První pohyb prcka v 15. tt. Je to možný tak brzo?

nanda01
10. črc 2012

😀 jsem v 15 tydnu a začínam pocitovat pohyb prcka je to možny tak brzo je to jen šimraní ale nadherny 🙂

ined77
10. črc 2012

@nanda01 ...tak možné to je, co by ne, u prvorodičky sice nezvyklé, ale možné je vše 🙂 .
a gratuluji! 🙂

nanda01
autor
10. črc 2012

no říkam si že to ještě není možny ale už mne ošahala břicho i mamka a říka že to střeva nejsou jako kdybi se otačel ten drobeček. Mamka už ma odrodíno 7 dětí tak se ji snažím věřit ale nečekaně odhadla den odběru vajíček den transferu a termín porodu a to jsme měli teprv jit na konzultaci 😀

kate013
10. črc 2012

@nanda01 ahojky, já jsem je taky tak začala cítít, takže je to možný😉

kate013
10. črc 2012

@nanda01 a 17tt jsem je i viděla a to je teprve nádhera🙂 byla jsem z toho uplně vedle 😵

nanda01
autor
10. črc 2012

no ja jdu 12 k lekaři tak jsem zvědada už se strašně těším a doufam že bude vše ok od začatku mame problem 😒

slundo
10. črc 2012

@nanda01 pokud jsi štíhlá, tak klíďo 🙂 a jaký máte problém ? snad bude vše ok, držím pěsti 🙂

shak29
10. črc 2012

ahoj, když sem ležela na zádech, tak sem prvního i druhýho prcka cítila už ve 12tt 😉 a pak od 15tt normálně 😀

nanda01
autor
10. črc 2012

no ze začatku to vypadalo že se nam to nepovedlo a až nam řekli že je vše v pořadku tak v 6 tydnu jsem začala krvacet a byla jsem v nemocnici . 😢 jen se nam to povedlo zastavit tak jsem dostala angínu a horečky tak nam zas hrozil špital nakonec jsme ustali i todle ale tet nas čeka test na vady a hrozí nam roštěp pateře tak mame obavi sice se raduji z toho našeho štěstí po 4 letech snažení a pořad naky problem

nanda01
autor
10. črc 2012

no jsem štíhlounka až až taky se divím že se nam to povedlo na první ivf měla jsem 32kg tet už mam 37 kg trochu břicho a prsa 😵

nanda01
autor
10. črc 2012

kecam 42 kg a tet 47kg

ebsian
10. črc 2012

Já teda teď na konci 17 týdne něco cítím. Ale vyčkávám dál, jak se to bude stupňovat. 😵

timbouctou
10. črc 2012

@nanda01 klidně můžeš cítit, já teda prvního cítila až kolem 17.tt ale mladší je větší rarach a dokopal mě pěkně už ve 13.tt 😀

nanda01
autor
10. črc 2012

no ja to nejvíc pocitila po sexíku s partnerem a tet když si přiložím ruku pod pupík tak jako když se mimčo atačí. Každopadně je to krasny pocit

terca82
11. črc 2012

Ahoj, ja jsem v 15+1 a taky uz citim prckovy pohyby 🙂 takze to asi mozny je 😉. I kdyz u 1. ditete jsme je citila o dost pozdeji. Jinak preji bezproblemove pokracovani tehu

barusinecka
1. zář 2012

Ahojky,já taky u prvního těhu cítila už v 15tt a teď u druhého koncem 16tt 😀 😀 😀

janina3110
1. dub 2013

Já od 16tt

jasminecek
4. dub 2013

No já už dva dny něco cítím, ale vůbec nepoznám, jestli jsou to pohyby nebo střeva ☹

lenkamw
4. dub 2013

Som prvorodička teraz som v 21.tt a pohyby som cítila tiež už v 15tt 😉 .

tanaka94
16. dub 2013

Já jsem v 15tt a taky ončas cítím takové šimrání 🙂 převážně když ležím.

mmaarrket
4. čer 2013

první pohyby jsem cítila 17tt. a taťka Kubíčka cítil až v 19tt. a teď 22tt kope malej už o sto šest nás oba 😝

tendrezka
9. čer 2013

tyjo ja jsem 18 tt a porad nic,nebo nevim,ale nco jakoby v podbrisku citim,ale rikam si uz,ze je to divny,ze porad jakoby nic....

janina4590
14. črc 2013

Mně doktorka říkala, že je to nesmysl, když jsem byla u ní v 15. týdnu na kontrole. Prý je to zažívání a že začnu miminko cítit až tak ve 20. týdnu. Tak jsem jí to odkývala a myslela si svoje. Poznám přece zažívací potíže. Tohle bylo jako lechtání a jemné dotyky. Každým dnem je to intenzivnější a cítím to častěji. Což naprosto vyvrací teorii mé milé doktorky, protože za celý svůj dosavadní život jsem neměla zažívací potíže, které by trvaly přes měsíc. Hlavně zažívací potíže lze často slyšet a nakonec se nějak projeví na toaletě. 😝

ratatooy
15. črc 2013

@janina4590 jj ja to citím už od 12tt

ratatooy
15. črc 2013

@tendrezka u prvniho sem to poznala až 22tt

iva_kucerova
15. črc 2013

@nanda01 co by ne, já cítila pohyby poprvé někdy kolem 17. týdne a kamarádce se to zdálo staršně brzo,ale jestli jsi vnímavější, tak proč ne🙂

loafeer
15. črc 2013

já jako prvorodička cítila v 16tt

duracell79
15. črc 2013

Jako prvorodička jsem cítila "motýlý křidýlka" cca mezi 14-15tt, od 16tt bublinky a 21tt první kopanec a to mi začalo tvrdnout aj břicho. Dr. mi první pohyby nevěřila, že to je as něco jíného... A co asi?? Prostě jsem věděla, co cítím a moje maminka, prý cítila pohyby taky brzy 🙂

lilaop
20. led 2014

No já u prvního cítěla fakt až kolem 20 tt. teď jsem 15 tt a cítím jakoby takové tlaky a lechtání ...tak nevím....

elisset
21. led 2014

Já taky cítím už týden a něco takové šimrání .. není to teda každý den, ale cítím to, třeba včera šimralo nepravidelně celý den, a to taky čekáme první miminko.

evulle210
23. led 2014

já jsem v 16.tt a cítím to stejné co @elisset krásné šimrání 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru