Miminko mě už nekope, je to normální?

ajuska245
19. led 2013

Maminky poraďte, do včerejška mě naše miminko, kopalo jak oživot, i 3 hodiny v tahu, hodinu pauzu a pak zase. věděla jsem o něm celý den, a od včerejška nic občas kopne 2 za odpoledne, a to je vše. Je to normální, nebo mám strach aby se tam něco špatného nedělo. Jsem ve 23-24 týdnu. Bobolívá mě i břicho a je mi nějak divně. Děkuji za odpovědi ☹

nynam
19. led 2013

U mě to bylo některý den víc a některý den míň. Měla jsem dvě najednou - jedno jsem skoro necítila a druhé pořád. Záleží i jak je natočené. To, že se intenzita mění, je myslím docela obvyklé. Více nežádoucí jsou však obavy, který tě teď souží. Klidně bych si zajela do porodnice, ať to někdo zkontroluje. Hlavně pro tvůj dobrý pocit. Určitě tě tam nikdo neodmítne,. a i kdyby měli kecy, tak pocit klidu je k nezaplacení;)

timbouctou
19. led 2013

@ajuska245 řekla bych, že to je normální, zvlášť jestli ti ted třeba trochu povyrostlo břicho a mimčo tam má víc místa, tak to není tak cítit. Ale jestli máš někde blízko nějakého doktora, tak tam raději zítra zajdi. Tady ti na dálku asi nikdo moc neporadí 🙂

ajikralova
20. led 2013

@ajuska245 nic se neboj...je to celkem normální...taky si myslím, že jestli ti teď povyrostlo bříško...tak mimi má víc prostoru a ty ho mužeš cítit míň 🙂 a vubec nejhorší je, když se na to moc začneš soustředit...tak pak ti přijde, že necítíš vubec nic....chápu tvoje obavy...a z předchozích těho si i já vybavuji, že jsem mívala strach...ale uvidíš, že je vše v pořádku...určitě ale pro svuj klid, který je teď hodně pro vás oba duležitý...zajdi k svému gyne.....moc ti držím palečky...ať je vše v poho 🙂

ajuska245
autor
20. led 2013

Holky děkuji, od večera se nějak umoudřilo a zase rozkopalo, tak uvidíme, počkám ještě, a kdyby náhodou zafrčím tam. Jinak děkuji za odpovědi, uklidnila jsem se 🙂

alyssa.anna
24. bře 2013

Ono prý je někdy to miminko v tak krkolomné poloze, že ani nemá moc prostoru a moźností kopat a přitom mu nemusí vůbec nic být.

manicka26
17. říj 2013

ahoj mam taky takovy problém. jsem 28+4t a od včera jsem citila mimi kopnout jen jednou za dva dny. cele teho. kopalo furt tak 20krat za den a ted me to docela desi.

katerinacernotova
19. říj 2013

ahoj holky ja jsem ted ve 25tt a nekdy mi pripada ze kope i petkrat za minutu a nekdy jen sem tam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru