Nechutenství v 8. měsíci těhotenství

ka_cici
31. pro 2016

Ahoj holky,
cca od 32 tt mě trápí nechutenství. Nejde o to, že bych musela nějak přibírat, už teď mám nahoře 13kg ( teď 34 tt), ale jde spíš o to, že do sebe nedokážu dostat skoro nic kromě brambor a jablek. Jinak vše jen v nepatrném množství. Už to trvá dva týdny, začalo to pálením žáhy.. když do sebe dostanu alespoň poloviční porci oběda, do večera mě příšerně tlačí žaludek. Povečeřím jogurt a jabko, samozřejmě usínám s prázdným žaludkem (jinak bych nespala kvůli pálení žáhy) a ráno mě zase bolí žaludek z hladu. Vypiju čaj, něco málo sním a je mi těžko...
Přitom nevolnosti mě netrápily ani na začátku, a po celou dobu js byla spíš rozežraná. Zažila jste to některá? Pomáhá na to něco, nejlépe bylinkového? Díky

nuggett
31. pro 2016

@ka_cici já na tohle trpěla mimo tehu a to v období kdy jsem měla nedostatek vitamínů B12 (nebo spíše hodnoty naprosto nulové) nechutenství, žaludeční problémy, únava a nechuť k čemukoliv. Pokud vím tak b-komplex v tehu nevadí beru ho sama..ale nejjistejsi jak se opravdu dozvědět co se děje je zajít za doktorem 😉 třeba obvodak ten by ti mohl udělat krevní testy ze kterých zjistí jestli ti něco chybí.

madana
31. pro 2016

@ka_cici no moze to byt tym,ze Ti babatko tlaci na zaludok,...moze to byt tym palenim zahy,dalej to moze byt nedostatkom zeleza alebo ineho mineralu alebo vitaminu,na poradni to povedz,musia zistit pricinu.

ka_cici
autor
31. pro 2016

Naštěstí v pondělí mažu k doktorovi, tak to tam řeknu

madana
31. pro 2016

@ka_cici a z byliniek odporucam matu a kontryhel na traviace problemy....myslim ze uz sa moze v tomto stadiu tehu,skus zistit na nete

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru