Prosím, prosím, poznáte pohlaví?

skylinegirl01
20. pro 2013

Ahoj, jsem ve 24.týdnu těhotenství a chtěla bych se zeptat, jaké pohlaví na této fotce z UZV vidíte, předem děkuji za odpověď. 🙂

pellullinka
20. pro 2013

Myslím,že je to jasný chlapec,vidím varlatka a pindika 🙂

gepe
20. pro 2013

Podle me, co vidim mezi nozkama jasny pytlik a pindik 🙂

marinka
20. pro 2013

Chlapeček ♥

aajina
20. pro 2013

kluk 😉

kytkakvete
20. pro 2013

jo už to vidim 😀 , podle mě kluk 🙂

jituliiii
20. pro 2013

Ja vidim také chlapecka🙂 Gratulujiii🙂

skylinegirl01
autor
20. pro 2013

Já jsem si říkala, jestli vidím dobře, nebo jestli to je jen pupeční šňůra =D, ale zase jsem si říkala, že kdyby to byla holčička, bylo by tam to kávové zrníčko a to nevidím, tak vám děkuji maminky.
Hlavně aby mimi bylo zdravé, to je nejdůležitější 🙂

eliska_z
20. pro 2013

Jednoznačně kluk 🙂

andryskam
20. pro 2013

Jasný chlapeček 🙂

xmarg04
21. pro 2013

Mam stejnou fotku, kluk jak buk...😉

dont_speak
21. pro 2013

No určitě kluk🙂

mafeska
21. pro 2013

chlapeček, gratuluji 🙂

lenkalenulka
21. pro 2013

Chlapecrk🙂

kamimik
21. pro 2013

Tak souhlasím s klukem🙂

monculin21
1. pro 2015

Prosím má někdo zkušenost a dokázal by určit zda jde o holku či kluka? Předem moc děkuji

pkolin
1. pro 2015

Já bych se přikláněla k chlapečkovi, ale může to být i holčička, z tohoto úhlu se to snadno zamění 🙂 U holčiček bývá pohlaví nateklé a vypadá jako varlata 😉 ale dr. by to měl poznat celkem spolehlivě si myslím - co vám řekl?

monculin21
2. pro 2015

@pkolin řekl pohlaví se dozvíte až po porodu na 100%... na tomhle 3D se to hur rozeznava... a ja mu rikam ze jsem tam hlavne kvuli pohlaví, at se koune a on: no vypada to asi na princeznu... ukazal na monitoru tenhle zaber a vic k tomu nerek ani popel... kde je jako to kavovy zrno nebo co to tam vlastne mezi těma stehnama mám vidět... a pak uz jel jenom hlavu ani cely mimčo neukazal,asi se bál že se budu zas pídit po něčem co chudak nemoh poznat 😀

monculin21
2. pro 2015

asi když neviděl přímo pindika tak řek rači holku...

monculin21
7. pro 2015

tak moje MUDr. na 2D utz taky vidí holčičku, ale prej když je tatínek ze 4 bratrů tak to pro jistotu ještě příště zkontroluje... 😀 Holky máte tady někdo muže z rodiny kde jsou samí chlapi a narodila se vám holka??

monikaaaa24
29. pro 2015

od mojeho manzela bratranec ma holcicku a je taky ze 3 kluku 🙂 vlastne amji skoro same chlapi v rodine podle me je urco mozne ze cekate holcicku 🙂

luda710
29. led 2016

Dobrý den,

přikládám fotku jen pro zajímavost, co budete tipovat 🙂 při screeningu ve 13tt nám řekli pohlaví a teď ve 20tt zase opačné, tak nevěřím nikomu a počkám až bude venku 🙂
Jen mě zajímají vaše názory 🙂

monikaaaa24
29. led 2016

@luda710 podle teto fotky bych rekla asi holka zadneho pindika nevidim 😕 co vam rekli ted na poslednim ultrazvuku?

luda710
30. led 2016

asi takhle :D na prvním screeningu na doktor na genetice řekl, že je to kluk, že to normálně neříká, ale že u nás je to vidět :D a teď ve 20tt mi můj doktor řekl, že je to jasná holka, že doktor na genetice byl asi mladý a že se to ještě naučí :D ale věřte tomu

monikaaaa24
30. led 2016

@luda710 a byl ten doktor mlady nebo ne ?? 😀 😀

luda710
31. led 2016

Mohlo mu byt pres 30 :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru