Mimi váží ve 20. týdnu 300 g. Můžu vědět váš názor?

viteceksmaminkou
7. led 2012

Holky v květnu mám termín tedka zrovna jsem v 20týdnu a moje miminko váží 300g můžu vědět váš názor? 😒 nevím co si myslet.

slunicko333
31. led 2013

my máme ve 20. tt 352 g

andulka86
12. únor 2013

záleží jak pečlivě to Mudr. měří. Mně dostalo, že mi řekl ve 20tt, že má něco zhruba tak kolem 350g, jen tak mimochodem.. kdyby bylo něco špatně, tak by se to řešilo jinak, buď v klidu

petrapodlipska
13. únor 2013

ahojky tak ja jsem taky vsude cetla ze by miminko melo mit ve 20tt 300g ja mela v patek velky ultrazvuk a mame 400g je to ruzne

lebedovka
29. čer 2013

TAK my máme v 21tt 361 g a 26 cm🙂

irennn
29. čer 2013

ahojky, my měli ve 20tt. 781g , ale myslím si,že odchylky jsou normální...bude třeba menší a drobnější a nám předpovídají 4kg macíka..zítra začínáme 31tt.a máme skoro 2kg

bartijana
22. říj 2014

Je to vyhodnoceno součtem délky stehenní kosti, průměr hlavičky a myslím i bříška. A je to jen orientační. Ten s větší hlavičkou a delšíma nohama bude mít logicky víc. Ale není to 100% . Já měla odhad cvalíka dle měření od 13 týdně typovali 4,5-5 kg Macika a narodil se na termín 3,85 kg. Což je o kilo min než měl nařízeno programem v počítači. Asi tak moje odpověď,sice na staré téma ,snad někoho povzbudím.

babanci
4. pro 2015

My byli dnes na velkém UTZ ve 21. týdnu a máma 25 cm a 320 g.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru