Pohyby v 15tt, je možné, že je cítím?

maminkaviktorky
10. zář 2013

Je možné že cítím pohyby v 15tt?
jsem po druhé těhotná a zdá se mi že už cítím pohyby.... 🙂

lamarika
10. zář 2013

Je 😉

selverin
10. zář 2013

já jsem těhu poprvé a už na konci 16.tt jsem měla lechtání až mě to zohýbalo 😉 takže určitě 😉

ivarei
10. zář 2013

Je, taky je cítím jednoznačně od 15. týdne 😉 .

lv
10. zář 2013

ja 20.tt a podruhe dokonce 21.tt uz jsem nervila..zalezi na ulozeni placenty.

ch_ika
10. zář 2013

Já první těhu kolem 15.tt a teď podruhé už jsem 17.tt a stále ještě nic

besita
11. zář 2013

holky a jak se to pozná, jsem poprvé těhotná, dneska 14+3, tak abych věděla, jak to má vypadat, díky za rady 🙂

marketajuppova
11. zář 2013

@besita Ja jsem taky prvne tehu, dnes zacinam 23tt. Poradny pohyby mam teprve tak tyden a ver tomu, ze to poznas. 🙂 Dva tydny pred tim, se tam neco delo, ale prislo mi to jak zarazeny prdy..takovy nijaky. Ted uz se tam regulerne mydli hlava nehlava. Poznas to a neves hlavu kdyz to prijde pozdeji. Ja to fakt poradne citim tak tyden. 🙂

elana
11. zář 2013

je, já teď podruhé jsem si byla jistá od 14+5. Resp. tento den pohyby nastoupily, předtím nic a pak rovnou regulerní čutance. U prvního to tak vysledovaný nemám, jak mi to postupně docházelo, ale v 18.tt už byly určitě, to jsem psala kamarádce, že už je mám.

odvarkova
12. zář 2013

u každého je to jinak, u prvního to bylo v 16tt, u druhého 18tt a teď 15tt, prvních pár dní jen takové lechtání, cukání a teď už je krásně cítím 🙂 takže je to možné, někde jsem tu četla, že pohyby je možné cítit už od 12tt

tadlen
12. zář 2013

ja je take citila od 15tt 🙂

sonik05
12. zář 2013

Já jsem teď 14+2, druhé těhotenství a včera jsem je poprvé taky cítila. Jako takové šimrání a ťukání 😉 U prvního jsem je cítila v 16tt jako takové bublinky v břiše 🙂

lalinka1993
13. zář 2013

Já jsem poprvé těhotná a pohyby taky cítím už od 15.tt 🙂 u druhého těhu je normální je cítit tak brzy a taky záleží na tom jak je uložená placenta ;)

ashlee
13. zář 2013

taky jsem u druhyho mimča citila pohyby dřiv a to jsem měla placentu vepředu.kolem 14-15tt

rerycha
20. led 2014

Ja jsem dnes poprve ucitila takove jakoby tukani nervu,dala jsem si cokoladovy oplatek a konecne si od rana sedla a pak to zacalo,novy pocit,takze si myslim ze to je asi ono.🙂

anetahozakova1
26. led 2014

Jsem celkem štíhlá a taky jsem cítila u obou kolem cca 15-16 tt 🙂 Je to individuální, jak vnímáš své tělo a i jak jsi stavěná, pokud máš nadváhu tak je budeš cítit dýl než když jsi štíhlá atd... 😉 Takže ano, je to možné 🙂

pisisvori
26. led 2014

já nevím...u prvního těhu jsme byla dost hubená, ale měla placentu na přední stěně a pořád jsme to sledovala a pořádný pohyb cítila až asi 21tt. Teď se mi zdálo, že cítím už někdy okolo 14tt (imi je o týden větší) a minulý týden už opravdu ale není to takové to klasické, kdy je vidět boulička na břiše jen když si položím ruku lehce na břichoo tak cítím společně s tím pocitem uvnitř, že se tam mele. U prvně těhotných ve 14 -15tt bych řekla, že je to spíš přání a že až ucítí opravdové pohyby zjistí, že to je trochu jiné než před tím🙂. Ale možné je vše🙂.
Já bych to vůbec nenazvala šimráním, spíš takové přelívání vody, houpání.

mantela
13. bře 2014

Holky ja zitra zacinam 15 tyden a uz treti den mam hroznou rymu a kasel obzvlaste dneska kaslu dost.No a ted tady tak lezim a najednou jsem ucitila v podbrisku mirne zatlaceni.Myslim si ze to mohlo byt mimco 🙂 Chudak malej cely den tady s nim klepu jak blazen.Co myslite ? Muze ho ten kasel ,, vyburcovat'' k pohybu? 😀

sarusinek
13. bře 2014

U prvního jsem první jasné kopanečky cítila v 16+3, o týden později, už je cítil i manžel. A u druhého vlastně asi jen o 2 dny dříve...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru