Přibíraly jste po Femibionu?

mikov82
21. pro 2012

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli jste některá nepozorovala přírůstek váhy v souvislosti s užíváním Femibionu. Já ho beru od plánovaní těhotenství, kdy jsem začala s Femibionem 800, teď beru 400vku. Minulý týden jsem se zhrozila při vážení, že jsem za týden nabrala 2 kila (nevim, jak se mi to "podařilo", nemyslím si, že bych se nějak cpala nebo tak) a dneska jsem se vážila po týdnu znova a váha je stejná jako minulý týden, což se mi za celý těhu nestalo. "Zvláštností" na tomhle týdnu bylo, že jsem si nezvala žádný Femibion... vím, že přibírání na váze k těhu patří a jsem smířená s tím, že 11 kilo nahoře mít nakonec nebudu, ale na druhou stranu 2 kila týdně je fakt hodně, tímhle tempem mam na konci tak 30. Nemáte některá zkušenost? Díky, M.

zvargova
21. pro 2012

po každých vitamínech se většinou přibírá

frantiska85
21. pro 2012

To je nesmysl. Vitamíny rozhodně nezpůsobí změnu váhy. Jedině snad "béčka" zvyšují chuť k jídlu, ale pak se přibírá z jídla a né toho samotného vitamínu.

nikmik
29. pro 2012

Ahoj, vitaminy Femibion 400 jsem užívala 3. a 4. měsíc pravidelně každý den. Začala jsem přibírat až v 5. měsíci a to 2 kg. Takže já to mám spíš naopak 😀 když jsem je přestala užívat, přibrala jsem.... od 5. měs. užívám sem tam Calibrum

mangold
29. pro 2012

nepřibrala 🙂

mysljaja
2. srp 2013

beru je už před otěhotněním ,změny nepocituji, nepřibrala jsem 😉

nwagirl
10. zář 2013

Neřešte váhu,hlavně at máš mimi zdravé.Jà ho beru už skoro 4 měsìce a mám asi 4 kg

pisisvori
10. zář 2013

beru ho 2 měsíce a zatím nic nepozoruju. Je tam spoustu vitamínu B a je to dokázané, že po B. komplexu ...se u některých lidí výrazně zvyšuje chuť k jídlu a tím se může tloustnout. Ale každý na to reaguje jinak.

petulecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirabela
28. led 2015

Naopak hubnu. Ale z nevolnosti. Myslim, ze vliv na váhu femibion nemá.

baffiny
28. led 2015

brala jsem je před těhu i první měsíc těhu a nepřibrala... ani nemůžeš, můžou leda zvýšit chuť na jídlo

dalja789
22. dub 2018

@baffiny snad si to ještě budeš pamatovat....znovu otevřu tohle téma. Před těhu jsi ho brala z důvodu,že jsi chtěla otěhotnet, nebo pouze jako doplněk stravy po ženské stránce?

dalja789
22. dub 2018

@mikov82 myslím si, že přibírání patří k těhu. Z Femibionu to asi nebude.

barchen
22. dub 2018

@dalja789 Může to být z vitamínů. Osobní zkušenost, přibírám po některém z vitamínu skup. B. Po Mamavitu jsem přibrala za 3 měsíce tak, že jsem se nevešla do oblečení. Těhotná jsem nebyla, vitamíny jsem vysadila a zhubla zpátky. Celé léta si držím váhu i míry, stravuji se vyváženě ale Mamavit mne dostal. Takže pouze kys. listovou. Vlasy mi přestaly padat, nehty krásně pevné a všechno v pořádku.

martinides
17. kvě 2018

nepřibrala práve vůbec. Brala jsem ho celou dobu, v těhu jsem nabrala 10kg a v porodnici jsem nechala 12.

lobella
17. kvě 2018

Ja jim jen kys.liszovou,pul roku pred tehu 800 az do konce 1.trimestru,ted jen 400,jim vsechno, nic nevynechavam, tak se nechci cpat umelymi vitaminy, sice stale mam nevolnosti a nechutenstvi, ale prcek si vezme, co potrebuje... Vaha zatim 2,5 kg dole

katkatomaskova
17. kvě 2018

Já teda po Femibionu nepřibírám 🙂 Ani malá, jak bylo dotázáno v podobné otázce tady na MK, jako je ta tvoje, jen to padlo, jestli po tom hodně nepřibírá dítko 🙂 Přibírání váhy v těhotenství je strašně individuální, záleží na stravovacích návycích, jestli máš pohyb, jak přibírá mimčo v bříšku 🙂 Někdo v prvním těhotenství nabere 7kg a ve druhém 15 😉 I se stejným stylem žití, i se stejným pohlavím dítěte

ivuska1986
17. kvě 2018

@mikov82 ahojky, na predporodnim kurzu nam porodni asistentka rikala, ze vitaminy funguji na kazdeho jinak, ze je to tak pade na pade, takze tezko rict. Ja ho brala, mela jsem nahore necelych 15 kilo a mimco vazilo 2970. Pribirani v tehu je normalni, ja zacala pribirat az ve 21. tydnu

emilkamilka
12. zář 2018

já v těhu nabrala 10 kg, v porodnici jsem nechala 12 kg, dcerka měla 4,5kg. Femibion jsem brala. Jenže tady hodně dělalo to, že s maželem jsme vysocí lidi a i dcerka byla vetší, měla 55cm. Když se narodila tak vypadala jako měsíční dítě 🙂

tlusta_baletka
3. bře 2019

Beru vitamíny před těhotenstvím a přibírám jak amina. Beru je tead skoro už dva roky, protože se nám pořád nezadařilo a jsme na sledovačce na klinice asistované reprodukce, ale nic navíc neberu. Pro info: jsem zvyklá hodně aktivně cvičit alespoň 4x týdně, pravidelně spím, jím podle jídelníčku, necpu se ničím navečer a nepiju žádný alkohol. Nevím, co je cukr. Náhoda? Neřekla bych. Před tím se mi to nedělo. Cítím na sobě větší hlad, ale snažím se jíst pořád stejně. Když jsem se na to ptala, bylo mi řečeno, že je to těmi vitamíny. Taky jsem si myslela, že samotnými vitamíny to být nemůže, ale skupina B je zkrátka svá. Pro mě vcelku depka, přibrat v těhotenství není totéž jako přibrat před ním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru