Nevolnosti v druhém trimestru. Nemají končit v prvním?

licina
31. led 2008

Dobré ráno holky,
jsem zaskočená..... 🙂 🙂 ,
vždycky jsem si myslela, že nevolnosti končí prvním trimestrem a ejhle, mě je už od neděle špatně. Zvracím (včera adnes už ne) a trpím nechutenstvím.
Myslíte si, že je to možné??
Hlavně se trápím tím, že broučovi nějak ublížím.....

martinka79
31. led 2008

🙂 Ahojky já si myslím, že to klidně je možné, že ti bude špatně od těhu. Ovšem raději se zeptej lékařky a nech se vyšetřit. 🙂
Ta je chytřejší než my. 🙂
Neboj určitě miminku neubližuješ. 🙂

licina
autor
31. led 2008

poptám se....., hlavně, aby byl mimis v pořádku 😉 😉

many
31. led 2008

tak tak,může to být i z něčeho jinýho,takže je lepší se poradit s dokorkou,třeba jsi chytla nějakou virózu

martinka79
31. led 2008

🙂 neboj se mičeho doktor to odhalí, a bude vše dobré. 🙂

krista
31. led 2008

Ahojky možný to je, měla jsem nevolnosti zhruba do 20tt a občas mě ještě zaskočí, od toho 20tt to neni každej den, ale průměrně jednou za týden určitě 😉 Takže jo, jsme vyjímky ale jsme 😀

r.o.s.s.i.b
7. únor 2008

Ahojky,nemáte zkušenosti co pomáhá na zácpu??Jsem z toho už opravdu nešťastná 😅

lucinecka
7. únor 2008

Rosi, já teda problém se zácpou nemám, ale na pravidelné vyprazdňování mi pomáhá Activia 😉 Nevěřila jsem reklamě, dokud jsem sama nevyzkoušela 🙂

Jinak k nevolnostem, já zvracím 1x za 14 dní pravidelně celou dobu 😀

zuzka.l
7. únor 2008

ahoj holky,ja jsem ted v 11tt trpim nevolnostma cely den,uzas ☹ s prvnim jsem trpela asi do 15tydne,ale to az tak,ze jsem byla na kapackach v nemocnici,byl to fakt des.Cetla jsem,ze nektere tehulky trpi az do 6mesice 😢

r.o.s.s.i.b
8. únor 2008

lucinecka:Tak já vyzkouším Activiu v reklamě to vypadá věrohodně 😀

krista
8. únor 2008

Rossib nebo kefír či lněné semínko zlaté by mohlo pomoct 😉
Na mě to teda nepůsobí, asi to bude tím že třeba kefír (podmáslí) piju od malinka a to pouze na chuť, ale hodně lidem to pomáhá 😉

r.o.s.s.i.b
8. únor 2008

Tak moc děkuju za tip 😉

krista
9. únor 2008

Jo ještě mě dneska (na záchodě 😀) napadly sušený švestky že mi někdo říkal 🙂 Tak hodně štěstí 🙂

lisounek
9. únor 2008

dobra je i vlaknina, ktera se da koupit v lekarne, pridava se bud do vody, dzusu nebo mlecnych vyrobku, je to ale fakt sila vypit a kdo ma nevolnosti, tak ani nedoporucuji michat ve vode, vznikne z toho takovej hnusnej sliz 😝 . V jogurtu je to ale snesitelne....a pri kazde vlaknine je dulezite hodne pit, jinak to ma opacny efekt!! 🤐

licina
autor
10. únor 2008

Ahoj holky,

jen nakukuju.....
včera jsem byli v Praze a dnes odpoledne jedeme zas........, musíme vyzvednout mamku na letišti. Vrací se nám po delší době z Austrálie...., těším se, ale vůbec ne na to, jak mi bude ošahávat bříško.................
A za chvíli jdeme na výstavu psů na BVV, vybereme si pejska k domečku....., no pejska..... rádi bychom bernardýna....

Jinak Pavlina05 - gratulace k tomu, že je vše O.K.

r.o.s.s.i.b
10. únor 2008

Ahojky holky,dneska mě zkolila chřipka v noci jsem měl horečku tak by mě zajímalo jk moc podle vás to může ohrozit mimčo?Jsem v 19tt

daphnei
11. únor 2008

Ahojky, nevolnosti mohou pretrvavat i po 12. tydnu, je to velice individualni.... 😉 .... ja jsem v 32. tydnu a jeste si obcas pokecam se zachodovou misou 😀 😀 ... vim i o pripadech, ktere zvracely pri porodu 😅 😅 ... Hodne stesticka, drzim palecky 🙂

jennyska
26. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila článek na téma 2.trimestr těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost, tzn. například shrnout celý Váš 2.trimestr zde https://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ a třeba se zapojit i do jednotlivých týdnů v 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. 😉

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru