Pohyby 24+3. Měl někdo stejně?

katanovobran
7. kvě 2022

Ahoj holky,včera mě donutila událost jed na pohotovost necítila sem cely den malého tak sem jela. Na utz vše v poradku má krásných 629 g nic mu nenachází ale proste pohyby cítím opravdu minimálně třeba jen jednou denně,tak se chci zeptat měl to někdo taky takhle ? Všude vidím jak mají všichni akční miminka v brisku a mám z toho furt brouka v hlavě

jjasmina
7. kvě 2022

@katanovobran já měla naprosto neakcni mimi

katanovobran
autor
7. kvě 2022

@jjasmina kolikrát za den jste ho tak cítila ?

jjasmina
7. kvě 2022

@katanovobran spíše večer a to jsemsi musela lehnout a stouchnout do ní zlehka

terezsk
7. kvě 2022

@katanovobran dobry den , zalezi taky kde mate placentu .. u syna jsem ji mela na predni stene a pohyby jsem citila takove tlumene .. a poradne az tak kolem 25 tt a ted s dcerou mam placentu na zadni stene a citim pohyby kazdy den vetsinou dopoledne a vecer jsem 25 tt a citim je tak od 20 tt 👍🏼

cekamnazazrak
7. kvě 2022

@katanovobran já jsem ve 28tt a taky skoro nic necítím... myslím, že mimčo není nijak extra akční, spíš se jen tak zlehka protahuje.. placentu mám vepředu, tak je všechno ještě vís tlumené... mám pocit, že jsem nějaký větší pohyb cítila víc dřív, když se tam mimčo převalovalo ze strany na stranu, než teď, když už je asi 3. týden v jedné poloze a místo na velký převalování nemá... jako občas dá nějakou šikovnou ránu třeba do močáku nebo mám pocit, že mi lehce nadskočí břicho, ale to fakt hodně vyjímečně.. ale třeba manžel do teď ani jednou mimčo necítil... jinak jednou za čas má takový línější dny, kdy mám pocit, že se fakt nehne, ani moc po šťouchání (už teď je tvrdohlavý po muži 🙈 ) ale porodní asistentka říkala, že je to normální, že někdy je prostě mimčo unavenější... já mám doma angelsound a asi 3x, když jsem měla pocit, že se fakt nehýbe tak jsem ho použila, slyšela normální tlukot srdce a to mě uklidnilo a nechala jsem mimčo spát...

katanovobran
autor
7. kvě 2022

@terezsk placentu mám na přední strane 😊

katanovobran
autor
7. kvě 2022

@cekamnazazrak mám ho doma tak takže to mě drzi ze je mimco v pohodě moc deluju za reakci také mám placentu já přední strane 😊

ivya
7. kvě 2022

Jsem 22+1, mám placentu vpředu dole a i když normálně pohyby cítím průběžně, tak jsou dny, kdy se malé nějak šikovně otočí (předpokládám, že čelem k páteři) a celý den nic moc necítím 🤷🏻‍♀️

moonulka
7. kvě 2022

S první dcerou jsem měla placentu vepředu, první týdny kdy byly cítit pohyby jsem je necítila ani každý den. Kolem 28tt byly cítit hlavně večer když jsem si lehla a trochu do ní šťouchla. Jinak moc akční v břiše nebyla, to si vynahrazuje teď ve dvou letech 😄

terezsk
7. kvě 2022

@katanovobran vidis tak bud v klidu … mimco se hybe a kope akorat neni jeste tak velike aby jsi to pres placentu citila tak silne 👍🏼🌻

katanovobran
autor
7. kvě 2022

@terezsk děkuji je to o nervy 😀😙

cekamnazazrak
7. kvě 2022

@ivya přesně tak jsem to měla i já, dny jsem cítli víc a dny kdy vlastně skoro vůbec, protože se mimčo blbě otočilo... akorát to otáčení bylo víc cítit, když dělalo kotrmelce, teď už se moc nehne, jen se občas jakoby protáhne, takže ačkoliv má už 37cm a cca 1 kg, pohyby jako takové cítím míň intenzivně.. 🙈

ekou
7. kvě 2022

@katanovobran ja mela total flegmosa...takze jsem o nem vedela co druhy den do doby, kdy nemel misto a tlacil do zeber

anyyyn
11. kvě 2022

Já cítila pohyby brzo, silně a často (a byla jsem z toho nadšená až do porodu), ale občas byly dny, kdy malá nebyla akční, nebo otočená do zad, a to jsem se vážně děsila. Ale přišla jsem na to, jak mimi "donutit" alespoň k malému pohybu. Nejvíc pomáhali nahlé výrazné změny polohy, nebo i teploty. Najdi si taky něco takového😉🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru