete až v druhé půlce

samanta2208
28. bře 2013

Ahojky já jsem 14tt jsem podruhe tehotna a brisko uz je videt ackoli jsem pribrala celych 0,4kg :D u prvniho to na me bylo videt az na konci 5mesice

ezenduska
28. bře 2013

jo jo holky s každým dalším těhu je to bříško vidět dřív a dřív, protože vše už je tam "vytahané" od předchozího miminka. Nedělejte si ze všeho hned těžkou hlavu a užívejte si bříška 😉

eiram2010
10. dub 2013

ahoj začala jsem 4 měsíc, a bříško mám už pěkný 🙂 přibrala jsem asi 1 kg,ale až teď za poslední týden....

jahodarka
10. dub 2013

ahoj, v prvním těhotenství jsem nabrala asi 15 kg, teď mám těhotenské kalhoty od 4.tt, břicho fakt jak balón a váha +-0 kg. a tady je aktuální fotka ze 6. měsíce po ránu - večer je břicho fakt už masakr.. 😉

wwpetulkaww
29. čer 2013

Ahojky...jsem 17 týden a nepřibrala jsem ani deko.... 🙂 doktorka říkala, že to bývá normální, že se přibírání dočkám 🙂

radova23
31. črc 2013

ahojky jsem 13 tt a mam 3 kila dole a břicho dost velike ..... viz jukni se na me album 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru