Můžou být poslíčci už ve 26. tt?

pismenka
3. dub 2012

ahoj maminky,jsem ve 26tt a dnes mě začalo bolet břicho jako na menstruaci,ale zase někdy až jako na průjem,ale přijde mi to jako poslíčci, četla jsem, že to může být i takhle brzo,ale máte někdo zkušenost??
bojím se, abych neporodila nějak brzy ☹

svija
3. dub 2012

@pismenka - jestli tě to uklidní, tak mě občas tvrdne břicho, už tak od 25.týdne. Nevím, jestli je to to samé, co ty popisuješ, ale pokud to tvrdnutí je jen několikrát za den, bere se to jako normální. Při prvním těhu jsem to taky neměla, ale to jsem si mohla víc odpočinout, teď mám doma ani ne tříleté dítě, co přes den nespí 🙂 .

terezka312
3. dub 2012

Tyhle bolesti mám taky, jsem 28. tt. Ale poslíčkům to teda nepřikládám, to je spíš tvrdnutí ne? Tyhle bolesti jsou spíš růstové.

pismenka
autor
3. dub 2012

břicho mi tvrdlo už od 4měs. a to je jiné. Když si lehnu,zahřeju břicho tak je to dobrý,ale uplně jsem se lekla. Při prvním jsem tohle neměla, no každé těhu je fakt jiné 😀

svija
3. dub 2012

@pismenka - tak tohle nemám, tak to neporadím... V prvním těhu mě taky píchalo v břiše při delší chůzi, ale to byly ty děložní vazy, tohle mi připadá ale ještě jiné.

tehulka12
3. dub 2012

@pismenka jestli mas bolesti jako pri mesickach a jsi teprve 26tyden,tak radeji zajed nekam na kontrolo bud do nemocnice nebo ke svemu dr.Taky by to mohlo znamenat zacatek porodu a to je trochu brzy,ne?Radeji moc necekej,kdyz se to rozjede,tak uz to nejde zastavit,kdyz se to chytne brzy tak jo.Taky to nemusi nic byt,ale muze.Dojed si radeji na kontrolu.Drzim palce,at to nic neni.

pismenka
autor
3. dub 2012

@tehulka12
holky, je to trochu ten toooo, ale už jsem si 3x prdla a je to dobrý 😀 asi to byli ty prdíci. Ale pokud by se to mělo opakovat, raději někam zajedu. Je to brzo, to máš pravdu a to by bylo doost blbí

tehulka12
3. dub 2012

@pismenka No,tak jestli to byly prdici,tak to je ta lepsi varianta,ne?Tak at uz je to dobry.

garfie
3. dub 2012

To dopadlo dobře 🙂 Ale příště raději za doktorem, mě se u prvního dítěte rozjel porod dva měsíce předem-a to jsem o tom ani nevěděla, naštěstí jsem zrovna byla na kontrole. Švagrovou taky bolelo břicho, cítila se unavená-někdy koncem druhého trimestru. Známý doktor (z jiného města) jí poradil okamžitě volat pohotovost, trochu to zdramatizovat.....a nakonec až do porodu ležela. Může to být fakt i zácpa 😎 ale taky nemusí.....

pismenka
autor
3. dub 2012

@garfie zítra budu jen odpočívat, uvařím oběd a pak se natáhnu, ted jdu do vany a uplně se na to těším!!! Jsem rozhodnutá, jestli to bude pokračovat, že zajdu k MUDr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru