Nevolnosti v 18.tt. Čím mohou být způsobené?

katerinanov
22. lis 2011

Ahoj holky, asi před týdnem se mi začaly vracet ranní nevolnosti. Ze začátku jsem je měla, ale asi v 10. tt zmizely, tak jsem byla ráda a už jsou tu zase :( Čím to může být??

pismenka
22. lis 2011

myslím, že na tohle ti odpověď nikdo nedá ☹ ..... mě včera ráno bylo hej, po dopoledním spánku mi bylo tak zle....drží se mi to do dnes. Pořad tady ležím ☹ a upím jak je mi zle a těžko. Kdybych mohla, předám těhotenství někomu jinému, už mě to opravdu neba ☹ myslela jsem, že u druhého těhotenství to bude jiné a nic ☹ je to jiné v tom, že už se umím víc ovládat. U první dcerušky jsem pořád zvracela, to teď dokážu víc psychikou ovládnout, ale je to boj ☹

ined77
22. lis 2011

@katerinanov 🙂 ..ahoj 🙂 ,
tak mě třeba konkrétně bývalo občas zle až do porodu 😅 .dokonce ke konci jsem občas i zvracela.každá těhulka to prostě prožívá jinak.myslím, že je to úplně normální jev 😉 .
pokud můžeš, odpočívej jak si tělo řekne.

zabula
22. lis 2011

@katerinanov jj,každá těhu prožívá jinak 🙂 ,já měla v každém těhu nevolnosti celých 9měsíců,a to i tak že sem skončila na kapačkách,už ted su zvědavá jak dopadne další 😀

evabelk
23. lis 2011

V prvním těhotenství jsem měla celodenní nevolnosti do 20.týdne...teď jsem 14.týden a ve 12.týdnu jsem cítila krásnou úlevu, tak jsem si říkala, že už budu mít klid a ono se to po třech dnech vrátilo 🙂 a jsem tam kde jsem byla. Myslela jsem, že ty nevolnosti souvisí s hormonem HCG, ten se tvoří do 3.měsíce, a opravdu spoustě mamin je po 12.týdnu dobře, Ale já mezi ně teda nepatřím 🙂 a mamka říkala, že jí bylo špatně celých 9měsíců, že si člověk už pak na to i zvykne....

pebi
23. lis 2011

no u 2.těhotenství mi bylo blbě až do porodu 😅 , to jsi asi nechtěla slyšet... 😅
ale mě bylo blbě, když jsem měla hlad, jakmile jsem dostala hlad, okamžitě se mi zvedl žaludek, takže souvislost tam byla 😉

katerinanov
autor
23. lis 2011

@evabelk Já jsem se taky těšila že bude klid, a vrátilo se to ještě horší. 🙂
No holt si budu asi muset zvyknout.

lucifereeek
30. lis 2011

já jsem teda v 15tt a je mi zle už od začátku a ne a ne přestat 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru