Péče proti striím, co používáte?

holoka
11. kvě 2018

Ahoj holky,

prosim mohly by jste mi poradit co pouzivate proti striim, co Vam pomohlo..
Recenzi na produkty co jste vyzkouseli, co vam sedlo, co naopak ne 🙂

Je toho na trhu mraky a ja nevim co 🙂.

Koukala jsem na olej Elastic-Q, ale cena neni nejnizsi. Hodne si ho holky chvali.

Diky ❤️

sumitra
11. kvě 2018

Ahoj, ja obe tehotenstvi pouzivala rano ElastiQ krem exclusive (hezky se vsaje, tak abych nemela mastne obleceni) a vecer masaz bud kokosovym olejem nebo Hipp Massageöl sensitiv. A strie ani jedna, a kuze me taky moc nesvedila, jen chvili.

alishka111
11. kvě 2018

Podle mě je skoro jedno, čím z přípravků na strie mažete, hlavně je třeba začít už s pozitivním testem. Kůže potřebuje týdny, aby začala na péči reagovat. A mazat několikrát denně s masážní kůže. Já genetiku porazila 2x, i když mi všichni tvrdili, že mě strie neminou... 😁

alishka111
11. kvě 2018

@holoka jinak nejlepší byl bepanthen na strie, ale ten už se v čechách neprodává, ted jsem mazala elasti q, elasti g exkluziv, bonela, vše ok, a pak kokosák, sádlo, co mi přišlo pod ruku 🙂

ejdys
11. kvě 2018

Eucerin olej na strie

marii90
11. kvě 2018

ElastiQ - mazala jaem rano a vecer po sprse - rychle se vstrebava a na obleceni nezustanou fleky. Kuze byla "promastena" cely den.

katkatomaskova
11. kvě 2018

Já používám obyč tělový krém s aloe vera z Avonu 😎 Na radu kamarádky jsem koupila Bi-Oil, drahý to je jako blázen, a popraskala jsem už někdy ve 12tt, když se mi sotva nafouklo břicho 🙄👎👎 Navíc mě po něm brutálně svědila kůže... Najela jsem na ten Avon, protože ho jinak používám na nohy po holení 😅 A světe div se ... Strie zmizely a přestala mě svědit kůže 😎 A btw - teď jsem 30tt, bříško už hezké a ani jedna prasklinka, a to jsem na strie náchylná. Z dob puberty mám popraskané boky, ale teď na bříšku ani ťuk 😇 Mažu 2x denně a ten kelímek nestojí svět, obvykle bývá okolo 80-90kč a vydrží dlouho 🙂

priefi
11. kvě 2018

@holoka ja pouzivala behem tehu klasickou modrou niveu krem (takova ta plechovka) a ok bez strii

jankol
11. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Já jsem se v těhotenství mazala krémem z drogérie dm pro těhotné a strie se mi neudělala ani jedna a byla jsem spokojená 🙂.

hanyas
12. kvě 2018

Tehotensky pestici olej od Saloosu. Da se koupit ve velkem baleni za fajn cenu (cca 600,- za 500 ml, vydrzi dlouho).

holoka
autor
12. kvě 2018

Holky dekuji moc ☺️☺️

sunflowerr
12. kvě 2018

Mazala jsem se cele těhotenství bambuckym maslem a strii na břichu nemam ani jednu. A to mam z puberty strie na nohach, taky mazu bambuckym maslem a jak je ta pokozka mastna tak strie nejsou tak videt. Bambucke maslo doporučuji 😉

evulka3344
12. kvě 2018

Čekám dvojčata, od začátku jsem mazala hipp olejem a pak přidala elastiQ. Ráno elastiq a večer po sprše masirovala olejem. Teď jsem přidala ještě bambucke máslo a občas mesičkovou mast (co je po ruce). Mazu 2x i 4x denně. Jsem 19 tt a už teď vypadam jak v 7-8.mesici,tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat dal. Zatím nemám ani jednu strii a klepu na dřevo 👍

normalnimatka
12. kvě 2018

měla jsem ráda tělový máslo alverde se slézem....zajímavá vůně, někomu možná vadí, ale mně se to hezky vpíjelo a bylo to příjemný. strie se mi teda stejně udělaly, ale ohodně míň, než jsem předpokládala podle genetiky a kůže na dělání i hojení jizev nic moc, takže myslim, že to určitě nějak pomohlo🙂 vyšel i dobře v německým dtestu či co.

kafr
13. kvě 2018

Dostala jsem Bi oil a strašně mi vadila ta parfemace, to jsou snad konvlinky s jasmínem. Ve 3.trim mě to přestalo vadit a mažu i teď po porodu.
Jinak jsem měla fajn krém od Seba med.
A pozor, strie se můžou udělat i po porodu, jak se hubne! (Takhle přišel ke striim manžel. Ne, nerodil, ale rychle zhubul a mě je na bocích)
Takže mazat furt.

snahnah
13. kvě 2018

U prvního vším mastnějším, co mi přišlo pod ruku, takže i měsíčkovou indulonou. Hlavně pořád(ke konci i 5x denně) 😁 Teď mám nějaké velké balení Nivea s pumpičkou. 26.tt a zatím OK 🙂

ladyhacek
13. kvě 2018

Mám od balení olejicek proti strojům. Podle mě nezáleží na značce, ale na deticnosti a spíše mazat olejíčkem ( ne krémem) a často 🙂.
U prvního jsem mazala mlékem a teď u druhého mám právě olejicek a mám jen dvě malé strie ( a tedy ty staré nevím zda by se udělali ...)

mku
13. kvě 2018

Ja jsem pouzivala Elancyl a ani jedina strie 🙂

Urcite je idealni se poradit v lekarne. Pokud mate strie v rodine dedicne, investovala bych do drazsiho, lekarenskeho produktu, ktery fakt kuzi pomuze. Pokud na strie nikdo v rodine netrpel/netrpi, koupila bych neco levnejsiho jen na udrzeni elasticity pokozky..

ekuchtova
29. čer 2018

Nejvíc jsem spokojená s Bio kokosovy olej 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru