Měly jste problém, že jste nebyly v těhu při sexu vlhké?

cermij
17. čer 2013

Ahojky holky, měla jste některá problém s tím, že jste nebyla v těhotenství při sexu vlhká? Dík

haniplanetka
17. čer 2013

ahoj, to je v těhu klasika, budˇ je to nedostatečná vlhkost nebo přílišná. Nedostatečná vlhkost je v pohodě, dá se řešit lubrikanty apod.

007kacabaja
17. čer 2013

přesně jak říká @haniplanetka bud je to tak nebo tak 😀 někdo zase trpí nechtěností a nechutenství k sexu v těhu 🙂 tak si užívej jsou i horší věci 😉 manžel přimázne a bude fajn 😵

ssassi
17. čer 2013

@cermij ech, nějaká vlhkost.... to se vyřeší raz dva 😎
ale pak přijde obrovské břicho, větry, zácpa a křeče v nohách v tom nejlepším 😀

cermij
autor
17. čer 2013

@ssassi @haniplanetka @007kacabaja No já už měla obavu, jestli to neni jiný problém ) že by mě nevzrušoval nebo tak... tak jste mě děvčata uklidnila trošku 🙂 děkuji moc 🙂 😉

haniplanetka
17. čer 2013

@cermij já osobně si myslím, že to, jestli tě chlap vzrušuje se pozná nejen podle toho. V těhotenství je sex tak trochu jako loterie, hlavní je pohoda a zvládat to s humorem 🙂

brisalek
17. čer 2013

@cermij mnohem horší je to po porodu u někoho🙂, já jsem zase chuť na sex.... dostala až asi 6 měsíců po tom, kdy jsem přestala kojit (v 15,5 m dcery) do té doby jsem o sex nestála a nic z něj neměla a podobné to u mě bylo i v těhu☹.

lenkabeg
18. čer 2013

já osobně mám nechut na sex už od začátku.ale ted jsem ve 29 týdnu a je to horší,,jak píšete u mně jde o nedostatečnou vlhkost.a pak ani dlouho nevydržím jelikož musím opět na wc 😒

ratatooy
15. črc 2013

sex v těhotenství????co to je?????😀

jennyska
21. říj 2013

Ahoj Maminky a Těhulky 🙂

Pokud máte zkušenosti se sexem v těhotenství, můžete je sdílet v naší společné Wiki knihovničce Modrého koníka, kam si všechny píšeme své zkušenosti? 🙂

Stačí vložit svou zkušenost zde: https://www.modrykonik.cz/sex-v-tehotenstvi/ , kterou tak pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tímto životní obdobím a hledají rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že své zkušenosti sdílíte, radíte a pomáhate 🙂
Mějte krásný den.
Janča

arletice
7. únor 2014

@ratatooy to myslis vazne?? 🙂) To ja jsem teda, oproti normalu, jak harajici fenka, mohla bych furt :D Akorat mi pripada, ze muj se trosku boji, protoze dokud jsem nebyla tehotna, honil on me, ted honim ja jeho :D

ratatooy
7. únor 2014

@arletice jo to myslim na prosto važně a po porodu žádná změna

arletice
7. únor 2014

@ratatooy a driv jako v pohode? Protoze ja driv moc naruziva nebyla (teda, pritel si me pak "naucil". Moje mama mi tvrdila, ze kdyz me cekala, lezela doma s roztazenyma nohama a tata se bal chodit dom. Tak si rikam, ze by mi ta chut mohla zustat i po porodu (s ohledem na 6tinedeli atd). Myslis, ze se ti chut jako vrati nebo..? A co na to tvuj? To mu ani "nevypomahas"?

ratatooy
7. únor 2014

@arletice no jen při slovu nevypomáháš a představa toho bych šla blinkat,já s tím mám už asi 3 rok nějakej psychickej blok a nevím proč před svatbou to bylo uplně normlaně,po svatbe jakž takž taky pak když jsme chtely mimčo a zjistily že přirozeně to nepujde zajem o sex nejak opadl a po prvním těhu se to táhlo od 10 k 5,nevim čim to jestly sem si toho užila až až v mládí?nebo bych s představovala neco nebo nekoho jinyho?fakt netuším.u tebe se to vrátí určo zas do normálu.
manža co na to?no že už si zvykl

arletice
7. únor 2014

@ratatooy :D Jsi me pobavila s tim blinkanim 🙂 Hmm, toz jestli si zvykl, tak dobry 🙂 smankote, nestras, ze se to vrati do normalu, tohle me fakt bavi, si to uzivam jak nikdy 🙂 (kdyz se mi teda podari dohnat mojeho do postele, pac jsem z toho nestastna, jakoby byl tehotnej on :( Ale rika, ze proste nevi, cim to je, ze nechce :( Tedy koukam, ze fakt co pripad, to jinak zkusenost, tak preju aby se to nejak ustalilo ... nam obema ;)

ratatooy
7. únor 2014

@arletice ja to říkám pořád že se v minimalnich připadech sejde pár aby to chtěly oba stejně většinou jeden chce a druhej ne

whatty
5. bře 2014

já sem v 16tt a chuť je veliká přítel jezdí pracovně fuč a je doma jen na víkendy, ale ještě se mi nestalo že by nechtěl 😎 dupeme jak králíci....ale bohužel jen o víkendu ☹

mmmura
19. zář 2014

@ratatooy u nás je to stejně. jsem ve 20tt a od začátku těhu jsme spolu spaly 3x. Nicméně ale ani předtím to nebylo nijak extrémní - no spíš normální. 1-2x za měsíc. Byla období kdy jsem měla děsnou chuť a tak jsem manžu udolala ale jinak to nijak extrémně nevyžadujeme ani jeden, takže to tak prostě máme. Tak jsem zvědavá co po porodu, jak to bude. 😉

ratatooy
20. zář 2014

@mmmura tak u nas po porodu ani ťuk mladšímu je 9měsíců a sex jsem zvládla za tu dobu asi 3x

mmmura
20. zář 2014

@ratatooy no tak uvidime, ale vidim to obdobne

scorpionka
26. led 2015

sex v těhu je v pořádku (teda pokud se nevypařila na něj chuť) 🙂 s tou vlhkostí jsme měli též problém ale máme doma pomocníka ( lubrigel) :D a úpřimně ,já mám na to chu´t pořád 🙂 jsem ve 23-24 tt před těhu,mě přítel též furt cvičil a honil teď ho tzv nutím já a musím ho lovit... je taková brzda teď,asi je to tím těhu,né že bych mu přišla ošklivá,spíš je asi opatrnější. Dočetla jsem se že se teda moc nedoporučuje misionář,což mě osobně zrovna žíly moc netrhá,my zkoušíme kdejaký blbosti... spíš jsem měla obavy z toho že partnerovi nepříjdu už vůbec přitažlivá ale ba naopak,nakonec jsem si zvedla sebevědomí tím ,že jsem si pořídila kostýmek zajíčka tak aby byl volnější přes bříško aby nebylo tak vidět a to je teda něco :D

aklin
26. led 2015

V tehotenstvi to mam jak kdy, nekdy zvlhnu hned po prvni puse a nekdy to je malo, tak abych zvhla manzel pusti na dvd nejakou erotiku. To me fakt dostava do raze. Jenze posledni dva tydny si pripadam tlusta a oskliva, k telu si ani nedokazu pripustit manzela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru