Pohyby 22. tt. Zkušenosti?

katanovobran
21. dub 2022

Ahoj holky,chci se zeptat jsem 22+1 mimco kope ale poslední tři dny cítím kopání jakoby uvnitř dole zřejmě asi do močového mechyre nebo do dělohy,cítím ty pohyby spíše jako dole a uvnitř mate někdo zkušenost ?

ivya
21. dub 2022

@katanovobran Vzhledem k tomu, že se tam to dítě různě převrací, tak na tom není nic divného 🤷🏻‍♀️ Zítra to může být zase jinak.

katanovobran
autor
21. dub 2022

@ivya no já prave ani nevim poradně jak to popsat 😀

gbp
21. dub 2022

@katanovobran ma dost mista, takze se opravdu otaci ruzne. ja sem 19. tyden a jednou citim uplne dole a jindy vedle pupiku treba. taky to citim jinak ldyz kope nohama a takove simrani rukama 😅

pajav
21. dub 2022

Jsem v 19tt a většinou cítím pohyby vedle pupíku napravo a včera kopalo do moč. měchýře.. je to normální 🙂

nikkigingerbread
21. dub 2022

poté, co mi v pondělí na koníkovi vyskočilo tohle, tak už se nedivím ničemu a mám pocit, že buď tam má trampolínu nebo chce vyskočit rovnou ven :D a kopání dovnitř/do močáku je teda asi nejmíň příjemné no :/ ale vždycky si říkám, že hlavně že se hýbe ❤️🙏🏻 (hlavně ve 3 ráno a tak 😂😂)

malinkata
21. dub 2022

Mě tam dolů kope často, cítím to taky jakoby uvnitř. To je normální

kamce
25. dub 2022

Jojo mela jsem stejne pocity. Pak jsem sla na kontrolu a potvrdila mi, ze ma nozicky dole a zrovna me kope do mocaku 😀 bylo to jakoby uplne dlubani zevnitr 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru