Při sexu zezadu bylo bříško pod tlakem, jsem v 17tt

koculu
9. říj 2013

Ahoj, s partnerem jsme měli sex ze zadu, ale já při tom ležela na břiše (děláme to tak vždy). Vzhledem k tomu, že nemám ještě bříško nijak znatelně velké (17tt) jsem se nad tím ani nepozastavila. Ale určitý tlak na bříško tam chvíli byl - tkaže jsem polohu zmněili. Mohli jsme miminku nějak ublížit? Děkuji moc za vaše názory.

leni78
9. říj 2013

Ja myslim ze mohli. Sex bych provozovala jen jemně.

lorreine
9. říj 2013

No, je to diskutabilne. Klasicky sex zo zadu (zena na styroch) sme s manzelom provozovali do vysokeho stupna tehotenstva. Ja som tiez dlho spala v tehu akoby napol na bruchu a nic sa nestalo. Takze ak to bola chvilka, tak si nemyslim, ze by sa nieco mohlo stat. Treba si uvedomit, ze dieta je chranene plodovymi obalmi a este nieje take velke, zeby naliehalo na steny delohy. Mas Angel Sounds? Ak ano, tak prekontroluj srdiecko. Ale ja by som nestresovala, pokial nemas v tehu ziadne problemy a niesi na rizikovom...

bureska
9. říj 2013

Podle mě nemohli. Jestli po tom styku nekrvácíš, tak se nic nestalo. Nestresuj 😉

koculu
autor
9. říj 2013

Nekrvácím, ani mě nic nebolí nebo se necítím divně. Vše vypadá v pořádku, jen mám dosti velké výčitky svědomí a příště se toho zcela jistě vyvarujeme.!

zuzi82
9. říj 2013

@koculu Taky myslím, že nemohli. Miminko je ještě hodně malé a má hodně místa. 😉

mvkoty
9. říj 2013

Podle mě pokud tě nic nebolí a nekrvácíš tak je vše ok. my s manželem sex provozujeme celé těhu a i ze zadu a mimi je naprosto v pořádku. Je pravda, že jak roste bříško tak už u toho neležím, ale jsem na čtyřech. Ale spánek v poloze ležícího střelce, tedy napůl na břiše si neodepři, jinak ani neusnu.

kacihruba
9. říj 2013

Podle mě nemohli, jsem ve 23 týdnu a s přítelem střídáme pořád různé polohy a miminko je v pořádku. Při sexu se miminku nemůže nic stát. Moje mamina je gynekoložka, takže to mám z první ruky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru