Můžu v 19tt cítit srdíčko plodu?

carolineg1
12. zář 2013

jsem v 19tt a občas když šáhnu na břicho cítím takové jemné pulzování, co myslíte jsou to zvuky srdíčka mimča nebo jen odrazy mého?

hofka1
12. zář 2013

tvoje pulzování

dorinek
12. zář 2013

Já myslím, že jsou to odrazy Tvého srdce. Aby jsi cítila srdíčko miminka tak bys asi musela dát ruku přímo na něj. Když jsem v těhu chodila na toko (kardiotokograf), tak měla sestra občas problém zachytit srdíčko miminka, sem tam se do toho "motalo" moje srdce. Takže zachytit to rukou je asi nepravděpodobné. 🙂

mamkamarketa
12. zář 2013

Kdyz si das ruku na krcni tepnu a bricho, je to stejne. Oboje ses ty 😉

renca_hanych
12. zář 2013

takhle brzy asi tvoje,později spíš ucítíš škytavku mimča než tlukot jeho srdíčka 😉 nebo že by první pohyby 😉 at je to co je to, je to krásné tak užívej těhotenství 😵

eficenka
12. zář 2013

srdíčko miminka neucítíš pod rukou nikdy....

kustka
12. zář 2013

Nejspíš to bude Tvoje srdce, ale taky už jsem nad tím přemýšlela- nebylo by to totiž špatný, kdyby to takhle fungovalo😉

partyzanka91
22. led 2014

No já jsem si všimla že teď v těhu když si položím ruku na bříško tak cítím tep výrazněji. Ale asi je to tím že bříško je až po pupík trochu vystouplé a tak jsou asi vystouplé i tepny, protože ten břišní tep se shoduje s mým. Dávám si tam ruku protože občas k tomu tepu cítím i takové nepravidelně zvedání a pohyby, jako bych měla v bříšku hada nebo tak něco. No určitě je to ten maličký, jak se hýbě, ale jeho srdíčko můžeme asi sotva cítit. zas takovou sílu aby se tolik chvělo nemá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru