Odkdy jste cítily první pohyby miminka?

bielamacka
7. črc 2014

Ahoj holky, chci se zeptat, kdy jste začaly cítit první pohyby vašeho prcka a jak se to projevovalo? Já jsem 19+5 tt a je docela možné, že se tam dole něco děje, jen nedovedu identifikovat, co je pohyb dítěte a co dělá moje tělo 🙂

nocinoci
11. zář 2014

@bielamacka ahoj ted v tom mám zmatek. Píšeš 19+ 5 a termín máš v prosinci 😲 .. tak nevím v jakém týdnu nakonec jsi 😉 .. ale já čekám třetí mimčo a cítit jsem začala už ve 13tt. Ne pohyby, ale že se tam začalo něco dít. Po každém protřepání břicha jsem cítila nějaké změny .. no a ted už mi to tam lítá tak, že mi dnes dr ani nedokázala zjistit jestli je to myška nebo křeček 😀 ... ale mé první byl kluk a to jsem cítila až v 21tt a navíc dostál slovu jak se říká, že kluci jsou líní tak náš malej opravdu byl . .totálně .. takže jeho cítit byla vždy pro mě výhra dne 😉

monty001
19. zář 2014

Znatelně v tom 21. týdnu 🙂

salomee
19. zář 2014

...tak nějak průměrně v tom dvacátém.. tehdy mě známý gyn. řekl, že "tak kolem nového roku ucítíš pohyby"..a já si říkala, že no jasně, ... a co mě má co říkat, kdy co budu cítit a že není vše podle tabulek..ještě takovým oznamovacím tónem,..a fakt na silvestra jsem ucítila takové tři zaťukání.. a teď se to dítě zrovna vedle mě budí, řve a nechce spát..noc za nocí každej den..za celé ty dva roky a čtvrt nebyla snad jediná noc bez řevu..no kde jsou ty časy, kdy zevnitř něžně ťukal.. 😅

pavka39
23. zář 2014

Dobry den všem,

Jak je to s pohybama u druhého těhu , s pauzou cca 7 let ?? Jsem 17+4 stále nic. Začínám z toho byt nervózní 🙂
Jak jste to měli vy u druhého těhu ??

lilien2
24. lis 2014

Od 17tt, nejdřív jsem si nebyla jistá, protože jsem si říkala, že je to brzo..Ale když se to stálé opakovalo, tak jsem si byla jistější 🙂
Jsem hubenější postavy, tak i proto možná, že tak brzo 🙂

kachidlo
30. lis 2014

První dítě jsem cítila od 16.týdne. "ťukání" , pod pásem v autě, nebo při ležení na břiše. Jinak poprvé mi břicho poskočilo a byla jsem si jistá miminkem až 19.tt.
Teď při druhém jsem cítila poprvé miminko už od 15.tt tak ob den slabé šťouchnutí a od 17.tt to jsou neskutečné rejdy, až mně to straší, co to mám v břiše za vetřelce. 🙂))

milerka30
7. pro 2014

Ahojky všem. Tak já u svého 1. těhotenství začala cítit pohyby v 17.tt. V 18. tt jsem si už byla jistá, že to je právě ono 🙂 Ve 23. týdnu pohyby už byly vidět na břiše, vlní se. No moc se těším, jaké to bude za další 2 měsíce 😀

ladyhacek
7. pro 2014

Jsem prvorodička o pohybech jsem hodně četla a zjišťovala, a dle mě jsem začalo to něco cítit v 18tt. Když jsem to řekla doktorovi, že asi cítím pohyby tak řekl, že je brzo a až si budu jistá ať mu řeknu. Za 14 na to jsem to cítila i s manželem do ruky - pořádný kopaneček 🙂 a zrovna jsme šli na UTZ (dle pohybů mám vypočítaný termín od toho 20tt a jé téměř shodná s tím dle MS) Ale budu asi počítat i s možností dřív 🙂

lennus
7. pro 2014

Až tak 22. týden. 😉

viktorkaa
7. pro 2014

Já u první dcerky začala cítit motýly v břiše už 15tt..doufám že i ted se brzo dočkám 🙂

maky_s
8. pro 2014

Já jsem začala cítit pohyby v 17tt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru