Otěhotnění po císaři, rozestup mezi dětmi?

ivuska1986
18. kvě 2018

Ahojky holky, chci se zeptat na vaše zkušenosti. Je tu někdo, kdo otehotnel po cisari rychleji než rok po porodu? A jaký je váš nazor na rozestup dětí mezi sebou, co je z vasi zkušenosti nejidealni stav a co se da ještě zmaknout? 😇Trošku nás tlačí čas, druhé mimi bychom chtěli, ale jsem teprv osm měsíců po císaři a naše holčička je fakt mamanek😇💕

patmouse
18. kvě 2018

Ja otehotnela 16 mesicu,takze deti budou od sebe prakticky presne dva roky. Chtela jsem tak behem 2-3 let,takze jsem rada,ze se povedlo a ze je vse ok. Idealni rozestup deti asi neexistuje,kazdy ma sve nazory a moudra. Ja vim,ze lehke to neni nikdy,ale verim,ze to zvladnem. Kdyz to tak clovek chce,tak to da 😉

lussinka88
18. kvě 2018

@ivuska1986 ja jsem neplanovane otehotnela 7mesicu po cisari, ted jsem 12tt 😂🙈. Doufam ze to budou partaci 😂. Rada si prectu zkusenosti jinych. Jinak zadny doktor mi nerekl, ze je to problem.

brokovich
18. kvě 2018

Budeme mít děti od sebe necelé 3 roky a už ted vím, že to bude super. Starší je samostatný, bez plen, spí celou noc, mluví, dá se s ním domluvit. Nedokážu si představit přebalovat a nosit 2 děti, vstávat v noci ke 2 dětem apod. Nejsem u nejmladší, tak možná i proto. Takže za mě to bude takto super. Co mám kolem sebe známé a rodinu, tak opravdu ideál je někde mezi 2 a 3 rokem. Ale samozřejmě se najdou i tací, kterým vyhovuje to, jak to je u nich.

mary.jane
18. kvě 2018

Mam deti 22 mesicu od sebe. Prvni cisarem a druhe tehotenstvi uplne v pohode, dokonce jsem rodila prirozene (vaginalne) - jen mne tedy pri porodu sly bolesti z kontrakci do jizvy a to bylo docela fuj, ale zase nic co by se nedalo zvladnout. Jelikoz je starsi dcera docela maly satan, tak je to nekdy docela narocne, ale nestezuji si a myslim si, ze pri vekovem odstupu dvou let budou deti partaci 😉

misakri
18. kvě 2018

21 měsíců rozdíl a je to super 😉 než se narodila dvojka,jednička byla bez plen.. coz pro mě byl největší strašák,představa přebalovat 2 děti 😁 ale jinak vše proběhlo v pohodě.. možná si to někdo neumí představit,když má jen jedno,rozdělit to.. ale je to stejné jako s mateřskou láskou - automaticky se rozdělí a je u obou dětí stejně velká.. to stejné je s péčí 😉😉 všechno se dá zvládnout 😉

ruzicka06
18. kvě 2018

@ivuska1986 Osobně zkušenost nemám, zatím děti nemáme. Ale moje kamarádka otěhotněla po císaři za 3 měsíce..doktoři ji varovali, že to není moc dobrý takto brzo. Naštěstí i druhý mimčo bylo v pohodě a i podruhé rodila císařem, vše nakonec dobře dopadlo. Jinak věkový rozestup mezi dětmi - to se asi nedá říct, každému to vyhovuje jinak.

dzogobela
18. kvě 2018

Kamaradka rodila cisarem v dubnu 16 a podruhe otehotnela v unoru 17. Ale chteli to tak a dostali povoleni od doktora. Ma deti od sebe 18 mesicu a asi uz je celkem spokojena, ale prvni 3 mesice pry des bes.

vetyver
19. kvě 2018

První císařem, druhé přirozeně, rozdíl cca 21 měsíců, otěhotněla jsem cca po roce a měsíci od CS..a vše v pořádku. Syn měl dokonce čtyři kila😉

ivuska1986
autor
19. kvě 2018

Parada, moc diky všem za zkušenosti👍

jaja01k
19. kvě 2018

Idealni stav asi neexistuje, vsechno ma nejake vyhody a nevyhody. My jsme chteli deti brzy po sobe a to se povedlo, mame rozdil 13 mesicu, a i kdyz mi to malokdo veri, je to super a uzivam si to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru