Pohlaví miminka v 18. týdnu, co vidíte?

bartosicka
17. pro 2013

ahoj holky, co vidite za pohlavi? (vrchni fotecka)

ev.ka
17. pro 2013

a to Vám to doktor neokomentoval? jinak spíš holka, ale oko laika, že...a i doktoři se občas spletou

bartosicka
autor
17. pro 2013

rikal spis holcicku,ale ne jiste...

bartosicka
autor
17. pro 2013

@ev.ka prave jsem se chtela zeptat maminek co maji holcicky,jestli maji podobne utzky 🙂

evulinkab
17. pro 2013

@bartosicka No já bych to tedy tipla na kluka....Mám chlapečka a ted čekám holku a u chlapečků se mi zdá je to jakoby víc videt mezi tema nožkama(já tam tedy vidím na te vrchni fotce varlátka)..u holčiček bud není videt nic a nebo když je to zespodu zachyceno, tak je to takové to kávové zrno(u sve dcerky, co ted čekám, to bylo krásne videt)

uztotakbude
17. pro 2013

já si myslím, že je to holka.

eficenka
17. pro 2013

asi holka, mám fotku první dcerky skoro stejnou jako tady, doktorka říkala na 70% holčička a taky je 🙂

lenjii
17. pro 2013

Tipuju kluka 🙂

evitaa
17. pro 2013

Chudák kdyby to byl kluk - to by měl opravdu mini mini camprlíka. V dílu růžovky, kde byla Linda na utz, byl úplně stejný pohled. Jakub říkal, že nevidí pindíka a dr. mu odpověděla, že tam taky žádný není. Takže za mě asi tak.

dezyre
17. pro 2013

Já teda nevím holky co tipujete kluka, ale mám dva, a oboum na ultrazvuku vlál camprlík jak na prvního máje. Tady na té fotečce nic nevlaje :p Podotýkám, že jsme měli jasné kluky už ve 13tt - poznala jsem to i já laik 😀

lucavka
17. pro 2013

Taky bych tipla holku. Já mám prvního kluka, teď čekám kluka a holku. A musím se pochlubit vždycky jsem to odhadla dřív než se mi to lékaři odvážili říct 🙂. Jak píše @dezyre - u obou kluků jsem pindíka jasně viděla v 16 a 13 tt.

cacenka_d
18. pro 2013

Tak nase primarka to pozna podle tvaru hlavy, holky maji kulatesi a tohle je jak luci tak snad holka? Ale kdo vi, nejsem diagnostik, hlavne, ze jste dravy 🙂

gepe
18. pro 2013

@bartosicka a neni to jedno? 😉 hlavni je, aby vse bylo v poradku a meli jste zdrava miminko 🙂
Jinak, netroufnu odhad, u nas nejdriv ze kluk, pak ze holka, tak jsme se nechali prekvapit 😀 Rikava se: kluk byva jisty, holka vzdy nejista 🙂

bartosicka
autor
18. pro 2013

evitaa : tvuj kometar me faaaakt pobavil 😀 😀 😀

holky, tohle je jeste fotecka ze dneska, opravdu to vypada spis na holku...

bartosicka
autor
18. pro 2013

@dezyre ja mam jednoho kluka a vypadal jinak...tak snad holcinka 🙂

bartosicka
autor
8. led 2014

Holkyyy🙂 fotecka zespoda,pohlavi...

veronykaa
9. led 2014

no pindíka jsem viděla od známé, ale tady vidím holčičku.. ale radši se zeptej dr. 😀

bonavoxa
9. led 2014

Vidím holčičku. 🙂

mili00
9. led 2014

@bartosicka no nevím spíš holčička 🙂, ale pindík může být schovaný 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru