Pohlaví podle UTZ ve 21. tt, jaký máte názor?

msga
15. bře 2014

Ahoj všem,

Chtěla bych Vás poproist o názor, jestli to bude kluk nebo holčička. Někde mi to přijde celkem jasné, ale pak zas vidím "něco, co mi mě nalomí a nejsem si jistá.
Přikládám i odkaz an Youtube, kde je nahrané video z ultrazvuku a prdelka je vidět od 1:50. 🙂

Jednou nám řeknou že je to klučík a pak zas holčička a já bych už ráda něco málo ponakoupila. Předem děkuji 🙂

martinka81
15. bře 2014

Podle mého holčička, ale nevidím ten odkaz na youtube.

bajana
15. bře 2014

@msga nepovedali ti to profesionalni lekari, tak chces, aby ti to s istotou povedali amaterky na fore? 😅

dadushe
15. bře 2014

Jak by řekla moje gynekoložka....vidím kávové zrno, pravděpodobně holčička🙂
P.S. Kamarádovi a jeho ženě do 8. měsíce těhotenství tvrdili lékaři holčičku, pak z toho najednou byl Daniel🙂 Nedávno se tu v okolí místo Aničky narodil Matěj, takže já bych zatím nakupovala do neutrálních barev 🙂)

msga
autor
15. bře 2014

@bajana od toho to forum je, ne? abychom se ptaly a odpovídaly si na otázky 🙂 🙂

karnabel
15. bře 2014

Mame to temer totozne a pry cekame trikrat potvrzenou holku.

xmarg04
15. bře 2014

Podle me krasne viditelna holcicka...😉
@msga

opifka
15. bře 2014

Taky bych řekla, že to je holčička, nikde nevidím klučičí výbavu 🙂

mili00
15. bře 2014

no já bych řekla holčičku, nevidím třetí nožku 😀

bajana
15. bře 2014

@msga samozrejme, ze na to je forum...len mne skratka nad niektorymi otazkami ostava rozum stat...ale ok, vsak kazdy sme nejaky 😉

msga
autor
15. bře 2014

Co je na této otázce špatného? Jsou tady maminy, které už něco viděly a prcky doma mají, takže poradí. Nikdo neřekl, že se na ně budu 100% spoléhat, spolehnout se na 100% nemůžeš ani na to, co vidíš na UTZ jko takovém. 😎

linda.r
16. bře 2014

Holčička 😉

verca222
16. bře 2014

Jasna holčička 🙂

sonik05
16. bře 2014

Podle me je to holcicka 😉

slunicko707
Autor odpověď smazal
Zobraz
msga
autor
29. bře 2014

@slunicko707 já se omlouvám, ale z té fokty nic nepoznám.zkuste mi zakroužkovat místo, kde pohlaví je 😀

simde2
29. bře 2014

tipuju holčičku..

pavcza
29. bře 2014

@msga
@slunicko707 u obou bych řekla spíše holčička. 🙂

maddlillin
29. bře 2014

No, abych pravdu řekla, tak je to takové "neutrální" :D ... možná holka, ale to neřeknu na víc jak 55% ... Nejlépe se to pozná v 30tt. Ale přeci jenom - není lepší se nechat překvapit? 🙂 to je to nejhezčí 🙂

slunicko707
Autor odpověď smazal
Zobraz
msga
autor
30. bře 2014

@slunicko707 Tak jsem si to myslela správně 🙂 já bych řekla taky holčička, nikde nevidím piňďourka, ale na druhu stranu, mohla by to být i varlátka, jak je to tam orzdělené, zdá se to takové vstouplé.....doktor Vám neřekl? 🙂 Přítel říká holčička 🙂

slunicko707
Autor odpověď smazal
Zobraz
holubing
31. bře 2014

HOLKY MUZETE MRKNOUT NA ME VIDEO? POHLAVI JE SPIS AZ NA KONCI.. CCA 7MINUTA - tady je-

https://www.youtube.com/watch?v=nqu7C6x7OVs

??????? DIKYY

verca222
31. bře 2014

@holubing ja tam vidim holku 😀 ale niesom si istá 😅

pisisvori
31. bře 2014

@holubing holka

msga
autor
3. dub 2014

@holubing podle mého názoru je toto jasná slečna 🙂

holubing
3. dub 2014

Kez by holky🙂

msga
autor
3. dub 2014

@holubing Já bych taky moc chtěla holčičku, teď jdu do poradny 14.4. v 16 tt paní doktorka říkala, že si myslí, že to bude kluk, ale že by za to ruku do ohně nedala, ve 20 tt na velkém UTZ nám doktor řekl, že si myslí, že je to holčička, ale že se holčičky mají potvrdit alespoň dvakrát. ve 22 tt, když jsem byla v poradně se paní doktorka příkláněla také spíš k holčičce, tak jsem zvědavá co nám řeknou teď. Pokud tam pindík nebude vidět, už budu opravdu věřit tomu, že je to slečna 🙂

msga
autor
3. dub 2014

@slunicko707 já vždykcy koukám na tohle a porovnávám si naší fotku pořád dokola :D

https://www.google.cz/search?q=ultra+sound+geni...

já tam teda pindu nevidím :P

holubing
4. dub 2014

@msga to je teda mazec. Na to nemuzu ani myslet,ze jeste ve stredu nebudu vedet🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru