Přibrala sem 30kg za celé těhotenství

misa2906
23. srp 2018

Ahoj,chtěla bych se zeptat jak šli kilča dolů po porodu.?🙄 Jelikož sem přibrala 30kg za cele těhotenství a to jsem se držela před jídlem. Ale stejně to šlo nahoru samo.😓 Přijdu si jako kus špeku😁 Ale furt se uklidnuji ze to půjde po porodu dolu. Šlo to nebo ne? ☹️ mám stoho docela i deprese. ☹️ když sem začínala tehu měla sem 60kg a teď máme termín 28.7/2018 a já půjdu na porod.sal a mám 93kg.. 😓

nemlal
23. srp 2018

Každý to má jinak, co jsem slyšela. Ale vem si, kolik těch kil není žádný špek, ale dítě, placenta, plodová voda, krev navíc v krevním oběhu, ono je toho opravdu hodně, co se projeví na váze, ale není to špek.
Navíc se můžeš zavodňovat, to je další obří váha navíc.
Já přibrala asi sedmnáct kilo, když mě z porodnice pustili domů, už jsem měla patnáct kilo dole a zbytek šel sám s kojením.
Ještě nějakou dobu jsem měla trochu jinou postavu, ale postupem doby se to všechno zas vrátilo zpátky.

Znám hodně holek, kterým se postava zase vrátila do startovní pozice, takže nezoufej.
No a kdybys ty nebyla ta šťastná, tak se neboj, zhubnout se dá, když je odhodlání.

bmiusinka
23. srp 2018

Dobrý vecer,ja take pri obou těhotenství přibrala ze jsem mela az 3-ciferne číslo ma váze.Rok mi trvalo nez jsem ze sebou zacala neco delat ale dokazala jsem to.Rozhodla jsem se a ted uz mám jen 2-ciferne číslo na vaze a 30kg dole.Staci jen pohyb,cvičení a zmena stravy.😉

ropetra
24. srp 2018

Jestli te muzu ujistit, ja pribrala asi 20 kg a v porodnici jsem nechala tech 15kg, ani nevim jak a to mala vazila 3320g. Vem si, ze je to vaha mimca, plodove vody, placenty a pak i dalsich me neznamych veci. No zkratka uvidis po porodu a po 6ti nedeli. Ja kdyz jsem odrodila, tak jsem byla v soku, ze se to bricho, tak rychle zmensilo... Nestresuj se, kazda jsme jina, kazda pribereme jinak i jinak ty kila mizi, to je tak uz dano

sarus87
24. srp 2018

Ja tedy v těhotenství pribrala 18 kg a to jsem se vazne neprejidala, stale jsem se hybala, ale pred těhotenství jsem ale aspon 2x tydne sportovala. Po porodu jsem mela pocit, ze jsem v porodnici nechala snad 10 kg a to bohuzel ne, rodila jsem se 74 kg, domu jsem prisla a mela jsem 68. A puvodni váha byla 56. Opravdu presne rok mi trvalo nez jsem se dostala na tu puvodni a dokonce nizsi na 54 kg. Ale samo to nešlo, musela jsem opet neco se sebou delat, takze nejprve jsem zacala behat, nasledne jsem zaradila jogu a skoncila jsem u spinningu a heatu. Tim te nechci desit, ale taky jsem bláhově myslela ze ja budu z toho typu zen, co budou hubnout, bohuzel se vaha sama od sebe nehybala. A to jsem to s jidlem neprehanela.

natysnovec
24. srp 2018

Ahoj ja mam ted 117kg a cekam druhe ditko.Uz jsme na konci tehu...trapi me to...to ne ze ne ale abych se s toho hroutila to twdy ne...😊😊😊nebuj dame ro dolu.

pasiba
24. srp 2018

Já když čekala dvě první holky tak jsem přibrala 16 kilo u každé a do prace se vždy vracela a měla skoro vše na sobě, ale v práci to šlo do roka dolů . Teď u syna? 31 kilo .... uff. Ani nevím jak 😑. Teď mu jsou 4 měsíce a mam dole 17 kilo. Teprve teď začínám cvičit tak uvidíme. A zbytek půjde zase v práci 😄 ale taky jsem se s tim těžce šmírovala 😢 jo a z porodnice jsem šla jen s minus pěti kily a syn měl přes pět kil 😄😄

lida9
24. srp 2018

mela jsem to uuuplne stejne... pred 59kg a k porodu s 90kg... takovy maly vorvan, naprosto jsem se nesnasela... asi 25kg slo faaakt snadno, tak do 5 tydnu zmizlo samo... tech poslednich 5kg plus tak 3kg jeste jsem shodila do roka od porodu... necvicila jsem, nebehala jsem... jedine co byl problem bylo drzeni tela a zapojeni svalu-pomohla dobra fyzio☺

dora13
24. srp 2018

Tehotenske kila se hubnou jinak nez ty “normalni”. Ja jsem v prvnim pribrala 23 kilo, v porodnici nechala deset, dalsich deset slo dolu uplne samo behem dalsiho pul roku jen diky kojenim a dlouhym prochazkam s kocarem (ale chodila jsem teda fakt hodne, bezne 10-15 km denne, syn jinde nez v kocarku nespal) a poslednim trem jsem trochu pomohla upravou stravy. Pujde to dolu, neboj😉

barchen
24. srp 2018

@misa2906 Pribrala jsem 22 kg. V porodnici zustalo 13 a ostatni slo pomalu doma. Ale, ja jsem stihla, vysoka a z te necekane vahy me boleli kolena. A samozrejme poslednich par kg neslo jen tak, chtelo to i cvicit kdyz ustoupila bolest. Ted to vidim znova na minimalne 20 kg, uz mam vic nez polovinu nahore a posledni trimestr pred sebou.

anna165
24. srp 2018

@misa2906 ja u prvniho pribrala 27 kilo,puvodni vaha byla 56,v porodnici jsem nechala asi jen 7 kilo,byla jsem z toho nešťastná,ale pak co den to kilo dolu,takze jsem za par dni vazila asi 65 kilo a nakonec jsem do deseti mesicu od porodu zhubla dohromady 31 kilo,za chvili mam termin s druhym a uz vazim o 25 kilo vic,tak jsem na to zvědavá,ale urcite to pujde dolu a tobe taky😉

beruska125
24. srp 2018

Já jsem taky dvakrát přibrala cca 20 kg. A šlo to dolu samo. Tak rok po porodu bývám nejhubebejsi za svůj život🙂 každé telo je jiné. Já mám pocit ze jsem se neprejidala a stejně váha šla nahoru ale stejně rychle dolu🙂 akorát nečekej ze to bude hned po porodu, mne to trvalo opravdu půl roku/ rok ale šlo ti samo kojením a tak...nedržela jsem dietu a moc necvicila. Naopak já při kojení muzu “zrát jak prokopnuta” a stejně hubnu😂

leniczka88
24. srp 2018

@misa2906 ahoj, přibrala jsem v těhotenství 28kg. Počáteční váha 61kg a rodit jsem šla s 89kg. Takže tě naprosto chápu připadala jsem si strašně nechutně 😀 a o depresích ani nemluvě.. Měla jsem nateklí snad i vlasy. Snad tě trošku uklidním. Na sále jsem nechala 8kg,za 14 dní co jsem byla doma jsem měla dole dalších 12kg. A těch 8kg mám teď 4 měsíce od porodu dole a jsem na původní váze 🙂 bohužel mám strie a bříško nevypadá jako před těhu.. Ale i tak vypadá líp a líp tak doufám že se ještě srovná 😀 až se ti narodí prcek nebudeš řešit postavu ale jen tu malou lásku a dolů to půjde samo, uvidíš 🙂

misa2906
autor
24. srp 2018

No já dnes porodila 👶 Takže teď jde váha stranou. ☺️ Ale moc děkuji za rady 🙂

calvac
24. srp 2018

@misa2906 Gratuluji,mate stejne technicke parametry jako nas syn. Budte zdravi!!!

pasiba
24. srp 2018

Pěkně 👍 gratuluji. Hodně zdravíčka ❤

bmiusinka
25. srp 2018

@misa2906 veliká gratulaceeee hooodne zdravíčka přeji 💋💐🍀🍀❤❤❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru