Odhalíte mi pohlaví miminka vy? Když dr. nechce

nonacek
10. bře 2015

Ahoj ženský 💙💖
Pomozte mi Prosím odhalit pohlaví miminka
,jsem 17 tt a doktor mi zatím odmítá něco říct.Rekl mi jen že mi pohlaví vyfotí ať prý mam doma na co přemýšlet..

primaska
7. dub 2015

@michaela_2 Tak to asi budeš chodit bosá!!! Tvoje uvažování mě opravdu dojímá.. že bych si kvůli této diskuzi zakládala nick 😀 😀

primaska
7. dub 2015

@bejushenka Ahoj, tak to vidíš.. díky tobě mě jakási vědma @michaela_2 zatáhla do této diskuze 😀 😀

nela89
9. dub 2015

Ahojky co vidíte holka či kluk? 🙂 podle dr asi kluk,ale předtím řekla ještě že je u toho blízko pupečník :D Takže nevím 🙂

michaela_2
9. dub 2015

@primaska promiň, ale pokud si prostě něco myslím, tak svůj názor snad říci můžu ne? Nebo se tady smíš projevovat jenom ty? 😀

bejushenka
9. dub 2015

Já se zaregistrovala teprve teď, protože jsem doma na nemocenské a mám na to konečně trochu času a zapojila se do tohoto chatu protože to zrovna bylo aktuální téma. Chvilku mi říkají holka ... chvilku kluk ... Co je špatného na tom, že jsem na zkoumání pohlaví rezignovala? Rozhodně je to lepší, než když maminka v porodnici (když jsem rodila první dítě) plakala jak šílená, protože chtěla kluka, řekli jí, že čeká kluka, měla nakoupené všechno modré a narodila se jí holčička. Brečela tak, že si úplně zapomněla užít, že má krásné zdravé miminko.

bejushenka
9. dub 2015

... Mělo to být povzbuzení pro maminky, které jsou smutné, že to pohlaví nemůžou rozluštit, aby věděly, že v tom nejsou sami. Obdivuju ty, co to troufnout z toho obrázku pohlaví poznat. 🙂

michaela_2
9. dub 2015

@bejushenka Tak to se omlouvám. V tu chvíli mne to prostě jen napadlo, že je to možné, už jsem se s takovým případem tady setkala 🙂.

Nám se tedy strefili u dcery i u syna. U obou nám od 16. týdne tvrdili správné pohlaví.

primaska
10. dub 2015

@michaela_2 Ta omluva snad patřila mně, ne?? 😀 😀 Vrať se zpátky do diskuze.. projevuješ se tu hlavně ty a obviňuješ mě z něčeho.. Přestaň si mě všímat..

karcoolkap1
10. dub 2015

Holky je to chlapeček žee? :-P je to tam celkem jasné, ale tak ptám se pro jistotku :D

michaela_2
10. dub 2015

@primaska 😀 😀 ok.

romantika
10. dub 2015

pozor on ten klitoris je dost dlouho fakt obrovsky nez mimi nabere kila, ale teda ten muj byl taky tak rozcapeny a vetral 🙂))))), ze oproti holcicce nebylo nad cim váhat. Jiste zlozvyky mají hold chlapy uz od nejútlejšího veku 🙂))) pak nasledovalo po narozeni do pul roka jedine slovo auto a velika záliba v zenskych také od narozeni 🙂)))))))))

bejushenka
11. dub 2015

V poho, jak říkám, já jen chtěla povzbudit maminky co si nejsou jistý, protože jsem s toho byla taky smutná, že to nevím....a pak mi došlo, že mi vlastně víc leží na srdci to zdraví. 😉 a obdivuju tady maminky, že to poznají. Hlavně tady na těch obrázcích. My jsme byli ve speciálním centru na prenatální vývoj, tam mi to promítal na velké obrazovce, mimčo nožky od sebe a stejně bych si netroufla to určit. 🙂 🙂 🙂

michaela_2
12. dub 2015

@bejushenka ale tady, to funguje jako zábava, Prostě nekoho baví tipovat a těšit se na miminko se vším všudy. Rozhodně tato skupina nebyla založena za tím účelem, aby sem chodily maminky, které pouze píší, jaká je to hloupost, tipovat pohlaví, že přeci záleží na zdraví dítěte ( jako by to snad maminky tady nevěděly) apod. A ke všemu ještě dotyčné pisatelky mají prázdné profily, což je samozřejmě jejich soukromá věc, ale na důvěryhodnosti jim to zkrátka nepřidává 🙂

ronyx
12. dub 2015

@jarmulka @anetka1701 Ahoj holky,tak máme za sebou kontrolu.Paní dr. koukla a z 80% se přiklání k holčičce. Docela dost dlouho koukala a prohlásila,že tam zkrátka nevidí vůbec nic,co by nějak naznačovalo pindíka 😀 spíš kávové zrno.No 28.4 jdu na FECHO a tam mi dr. řekne prý jestli měla dr pravdu. 😀 Ta je na to profík. Tak jsem zvědavá jestli mi Klaudinku potvrdí 😀 Tady jedna fotka,jak mává

bejushenka
13. dub 2015

@michaela_2 podle mě dávat zbytečné množství informací na sociální sítě a podobně, je dost nebezpečné. Já myslela, že tohle fórum funguje, aby si mohly maminky popovídat s lidma, kteři jsou ve stejné situaci, když nikoho takového nemají v reálu, v tom případě by tu mohl být jakýkoli příspěvěk. Naštěstí si mě poučila, tak už budu příště chytřejší.

bejushenka
13. dub 2015

@primaska Opravdu se omlouvám, že jsem tě do téhle diskuze zatáhla, radši bych do ní nebyla zatažená ani já. Chtěla jsem pokecat s maminkama a povzbudit ty, co nemůžou odhalit pohlaví miminka a místo toho mi někteří udělují dobré rady a třídí to co se psát může a co ne.

michaela_2
13. dub 2015

@bejushenka piš si co chceš, stejně jako mohu napsat svůj názor já 😉 . A tím bychom asi tuto ,,diskuzi v diskuzi'' mohly ukončit, myslím? Já prostě jenom napsala svůj názor, že v tomto tématu jsou maminky, které se zkrátka pohlaví dozvědět chtějí, případě je baví tipovat a zkoušet je uhádnout, i za cenu, že to pak bude obráceně 🙂

ronyx
28. dub 2015

Dneska potvrzen 100 % klučík 😀 😀 😀

smallinka
28. dub 2015

Jestli tě to tak trápí, proč nezajedeš do nějakého Prenatalu? tam to většinou vědí ve 13.týdnu 😉

helmon
29. dub 2015

@ronyx Ahoj a v kolikátém týdnu ti toho klučíka potvrdili? Mě v půlce 18.tt dr.řekla že na 80% holka, ale prej at si ještě počkám na velký UZ v 21.tt tak jsem taky zvědavá🙂

ronyx
29. dub 2015

@helmon Klučíka mi potvrdili na UTZ ve 21+4 🙂 do té doby to taky byla na 80% holčička 😀

helmon
29. dub 2015

@ronyx Jee tak to má manžel ještě naději, že by to mohl být kluk🙂 A podle čeho vycházeli z toho, že ti řekli holčičku na 80%? Řekli ti i že by viděli vaječníky nebo tak něco? Nebo jen, že vždy vidí kávové zrno? Moc děkuju

ronyx
29. dub 2015

@helmon No moje dr. koukala na utz několikrát a pořád tvrdila,že tam prostě nevidí vůbec nic co by naznačovalo pindíka nebo varlátka 😀 že to prostě vidí na holčičku a na vyšetření FECHO kde jiná dr. dělala podrobný UTZ všech orgánů se koukla mezi nožky a bylo to jasné,přes celý monitor byl pindík 😀 Prý je to 100% kluk 🙂

helmon
29. dub 2015

@ronyx Tak to moc gratuluju, uvidíme co my..už se také moc těším🙂

ronyx
29. dub 2015

@helmon Díky 🙂 Tak jsem vypozorovala z toho co píšeš,že taťulda asi touží po klučíkovi 🙂 a co ty?Taky bys raději kluka? 🙂 Já u prvního hrozně toužila po chlapečkovi a splnilo se mi,teď už mi to bylo v celku jedno a zase klučík 😀 . Tak držím pěsti,hlavně ať je mimísek zdravoučký 😉

helmon
29. dub 2015

@ronyx No mě je to celkem jedno..na druhé jsme si trochu museli počkat, protože jsem předtím potratila, takže tohle těhu přišlo najednou rychle🙂)Doma máme už jednu princeznu, ale tatínek řiká, že se moc těší a je štastnej i za druhou..ale stejnak trošičku tuším, že kluka asi přece jenom trošičku chtěl jako každej chlap..ale když pak nevidí naší berušku, tak strašně po ní teskne a je celej na lopatkách, když na něho volá tatííínku..takže až na něho budou takhle volat dvě treperendy, tak bude celý na měkko. Ono je to vcelku nakonec jedno co čekáme..hlavně že jej vůbec pod srdíčkem máme a milujeme je🙂 Ale zvědavost, je zvědavost🙂)

sarinka612
5. črc 2023

ahoj troufnul by si nekdo tipnout pohlaví?podle dr. je to 60procent kluk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru