Nízko položený plod v 21tt, máte zkušenost?

nikolaac
8. pro 2016

Ahoj / Dobrý den 🙂 ,

mám na Vás takovou otázku.. Dneska jsem byla na kontrole (21tt), podle paní doktorky je všechno v pořádku. Miminko má vše na svém místě. Jen říkala, že je plod nízko. Ultrazvuk mi dělala hodně dole / nízko. Máte prosím některá zkušenosti? Říkám si, že kdyby bylo něco špatně, pošle mě nebo mi udělá nějaká vyšetření. Žádné problémy a komplikace nemám. Ani mi nebyl nařízen klidový režim. Neschopenku mám od začátku, kvůli práci. Hořčík beru už skoro od začátku na občasné bolesti břicha, ale jinak nic.

Děkuji všem moc za rady! 🙏 🙂

medulinek
9. pro 2016

S dcerou jsem to mela taky tak,cca od toho 21tt byla dost nizko,hlavickou nalehala na branku,doktor z roho byl dost nestastny a mela jsem narizeny klidovy rezim a cojvic lezet,abych se nezacala otvirat. Ja to tedy dodrzovala a bylo to ok.

nikolaac
autor
9. pro 2016

@kaja2016 tak jsem akorát dovolala.. říkala jsem jí celkem vše, co jsem si tu přečetla. Prý kdyby mi mimi naléhalo tak by mi to řekla. A kdyby bylo nějaké riziko a nebo problém, objednala by mě např za týden na nějaké vyšetření a hlavně by mi to hned řekla. Takže se nemám stresovat tím, že by se něco dělo.. jo tak vždy mi poradila správně a je důsledná. Šla jsem k ní na doporučení.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru