První pohyb prcka v 15. tt. Je to možný tak brzo?

nanda01
10. črc 2012

😀 jsem v 15 tydnu a začínam pocitovat pohyb prcka je to možny tak brzo je to jen šimraní ale nadherny 🙂

alex1211
3. únor 2014

Ahoj, jsem v 19. týdnu dle PM, a když jsem dnes řekla Dr že cítím pohyby 2 týdny určitě, tak se mi smála, že to určitě ne... Cítila jsem "motýlí křídla" od 15. týdne, min, 2 týdny už ale opravdu pohyby jasné 🙂 U prvního si to přesně nepamatuji, ale tak do 20. týdne určitě 🙂

nataliescucinska
23. črc 2017

Ahoj holky,chtěla jsem se Vás zeptat jaký pocit to je když se miminko hýbe?Jak to poznám?Tady jsem u některých četla ze to je simrani ale moc si to neumím představit.Muzete mi to prosím nějak popsat.Dekuji moc 🍀

petakub
6. říj 2017

Ahoj holky, našla jsem si tuto diskuzi, sice už zde dlouho nikdo nepsal, ale třeba se mi někdo ozve 🙂 Dnes jsem 14+2 a přišlo mi, že v ůterý ráno jsem cítila pohyby miminka. Bylo to prostě jiný než když pracují třeba střeva, tak si myslím, že to mohlo být ono a dle toho co zde některé z vás psaly by to i možné bylo. Jen od té doby necítím nic, je to v pořádku? Kromě občasného popíchávání podbřišku, spíše vpravo, což jsem četla, že je normální...?, mě nic netrápí. Tak jen jestli máte někdo podobné zkušenosti. Na kontrolu jdu 17.10., tak jestli mohu být klidná. Děkuji za odpovědi, pěkný den 🙂

nikoulinka
6. říj 2017

@petakub u prvního těhotenství jsem na tom byla obdobne jak ty 🙂 je to normalni... ja tehda byla dokonce tak vyhukana, ze jsem letela na pohotovost 😀 doktor mi to tehda vysvetlil tak, ze plod je malinky, a tak proste cestuje, a proto ty pohyby necitim. Zkratka se dostal nekam, kde me to nesimralo 🙂

petakub
6. říj 2017

@nikoulinka Fakt? 🙂 Moc děkuji za odpověď a za uklidnění. Říkala jsem si, že takhle brzy to asi bude normální, ale dost mě to znervózňovalo. Tak jsem ráda, že mohu být klidná 🙂 Třeba zase zapluje někam, kde trochu zašimrá.

nikoulinka
6. říj 2017

@petakub ja vzdycky, kdyz chtela citit, pokud se jednalo jen o simrani, lehla jsem do teple vany a bylo to 🙂

petakub
6. říj 2017

@nikoulinka Tak to večer vyzkouším a uvidíme 🙂 Nicméně jsem ráda, že je to normální, že prostě najednou necítím nic. Děkuji za uklidnění!

ploutvicka59
6. říj 2017

Ja začala někdy v 17tt,prvorodicka,pred otehotnenim 67kg,neverila sem tomu...Budeme mit akcnaka😂

lucie_91
6. říj 2017

Já jsem u prvního cítila pohyby od 19.tt, u druhého od 15.tt a teď u třetího taky od 15.tt. Takže ano, možné to je. A mudrům to ani neříkám, nezajímají mě jejich tabulkový kecy, že to možný není. Moje tělo nemají a pocity už vůbec ne.

petakub
6. říj 2017

Já jdu na kontrolu 17.10., takže jsem se o tom zatím nezmiňovala, spíš mě vyděsilo, že jsem něco cítila a od té doby necítím nic, tak jsem chtěla vědět jestli je to možné, ale vidím, že ano, tak jsem klidná 🙂 Však se prcek zase určitě ozve... Ze začátku to prostě asi nebude tak často...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru