Pohyby příliš nízko. Měla jste to některá taky?

denisad
11. srp 2008

Ahoj holky,
jsem tu nová a ráda bych se Vás zeptala - spíše bych chtěla uklidnit.
Asi tři dny cítím pohyby hodně nízko pod pupíkem - nejčastěji na pravé straně bříška, řekla bych spíš třísla (v oblasti jizvy po slepáku).
Měla jste to některá taky tak nebo se mám obávat a jde o nějaký problém.
Jsem ve 24tt.
Za každou radu, zkušenost a jakoukoliv odpověď děkuji.

smardik
11. srp 2008

denisad to by mě taky zajímalo, já jsem 29týden a poslední 3dny cítím malého v kalhotkách tak nevím zda to je normální nebo ne

denisad
autor
11. srp 2008

😀 - pěkdý výraz 😀
Tak doufám, že nám sem brzy někdo napíše svou zkušenost.

facovka
11. srp 2008

baby, je to uuuplne normalne.....presne v okoli jazvy po cisaraku aj mna maly kopal🙂)resp. ruckami udieral....je to uplne oki, denisad, neskor bude davat rany aj hore do bruska,ale aj ku koncu tehu je to uplne oki 🙂

facovka
11. srp 2008

myslela som po slepaku🙂)samozrejme...

bianca
11. srp 2008

ja citim mimi hore i dike.Hore kope a dole boxuje

gabka.d
11. srp 2008

ahoj, já taky malou cítím dole i nahoře, dělají se mi bouličky na břiše, podle toho kde zrovna je, nebo se nějak natočí, jí se ta poloha moc líbí a mě to tlačí, nejčastěji na močový měchýř 😔 .

kacatko03
11. srp 2008

mimi je citít hodně nízko, bo ještě není tak velké aby se tlačilo víš...bianca je už ve 32tt což je mimčo už dost velké na to aby i koplo pod žebra atd... 😉 nezapomentě že děloha je hodně nízko a ta se pak zvětšije s velikostí miminka pokud se nemýlim 🙂

fiallinka
11. srp 2008

deni, já to cítím taky tak, někdy i hodně nízko, někdy kopou do močáku...

zukab
11. srp 2008

aj ja citim pohyby niekedy pekelne nizko, uplne v nohavickach 😀
mala ma evidentne diskoteku 🙂

mirka.pp
11. srp 2008

ahojte, aj ja citim pohyby hore, ale aj uplne dole. niekedy je to az divne ako keby ma skrabkal po krcku ci co
🙂 ale aspon viem, ze zije 😉

konja
11. srp 2008

Holky taky jsem měla tento "problém". Jeden čas (25tt-29tt) mě malá kopala pořád dole a bylo to tím, že byla hlavičkou nahoře a nožkama mě kopala pěkně do močáku.Přešlo to až když se otočila.Do 30tt mají ještě dětičky docela dost místa v bříšku,takže se mohou pěkně otáček.Je to nepříjemné,ale úplně normální.Ke konci těhu, když už je opravdu málo místa,ucítíte nožičky kopat a protahovat se nahoře a dole zase občas pořádný šťouchanec ručkama.Občas je to nepříjemné,ale užívejte si každého pohybu vašeho mimíska, těhotenství je tak krátké.... 🙂

sarkal
12. srp 2008

Ahojky.Tak já také cítím toho našeho klučinu hodně dole a někdy mi i tlačí na močák a mám pořád nutkání na čůrání.Posledně na utz byl otočený hlavičkou dolů,takže si myslím,že dole to dělá ručkama,je to totiž takové menší a nahoře u žaludku to je hodně silné až jako dloubání a když si držím obě ruce na břiše tak cítím jakoby nožička jela po té břišní stěně a pak to zmizí.Je to prostě sranda co nám ti mimísové vyvádějí 😀

juzinka
12. srp 2008

Ahojte je to úplne normálne, ale okolo 24 tt som sa toho bála ja ja a dosť ma to stresovalo a vidíte už sa naša cesta pomaly končí a všetko je v úplnom poriadku. Držím palce tehuľky! 🙂

denisad
autor
12. srp 2008

Moc děkuji. Snad máte pravdu a je to normální. Chtěla jsem jít kvůli tomu k doktorce, ale trošku jste mě uklidnily. Krom občasného tvrdnutí bříška mě (teda nás 😉 ) nic netrápí. A podle doho jak se naše neposedná dcerka v bříšku mele, usuzuji že se jí daří dobře 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru