Preferujete nákup výbavičky pro miminko v kamenném obchodě nebo přes internet?

eliesch1
8. kvě 2018

Maminky,preferujete nakup vybavicky pro miminko v kamenném obchodě nebo nakup přes internet? Jestli přes internet tak přes jakou stránku?🤗dekujiiii

ajronka
8. kvě 2018

Já objednávám přes H&M a Lidl 🙂

rosalline
8. kvě 2018

Já čekám na výsledky utz po 20tt a spustím nákupy ve velkém. Na Wish jste nikdy neobjednávali?

ajronka
8. kvě 2018

@rosalline na Wish ne, ale na Ali mám teď objednané jedno bodyčko, tak jsem zvědavá 🙂

rosalline
8. kvě 2018

@ajronka já jsem tam z těch modelů hotová 😍

ajronka
8. kvě 2018

@rosalline oblečky mají super, ale už tak toho mám docela dost, tak se musím trochu krotit 😀

niki1107
8. kvě 2018

@rosalline Ja taky cekam na utz ve 20tt 👍☺

rosalline
8. kvě 2018

@niki1107 😂 a máš vyhlídnuté nějaké stránky, kde?

niki1107
8. kvě 2018

@rosalline Tak ja delam vedoucí v H&M, takze si nakoupim u nas, pak v Pepcu a na netu zatim Lidl + co objevim 😉. Ale nechci to hrotit, kdyz z toho mimi poroste jak z vody, ale beztak budu😁

duhovakony
8. kvě 2018

@eliesch1 ja ted pres net www.promrnousky.cz je vybornej eshop ceny krasne,ale fakt rychlost a super jednani..opravdu tento eshop je podle me nej.. jinak kamenne HaM a tesco

ajronka
8. kvě 2018

@niki1107 joo, taky jsem měla takový plán, že toho moc nenakoupím, jelikož dostanu věci ještě od kamarádky 😂 ale co.. Je to naše dlouho očekávané miminko ❤️😊

petulik81
8. kvě 2018

Hodne jsem spokojena s lidlem a s pepcem, dobre se dá pokoupit ve slevách i v tescu nebojim se i bazarku, kdyz ma maminka dobrý recenze, ale ty deti opravdu rychle rostou prvnich pulrok primo pred ocima, ted se to lehce zpomaluje

kaneshiro
8. kvě 2018

Prodávala jsem přes šest let v kamenné prodejně s kojeneckým a dětským zbožím tak jsem přibližně věděla jakou čekat kvalitu od konkrétních výrobců, preferuji české výrobky (Arex, Farmers...).

mima755
8. kvě 2018

Ja radeji nakupuju v kamenných obchodech. Lepe vidím čo kupuju. Ale z času na čas kupuju i pres internet.

xxx3d
8. kvě 2018

@niki1107 prosímtě nezlob se, ale mohla bys mi fundovaně napsat, jaký je rozdíl mezi třeba overálkama z H&M a z Pepca. Já teda na H&M nedám dopustit, Pepco naopak beru jako horší KIK, tam nenakupuju vůbec.

xxx3d
8. kvě 2018

@eliesch1 dávám přednost obchodu, tam si ty věci můžu osahat, materiálově, jinak samozřejmě z netu je to levnější, nebo mnohdy je, ale chybí mi to sáhnutí si. 🙂

niki1107
8. kvě 2018

@xxx3d V H&M jde hlavne o kvalitni material - biobavlnu. Pepco posoudit nemůžu, do ted jsem tam kupovala max dekorace a doplnky do bytu, ale slysim na nej same kladne recenze, kor co se tyce oblečení pro mimi/deti, kdy chces "za malo penez hodne muziky". To je samozrejme jen muj nazor.

xxx3d
8. kvě 2018

@niki1107 díky.

pitrisek87
8. kvě 2018

Já teda souhlasím že pepco je takový horší Kik... Po jednom vyprání prací chlup, nedrží tvar ani barva. Nakupuji vyloženě jen ve výprodeji a to jen kvůli ceně, převážně na zničení na zahradě... Počítám že nepodědí ani další dítě. Lepší zkušenost mám s Kikem a Lidlem. Osobně koupím radši značkový sekáč nebo z druhé ruky. Každému ale vyhovuje něco jiného samozřejmě.
Jinak teda dekorace v pepcu super a třeba kalhotky pro tříletou dceru taky v pohodě ale pro miminko nekupuji.

priefi
8. kvě 2018

@eliesch1 ja jsem vybavicku zdedila, ale nakupovat jsem nakupovala v eshopech lidl, nejbaby, ondarek, bonprix, feedo (ve feedo spis jen hracky, pleny atd., obleceni ne) a v kamennych kik, pepco, lidl, tesco a neco jsem dostala i z polska.

mima755
8. kvě 2018

@pitrisek87 u nás je pepco a kik dosť oblibeny. A čo je na nem zlý? Ja totiž taký radeji mám kvalitu ale koukame iná cenu. A ktere obchody šou pevné i dobré?

mima755
8. kvě 2018

pomlouvam se za chyby nejak mi tam niektoré slová nahodilo. Mám totiž opravu gramatiky na mobile a hádže mi to sem tam čo chce.

zelenaesmolda
8. kvě 2018

Ja jsem vetsinu veci dostala a par kousku jsem si koupila v bazarku,zbytecne kupovat nove veci,mimco to nema sanci znicit.Na fb je spousta bazarkovych skupin,mrknete na to

pitrisek87
11. kvě 2018

@mima755
No je to asi kus od kusu. Koupila jsem v pepcu polodupačky, po jednom vyprání jsem našla povolený šev v pase a na nožičce (špatně přišité) strašně se vytáhla guma v pase takže dceři padají (vel. 74 - má 7,5 kg) a to byli jednou prané... Po jednom vyprání prací chlup a sepraná barva. Jednou jsem koupila růžovou mikinu a pouštěla barvu při každém praní :( Měli jsme teplejší tepláky a udělaly po vyprání žmolky.... Ale tak pokud pořizujete s tím, že to dítě za tu cenu zničí tak v pohodě. Jinak malé miminko tak do 5. měsíce z toho stihne asi vyrůst než to zničí ale starší mimčo zničí určitě.... Jinak teda dostat z oblečení u mimča řídkou stolici (když proteče) je taky žůžo... Pak začíná příkrmy (většina červené barvy) pak leze (ošoupaná kolínka) začíná chodit (hlavně padat) atd. Jak jsem psala, já preferuji bazarové značkové oblečení (hm, next,C&A,george...) tady na bazárku se dají koupit moc hezké věci a třeba hm má dost často slevy takže se tam dá nakoupit celkem levně. Ještě občas nakupuji F&F tam mívají taky slevy, záleží zda máte poblíž tesco. No a nejvíc se vyplatí nakupovat zimní věci ve výprodeji na jaro a letní na podzim, jenže tam je riziko že neodhadnete velikost mimča v dané období.... U starších dětí už to odhadnout lze. Já jsem takto nakoupila tříleté dceři v kiku trička s krátkým rukávem za 25 Kč/kus a bude je mít letos v létě :D

mima755
12. kvě 2018

@pitrisek87 dekuji moc, teda to som nevedela

mima755
12. kvě 2018

@pitrisek87 mi aj tak väčšinou nekupujeme ale máme darované veci ale sem tam sme kúpili aj v kik aj pepcu

mima755
12. kvě 2018

@pitrisek87 a Tako je tiež zlé? Či to je lepší.

petulik81
12. kvě 2018

V Taku maji pekne věci a v Pepcu jsem malemu nakoupila kratasy, 4, roky, tricka, male overaly bodynka, jo nekdy kvalita staci jen na tu sezonu, ale za tu cenu... Obcas koupim kvalitnějsi, obcas kvalitni z bazarku tu na konikovi, a da se a deti jsou jak ze zurnalu a nemusím utratit tisíce

pitrisek87
12. kvě 2018

@mima755
Takko mi přijde v pohodě, taky tam občas kupuji ale pokud není ve slevě nebo nemám kupony tak mi to přijde drahé.... Tříleté dceři kupuji i v tom pepcu, třeba na zahradu nebo na písek když vím, že to stejně zničí tak nemá cenu kupovat drahé věci. Poslední dobou se ale do obchodu moc nedostanu tak objednávám ale teda to číslování je hrůza kolikrát koukám co mi přišlo protože to velikostně vůbec neodpovídá. No jo nejlepší je si to ošahat a taky změřit si doma dítko nebo aspoň oblečení co má dítě doma, jinak se to těžko odhaduje ty jejich velikosti :D

hrubav
28. zář 2018

Jak co. Některé věci jsem si ráda omrkla, ale většinu věcí kupuji už pouze na internetu. Malý mi v obchodě neustále utíká a nákupy s ním jsou něco pro moje nervy. Mám výborné zkušenosti s věcmi z Lidlu, přijdou mi kvalitní a nejsou drahé. Pyžama jsou super například v Pepcu.

lachtanice86
28. zář 2018

Jedině kamenný obchod. Chci vidět co kupuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru