Noční bolesti břicha v 16tt, máte to taky?

hladikovapeta
16. led 2013

Ahoj! 🙂 Jsem teď v 16tt a poslední čtyři noci mě docela hodně trápí bříško - přes den mě sem tam píchne, asi jak se roztahuje děloha. To mám celé těhu a je to v pohodě. Ale jakmile ulehnu do postele, rozbolí mě břicho, že nemůžu usnout a když usnu, stejně se 1x- 2x v noci vzbudím (dokonce mi ta bolest leze i do snu). Měla jsem prvně pocit, že mi vadí ležet na zádech a mít natažené nohy - jakože se to bříško nějak pne. Ale dneska jsem spala na boku a taky nic moc. Na gyndě jsem byla včera, vše bylo v pořádku. Máte to taky? Je to normální? Co proti tomu? Děkuju za odpovědi!

shel44
16. led 2013

Ahoj. Ja to mávam . Aj dnešnú noc som to mala, a doktor mi poradil rozpustné magnézium do vody na ráno a večer proti kŕčom, ktoré toto spôsobujú.
Ja odporúčam to brať aspoň do Ďalšej návšetevi na gyndu a uvidíš, či sa to polepší, alebo nie.
mnw to pomohlo, len som to potom vysadila, lebo som si myslela, že sa to už nevráti.. A mýila som sa, takže začínam zas 🙂

petrapavlikova
29. led 2013

Ahoj, jo taky to mám - někdy přes den, někdy v noci - doktor mi na to předepsal hořčík. Tudíž 2x denně ho beru a lepší se to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru