Pozitivní triple test. Co to znamená?

petranaty
10. říj 2019

Dr. Mi dnes psal email . Co to pro mě znamená ? Přečetla jsem si ho dnes a Dr už tam není . "Došel výsledek triple testu je pozitivní. Je doporučena amniocentéza ev jiné vyšetření. Zastavte se v ordinaci domluvíme se . Děkuji Dr "

mijecka
14. říj 2019

Já šla na odběr plodovky a málem jsem.o.dite přišla , praskla mi placenta a týden jsme čekali zda se zaceli a voda doplní, zaplaťte si testy jsou z krve drahé jak sviňa ale v té chvíli bych zaplatila cokoliv

normalnimatka
14. říj 2019

@petranaty tak ale to byl ten prvotrimestrální screening nejspíš... ten utz by měl bejt podrobnej. pokud podle něho bylo všecko v pořádku, fakt to má mnohem větší váhu, než tripple

petranaty
autor
14. říj 2019

Tak to mám za sebou ,na genetice mi udělali ultrazvuk. Mě i přítelovi vzali krev a za 14 dní mi budou volat s výsledky . Pokud i ty dopadnou špatně , nabídnul mi odběr plodovky,nebo testy z krve za 12 tisíc . Takže zatím mi řekl že ultrazvuk vypadá dobře a že čekáme holčičku

krejzova
25. říj 2019

Dobrý den screening jsem měla negativní a tripltest pozitivní dneska jdu na gyndu kde mi doktor řekne co a jak.jsem z toho všeho vystresovana.

prezdivka
25. říj 2019

@krejzova triply jsou často falešně pozitivní a spousta holek už na ně díkybohu nechodí. Jestli byl první screen. v pořádku, vůbec bych se nestresovala ;)

krejzova
25. říj 2019

@prezdivka je to naše první mimčo. Jednou už jsem potratila a ted to vyšlo. Tak uvidíme co nám reknou

suromana
25. říj 2019

Já nechápu, proč se triple testy pořád ještě dělají, to je jak hodit si korunou, mě kdyby to doktor chtěl testovat, tak to odmítnu, naštěstí mě na to nikdo neposlal.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru