Píchání v boku v II. trimestru. Máte zkušenost?

larra81
3. dub 2008

ahoj holky, nevím, zda už to tady někde je, pokud ano, omlouvám se. Chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenosti s pícháním v boku? Mě se to stalo, když jsem chtěla vstát, tak prostě píchalo v boku a ještě za chůze, je to normální? nebo to může být rychlým pohybem? jsem v 21tt. děkuji za odpovědi

krista
3. dub 2008

Larro81 mě se to stávalo celkem často když jsem rychle vstala a kolikrát to píchalo fakt dost, někdy jsem se nemohla narovnat 😅 Normální to asi úplně neni 😖 Zkus vstávat pomaleji 🙂

larra81
autor
3. dub 2008

jj přesně tak jsem to cítila i já, minulý týden se mi to stalo poprvé a dnes znovu

krista
3. dub 2008

Tak já to měla od začátku těhu, ale těžko to specifikovat, jestli je to to samé, raději bych se o tom zmínila doktorovi 😉

myska1
3. dub 2008

Já to měla taky, nejdříve kolem toho 14.-16. týdne, kolem 24. se mi to objevilo zase. Doktor mi říkal, že jsou to nějaké úpony, které drží dělohu a jak ta roste, tak jsou namožené a může to takhle píchat. Napsal mi Magnosolv. Ještě říkal, že někdo to má celé těhotenství, někdo vůbec..... 🙂
Pokud je to ovšem takové stejná bolest. Každopádně se určitě u svého lékaře zmiň, tím nic nepokazíš 😉

gimulka
3. dub 2008

Já to mám taky sem tam, ptala jsem se dr. a říkal, že to je normální, že za to může zvětšující se děloha. Ale zeptej se svého dr.

larra81
autor
3. dub 2008

díky holky,za vaše odpovědi. ještě jsem se chtěla zeptat, vtomto případě radši necvičit že?

janaboris
3. dub 2008

Larra,mě okolo 30TT začalo ráno v 6 píchat v pravém podbřišku a nic nepomáhalo,do 9 jsem ležela a měla strach že to je slepák.Nakonec jsme jeli do nemocnice protže to furt nepřestávalo.V nemocnici si mě nechali 5 dní na pozorování.Slepák to nebyl.Byly to děložní vazy.Jak děloha roste tak se natahují a v pravo je ten vaz kratší takže to bylo tím.V nemocnici jsem dostala 4 kapačky s magnesiem a po tom to povolilo.Pak mi dávali magnesium už jen v tabletkách 2-2-2.Doma jsem ho brala 1-1-1,protože mi i tvrdlo dost břicho a teď už beru jen 0-1-0 a je to dobré.Břicho skoro vůbec netvrdne.Ještě týden ho budu brát.Rozhodně se ale raději zeptej svého gyn.

larra81
autor
3. dub 2008

janaboris: díky za info, za necelých 14dní jdu k dr. tak mu to oznámím, ale pravděpodobně mám to, co ty

janaboris
3. dub 2008

Ještě k tomu cvičení.Do toho dne než mě začalo to píchání tak jsem chodila jednou týdně cvičit,ale jak jsem se z nemocnice vrátila tak už nechodím.

larra81
autor
3. dub 2008

to ti nařídili? má to nějaký vliv na to?

janaboris
3. dub 2008

Nenařídili,ale díky tomu že mě tvrdlo to břicho i po tom co jsem se vrátila z nemocnice tak jsem byla raději doma a neriskovala.Teď už to je sice dobrý ale raději už necvičím.Nevím jestli to má nějaký vliv,ale všeobecně se říká že když ti tvrne břicho tak máš odpočívat,takže to cvičení asi moc vhodné není.

bart3wik
4. únor 2018

Zdravím, v poslední době mně jakoby píchá střídavě v břichu, v levém nebo pravém boku. A při jednom tom píchání se mi podařilo na levém boku nahmatat jakoby malou kuličku, která po chvilce zmizela a objevila se o kousek dál. Připadám si dost zmateně poněvadž mi všechny těhotenské testy vyšly negativní. Jo ještě podotknu jsem silnější postavy a břicho se mi špatně prohledává. Mám nepravidelnou menstruaci a poslední 4 byly nezvykle slabé, spíše špinění. Může to být miminko? V pondělí se jdu raději přihlásit k dr.když se mi to nezdá a pak napíšu jak to dopadlo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru